Попередження

Зареєструйтеся, будь ласка, для набуття можливості користуватися енергією у операціях з матеріалами сайту.
Простір
волі

Живе Слово краще читати українською

19.12.2011 - 17:16

Люди, які читають уголос тексти українською мовою, швидше одужують. Такі висновки зробив Олександр Філатович, лікар, автор методу інформотерапії "Живе Слово".

Живе Слово краще читати українською
Живе Слово краще читати українською

Як інформують Новини Полтавщини, для цього науковець провів експеримент. Двом пацієнткам дали для читання тексти українською мовою, іншим двом - аналогічні російською.Лікували вегетосудинну дистонію.Через місяць виявилось, що рух крові у мозку після лікування текстами українською мовою відновився повністю. А у тих, хто користувався російськомовними текстами - на 65-70%.Також у ході дослідження з’ясовано, що для лікування підходять тільки ті тексти, які написані на паперових носіях.

В тему:Здоров’я людини і простори буттяЗаради швидшого одужання люди переходять на україномовний варіант Живого СловаЖиве Слово: Діалоги про РАдість (фільм 1). Лікування серця та судинЖиве Слово: Діалоги про РАдість (фільм 2). Лікування серця та судинЖиве Слово: Діалоги про РАдість (фільм 3). Лікування серця та судинСлова можуть зцілювати - дослідження вченихНічний кінотеатр «Живе Слово»: яскраво, доступно, безплатноЖиве Слово: для тих, хто прагне більшогоДодатково: 

Посилання на сторінку

 
Форум Підтримати сайт Довідка