Незалежно від того, чим завершиться Майдан, він уже здійснив три потужні вчинки для звільнення України:
1. Зніс пам’ятник кату українського народу терористу Ульянову-Леніну-Бланку.
2. Повернув Україні арійський сонячно-блакитний прапор.
3. Започаткував процес перезаснування держави шляхом скликання Національних Зборів.
Досі на Майдані найчастіше лунало запитання: «Де знайти лідера, який скаже, що робити?» Мовляв, нинішні лідери якісь занадто дрібні, а нам треба Вашингтона або Піночета. Після 19 грудня на це запитання можна дати відповідь.
Річ у тім, що лідер є провідником егрегора (психоенергетичного банку), який твориться думками і емоціями людей. Потужність егрегора визначається кількістю його прихильників та інтенсивністю їхніх переживань, а якість егрегора визначається якістю ідеології, з якою він резонує.
Отже, для появи потужного і правильного лідера потрібна правильна ідеологія, яку підтримують народні маси. Де ж її взяти?
Ідеологія – це світогляд, пристосований для практичного використання. Тому спочатку має бути світогляд, на основі якого формується ідеологія.
Символіка – це концентрований світогляд. Згадані вище три символічні вчинки Майдану вказали загальний напрям світоглядних перетворень: повний розрив з комуністичним минулим і колективне творення нової арійської України. На цій основі й має формуватися ідеологія.
Проте ідеологія має шанс для втілення в життя тоді, коли вона узгоджується з технологією реалізації. Тому ідеологія одночасно повинна мати технологічний складник.
В інформаційну епоху провідними є комп’ютерні технології. Їхня перевага в тому, що вони дозволяють створювати автоматизовані процеси, прозорі для громадського контролю. Тому суспільна технологія повинна мати програмну реалізацію. Натомість якщо якийсь її елемент не запрограмований, то це вже потенційна дірка для паразитування і зловживань.
Сказане вище приводить до важливого висновку: якщо раніше держави конструювали політики і юристи, то тепер їх творитимуть соціальні технологи і програмісти. Вони повинні працювати в найтіснішій взаємодії: якщо якась суспільна технологія не програмується, значить вона не потрібна.
Україна вже вступила в інформаційну епоху, майже все активне населення вже має доступ до Інтернету. Таким чином, для творення нової цивілізаційної формації потрібні:
1. Новий світогляд, який формулює правильну мету.
2. Ідеологія, яка формує стратегію досягнення мети.
3. Технологія реалізації суспільної стратегії.
4. Програмне забезпечення у формі масового інтернет-сервісу.
Сильні лідери в Україні з’являться в процесі реалізації всіх названих вище 4 пунктів.
Первинним, фундаментальним, визначальним чинником є світогляд і сформульована ним мета: вони ставлять верхню планку, до якої підтягуються ідеологія, технологія і програмування. Всі разом вони формують для суспільства організаційну модель.
Проте рівень організаційної моделі має відповідати рівню суспільства. Чим вища культура суспільства, тим якіснішу форму організації воно може собі дозволити. Якщо суспільство перебуває на дуже низькому рівні, то єдиною формою його організації може бути рабство. Натомість для забезпечення високого рівня свободи суспільство має бути свідомим, культурним і відповідальним.
Це означає, що кожний, хто бажає добра собі і всьому українському народу, повинен зробити все можливе для піднесення рівня власної і колективної культури. Почати можна з простих речей:
1) перестань підтримувати олігархів своїми грошима, які ти платиш за алкоголь та тютюн;
2) піднімай рівень своєї пасіонарності шляхом оздоровлення себе і свого оточення, очищуй душу й тіло, не забруднюй мову москальськими матюками – хай слово твоє буде чистим і твердим;
3) підтримуй роботою і грошима будь-які справи, спрямовані на піднесення культури українського народу та його самоорганізацію.
Нині Україна перебуває на завершальному етапі формування нового світогляду і приступає до формулювання ідеології Національного Солідаризму. У 2014 році вони, скоріше всього, вже будуть представлені для суспільного обговорення.
Соціальна технологія реалізується шляхом здійснення Національних Зборів. Якщо гарно попрацювати, то вже на початку 2015 року вона опиратиметься на масову інтернет-технологію.
І тоді Україна рине вперед!
Коментарі
До речі, перший прапор, що підняли 8 грудня над поверженим Леніним, був жовто-блакитний.
Творю, отже існую.
Позбавлення олігархів енергією не обмежується тільки відмовою від алкоголю і тютюну. На даному етапі варто уже відмовлятись від послуг Укртелекому, Епіцентру, футбольного клубу Шахтар, тощо.
Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)
Цікаво, а які зараз є альтернативні інтернет послуги взамін Укртелекому??
І за яку команду тоді варто буде вболівати Донецьку?)
На рахунок Донецька (для тих хто не зрозумів) то це був жарт=)
А стосовно інтернета то дане питання дуже цікавить..
Київстар, Воля...
Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)
Тобто є пропозиція замінити інтернет послуги Укртелекому так би мовити заміною шила на мила???
https://docs.google.com/spreadsheet/pub?key=0AmqntPCJMUondGFMLWRoVktVZm5FRmxyTm95Tml4c3c
Я вірно зрозумів???
Згідна з Арієм. Треба поширити гасло про підтримку власного виробника, підприємця тощо й відмову від товарів, послуг провладних олігархів.
Творімо разом мову Сенсар!
Щодо бойкоту
#ВсеБудеДобре!
Бойовик, з'їдаючи в кущах смажену яєшню, вгледів профіль ґрунтознавця.
З сервісами не треба боротися - їх треба використовувати!
Освячуйся! Озброюйся! Плодися!
Розумна думка..