Зображення користувача Миро Продум.
Миро Продум
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Микола Мельник: Я пропоную відновити Національну Гвардію, в мене вже готовий проект закону

Категорія:

Спецтема:

Генерал-лейтенант Микола Мельник вийшов у відставку у 2005 році з посади заступника начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони. Хоч зв'язок з "островом" (назва української військової розвідки на професійному сленгу військових, пов'язана з розташуванням ГУР на Рибальському острові Києва), судячи з нашої розмови, підтримує регулярний. У послужному списку генерала Мельника - реальний бойовий досвід у Африці та створення Національної гвардії України. Він виступає за її відновлення. Пряма мова:

Національна Гвардія була створена з нуля, у 1991 році, коли був дуже серйозний підйом патріотизму. Офіцери-українці йшли служити в Національну Гвардію з усіх регіонів колишнього СРСР.

Національна гвардія - це була мобільна структура, мала свої вертольоти, в тому числі - бойові, могла швидко передислокуватися в будь-яку точку України. І налічувала 40 тисяч бійців, здебільшого - спеціального призначення. І, відповідно, була зброя і техніка. Ми могли воювати з ким завгодно. Але в 2000 році Національна Гвардія була розформована - я на той час вже звільнився. Розформували з кількох причин: і через те, що вона створювала велику конкуренцію всім іншим силовим структурам, і через певні інтриги в керівництві держави.

Я пропоную відновити Національну гвардію - таку, якою вона була створена в 1991 році. В мене вже готовий проект закону, в якому записано, що Національна гвардія України є правоохоронним органом спеціального призначення, створеним на базі об'єднаних військових частин і підрозділів по охороні важливих державних об'єктів, військових частин спецпризначень внутрішніх військ. На неї покладається захист суверенітету України, територіальної цілісності, життя, свободи й гідності людей.

Гвардія може зіграти роль мобільної бойової одиниці. Але їй треба десь розміщуватися, потрібні бази, зброя, техніка, бюджет. Потрібно повернути все те, що було віддано Внутрішнім військам, і зробити це негайно.

Також до складу гвардії можна було б включити наші сотні, які досі стоять на Майдані. Що вони будуть там сидіти в палатках? Ми їх заберемо в армію, офіційно візьмемо на службу, озброїмо. Вони ж, напевне, хочуть служити Батьківщині.

У кого є вища освіта - можна присвоювати офіцерське звання. Звісно, їм треба буде пройти підготовку, бо обороняти Майдан і служити у регулярних військах - це різні речі. Там сильні мужчини, але треба їх навчати. Уявіть, взагалі, що це за люди - впоралися зі спецназом, маючи лише дерев'яні щити.

Зараз люди масово йдуть в військкомати. І в Росії це бачать. Якби зараз прийняти закон про Національну гвардію - можна було запросити добровольців в неї. Це був би серйозний фактор психологічного тиску. Хоча і зараз ці черги в військкомати - це фактор психологічного тиску. В України дуже великий мобілізаційний ресурс.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Сенсар – ельфійська мова Гіперборії в Євангелії Ісуса Хреста та в українській мові

Ласкаво просимо до Глибокого занурення. Обговорюємо статтю «Євангельський Сенсар, ельфійська мова і як нам її опанувати за один рік». Автор стверджує, що в Євангелії Ісуса Хреста закладена прихована...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Володимир Самотий.
0
Ще не підтримано

Ідея правильна. Взагалі ідей багато правильних, але реалізації жодної, крім сотні безневинних жертв за які ніхто не покараний. Чому про це мовчать патріоти свободівці?

Коментарі

Зображення користувача Володимир Самотий.
0
Ще не підтримано

Ідея правильна. Взагалі ідей багато правильних, але реалізації жодної, крім сотні безневинних жертв за які ніхто не покараний. Чому про це мовчать патріоти свободівці?

Зображення користувача honcharenko.
0
Ще не підтримано

+++

Зображення користувача Тур Ярий.
0
Ще не підтримано

Через Національну гвардію можна організувати військову підготовку кожного бажаючого мати вогнепальну зброю для захисту України. Видавати зброю всім підряд безглуздо, а от після кількатижневих зборів солдат має повне моральне право іти додому із автоматом. От і вся швейцарська модель армії. І підготовка є і контроль теж. +++

Все тільки починається!

Зображення користувача Явсе Світ.
0
Ще не підтримано

Усе вірно пишете, але зберігати зброю потрібно не вдома, а в спеціалізованих районних відділках під серйозною охороною поліції.При потребі гвардійці даного району озброїлись би в лічені години..Вдома можна дозволити тримати лише нарізний короткоствол...Дякую..

Вірю в те, що розумію.