Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
  • Відвідувань: 2
  • Переглядів: 2

Три політпроекти, два прапори

Спецтема:

Нині в Україні розвиваються три політичні проекти: «стабілізація», «модернізація», «творення». Кожен з них опирається на відповідний світогляд, концентрованим виразом якого є свій прапор. 

13123001e_prapor.jpg

Великий сонячно-блакитний прапор на Майдані (Київ, 29.12.2013). Фото SD.ORG.UA
Великий сонячно-блакитний прапор на Майдані (Київ, 29.12.2013). Фото SD.ORG.UA

Перший проект – це існуючий пострадянський режим: він неукраїнський (частіше – антиукраїнський), корумпований і криміналізований. Його завданням є стабілізація існуючої системи, а символом – синьо-жовтий прапор (синє вгорі, жовте знизу). Основи цього проекту були закладені Москвою для панування над українцями.

Другий – це опозиційний проект, спрямований на модернізацію існуючого режиму, його вдосконалення. Оскільки базовий проект є неукраїнським і совковим, то так само неукраїнським і совковим є проект його вдосконалення. Обидва проекти мають ту ж саму світоглядну основу, тож природно, що символом опозиційного проекту є той самий синьо-жовтий прапор. Характерно, що коли на Майдані 29 грудня 2013 р. активісти вивісили великий жовто-блакитний прапор, то опозиційний Яценюк тут же наказав його перевернути.

Третій проект – це заснування і творення нової держави на основі української традиції. Технологією державотворення є Національні Збори, тобто перевірений у світі правовий конституційний процес. Для самоідентифікації цей проект здійснюється під сонячно-блакитним прапором (сонце вгорі), що вирізняє його з-поміж двох інших синьо-жовтих проектів.

Наголосимо, що сонячно-блакитний – це не перевернутий синьо-жовтий, а традиційний український прапор. Як писав Олександр Олесь: «Розгорнуло прапор сонячно-блакитний – прапор України! Рідний, заповітний!».

Застосування сонячно-блакитного прапора викликано не тільки тим, що український політичний проект має візуально відрізнятися від двох інших проектів. Надзавдання українського проекту полягає в поверненні до природного ладу і правильних пропорцій. Саме це й символізує сонячно-блакитний прапор: сонце – вгорі, вода – внизу (слово «блакитний», або, як раніше казали, «облочистий» означає водянистий, тому він світлий, легкий, прозорий). Сенс цього прапора: Сонце зігріває воду і дає життя.

Якщо ж блакитний чи синій колір помістити вгорі, то такий блакитно-жовтий чи синьо-жовтий  прапор означає «вода заливає вогонь». Це притягує негативні події і зупиняє розвиток: життя йде так, «як мокре горить».  

Чому важливо мати правильну символіку? Тому, що символіка – це сконцентрований світогляд, а який світогляд, таке й життя. Свідоме обрання правильної символіки свідчить про рух до правильного світогляду, а це є основою для продуктивної практики. Думка – слово – дія – результат. 

Національні Збори як конституційний процес творення Української держави нової доби відбуваються під правильним сонячно-блакитним прапором. Він притягує позитивні події, тому з цим – Третій проектом – все буде добре.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Щасливі приязні, бо вони успадкують Землю

Чеснота приязності та ельфійський реактор – другий крок до вічного життя та опанування планети Земля

Євангельська концепція палінгенетичного реактора об’єднує надлюдську самореалізацію, соціальну взаємодію та трансформацію людства. Щасливі скромні та приязні, бо вони опанують Землю.

Останні записи