Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

У Держдумі РФ ініціюють спрощення приєднання до Росії нових суб'єктів федерації

Світ:

Фракція "Справедлива Росія" пропонує Державній Думі Росії спростити приєднання до Росії нових суб'єктів федерації. Цю процедуру пропонується спростити так, що для приєднання території буде достатньо "волевиявлення народу", вираженого, наприклад, у формі референдуму.

 

Як повідомляє Навигатор, депутат Єлєна Мізуліна від «Справедливой России» представила цей законопроект і сказала:

«Прийняття в Російську Федерацію в якості нового суб'єкта частини іноземної держави можливо і за відсутності міжнародного договору про це, якщо :

1 ) у частині іноземної держави проведено референдум, на якому питання про приєднання до Росії отримає схвалення;

2 ) є звернення до Росії легітимних органів державної влади частини іноземної держави.

Процедура буде така: ініціатор пропозиції - органи державної влади частини іноземної держави звертаються до Президента Росії. Президент повідомляє про це Раду Федерації, Державну Думу, Уряд, проводить консультації з ними. У разі згоди з пропозицією вносить проект федерального конституційного закону про прийняття частини іноземної держави до Російської Федерації, в якому визначаються статус, найменування та інші правові питання», - повідомила Мізуліна .

Крім того, вона запропонувала ще один законопроект - про спрощення отримання громадянства РФ для жителів України .

«Вводиться спрощений порядок прийому громадянства для громадян України. У чому спрощення: знімаються вимоги, пов'язані з необхідністю проживання на території Росії, наявністю законного джерела коштів для існування, відмовою від громадянства України; термін для отримання громадянства 2 місяці, а не рік» , - сказала депутат.

Нагадаємо, 27 лютого Верховна Рада Криму на позачерговому засіданні ухвалила рішення про проведення 25 травня всекримського референдуму. Питання, яке на нього винесено: "Автономна республіка Крим володіє державною самостійністю і входить до складу України на основі договорів і угод" (так або ні). 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Щасливі приязні, бо вони успадкують Землю

Чеснота приязності та ельфійський реактор – другий крок до вічного життя та опанування планети Земля

Євангельська концепція палінгенетичного реактора об’єднує надлюдську самореалізацію, соціальну взаємодію та трансформацію людства. Щасливі скромні та приязні, бо вони опанують Землю.

Останні записи