Простір
волі

Вагітність зміцнює жіночий організм на все життя

20.05.2008 - 20:40

Американські вчені з університету Річмонда провели нове дослідження, за результатами якого, вагітність поращує здоров'я жінок на кілька десятиліть.

Вагітність зміцнює жіночий організм на все життя
Вагітність зміцнює жіночий організм на все життя

Фахівці повідомляють, що вагітність робить жінку більш швидкою й енергійною навіть через десятки років після пологів. Такий феномен пояснюється тим, що під час вагітності і пологів у жіночому організмі виробляється значний обсяг гормонів, які викликають позитивні зміни в мозку.У результаті таких змін, жінки стають більш енергійним, здоровими, у них покращується зір, координація і пам'ять. Причому такі переваги, за розрахунками медиків, зберігаються аж до 80 років.Передбачається, що установлення взаємозв'язку між змінами гормонального тла після вагітності і рівнем активності мозку дозволить удосконалити і значно підвищити ефективність традиційної замісної гормональної терапії.За матеріалами Взгляд


В тему:„Дівчино, а чому Ви не вагітні?”Клуб знайомств “Перехід-IV”: для тих, хто прагне більшогоСправжнє батьківство. Телегонія.Живе Слово в демографічній стратегії Третього ГетьманатуЄвгеніка для УкраїниДодатково: 

Посилання на сторінку

 
Форум Підтримати сайт Довідка