Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Парасюк виграв суд у генерала СБУ Пісного

Заступник начальника Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю СБУ Василь Пісний програв у суді народному депутату Володимиру Парасюку. Суд дійшов висновку, що нардеп не ображав честь і гідність генерала. 

 

Про це Парасюк повідомив на своїй сторінці у мережі Facebook та оприлюднив копію рішення Жовківського райсуду Львівщини з підписом судді.

"Пісний подав до суду, бо виявляється, що я образив його честь і гідність. Пісний програв цей суд, бо не можна відстоювати те, чого в нього немає", - написав він.

У резолюції йдеться: «У задоволенні позовної заяви Пісного Василя Михайловича до Парасюка Володимира Зіновійовича про захист честі гідності, ділової репутації, спростування неправдивих відомостей та відшкодування моральної шкоди відмовити».

Пісний хотів відсудити у Парасюка 100 тис. грн моральної шкоди.

19 листопада на засіданні антикорупційного комітету народний депутат Володимир Парасюк поцілив ногою в голову генерал-лейтенанта СБУ Василя Пісного за те, що той відверто брехав. 

 

Наші інтереси: 

Наш інтерес в тому, що не можна боятися представників старої системи, які пограбували Україну і відверто нехтують інтересами держави. Не можна терпіти їхніх дій і бездіяльності. Парасюк зробив свій протест проти системи, як зміг. Він щирий, і карма в нього краща, ніж у Пісного. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Звісно, що Парасюк його зовсім не образив. Ну дав ногою в рило. Для Пісного це честь. Відтепер про нього згадуватимуть як про гниду, якій герой Парасюк приділив кілька хвилин часу свого життя.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Коментарі

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Звісно, що Парасюк його зовсім не образив. Ну дав ногою в рило. Для Пісного це честь. Відтепер про нього згадуватимуть як про гниду, якій герой Парасюк приділив кілька хвилин часу свого життя.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Таргитай Борисфенів.
0
Ще не підтримано

Складне питання, з одного боку - так, бо є за що, а з другого - засоби не виправдовують мету. Однак заради справедливості: то для служки кгб - сбу,які дослужились до генеральських чинів , українці завжди були "петлюрівцями", "бандерівцями", "мазепинцями", а й просто буржуазними націоналістами. Вони привносили в зміст цих слів винятково негативний і ворожий зміст.Лякали ними суспільство й зараз не гребують при можливості це зробити.Ось така вона реальність з нашою "елітою" спецслужб. Як кажуть, клин клином вибивають.