Зображення користувача Світ Зелений.
Світ Зелений
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

IForum – 2014: українська IT-індустрія вчиться виживати у реаліях нового часу

24 квітня 2014 року в Києві відбувся черговий IForum – найбільша оффлайн-конференція для інтернет-діячів України. Не зважаючи на непростий час, котрий, безумовно, вплинув на організаційні питання, все-таки довгоочікувана подія змогла відбутися на належному рівні. 
 

 
 1/1


Місцем проводенення традиційно став Міжнародний Виставковий Центр – позитивною стороною були великі розміри приміщення – численні конференц-зали дозволили зібрати велику кількість доповідачів, гостей та партнерів. Але, як то кажуть, було одне «але» - зал для проведення наймасштабнішої IT – конференції не був оснащений вільним доступом до працюючого інтернету. Даний факт вразив усіх присутніх, але все ж не зіпсував загального враження від події.
 
 1/1


Вступним словом відкрив IForum  один з головних організаторів – Олександр Ольшанський – людина року в українському інтернеті в 2010 році (за версією InternetUA) та в 2012 – 2013 роках (за версією експертів ринку AIN.ua), голова комітету з Електронної комерції Інтернет-асоціації України, президент Imena.ua та Mirohost. Здебільшого Олександр Ольшанський торкався теми Майдану та впливу усіх подій, що трапилися та продовжують відбуватися в Україні на процеси утримання на плаву існуючого інтернет-бізнесу та підйому стартапів.
 
 1/1


Напевно, з огляду на вступне слово, недаремно одним з перших доповідачів став Роман Скрипін – співзасновник «Громадського телебачення». Роман розповів історію створення даного медійного проекту, котрий зумів колосальнимим темпами розвинутись в умовах політичної та громадської кризи та окреслив подальші плани його розвитку.
 
 
 
 


Формат даної конференції передбачав доповіді та дебати з круглими столами та майстер-класами. Учасники мали змогу поповнити свої теоретичні знання інформацією про новинки на ринку IT-технологій та на інтерактивних практикумах закріпити почуте. Особливістю Форуму є відсутність проплачених доповідачів. Уся програма заходів попередньо складається Оргкомітетом з урахуванням наявних потреб та актуальних інформаційних запитів користувачів та спеціалістів інтернет-сфери.
 
 1/1

Цьогоріч доповіді й активності були розділені на різні потоки. Чи не наймасштабнішим був тематичний потік «IT і Майдан/Стартапи. Що робити коли змінилася структура ризиків». Дана секція складалась з 20-хвилинних доповідей, кожна з яких висвітлювала певну проблему з якою стикається більша частина підприємців, котрі будують власний бізнес. Більшість доповідачів даної секції представляли Росію, Европи та США.

Для інтернет-маркетологів працювали два потоки – «Реклама та просування в умовах стресової економіки» та «E-commerce» в умовах нестабільної економіки». Розробники відвідали активності потоку «Новітнє озброєння на службі розробника: інструменти, бібліотеки, фреймворки».

Серед спікерів були такі постаті, як Павло Шеремета – міністр розвитку економіки та торгівлі України, Руслан Синицький – один з засновників всесвітньо відомої компанії Jelastic, Денис Каплунов – успішний власник студії копірайтинга, Ярослав Трофімов – директор компанії Inspired Metamarketing та багато інших профільних спецалістів-практиків.

UA Modna дізналася враження від IForum 2014 одного з учасників цієї конференції - інтернет-маркетолога IT-компанії Ukietech Володимира Короля:
 
 1/1

«Їхав виключно для того, щоб ознайомитися з новими тенденціями інтернет маркетингу та послухати реальні історії успіху людей, що давно працюють саме у цій сфері. Не очікував нічого надзвичайного, але хотілося повернутися звідти з новими ідеями, які можна б було імплементувати в наші поточні проекти.
Приємно вразила доповідь та мастер-клас Usability Lab Ольги Горенко. Хоча їхали ми не за "юзабіліті" і потрапили туди випадково, слухати доповідь можна було хоч цілий день. Надзвичайний оратор і харизматична людина. Особливо раджу послухати Ольгу менеджерам e-commerce проектів, знайти її можна тут - www.facebook.com/ogorenko»
 
 
 
 
 
 
 

Безумовно, тішить той факт, що незважаючи на стресову ситуацію в українському суспільстві та економіці IT-сфера крокує вперед. Недаремно такі міста, як Київ, Львів та Івано-Франківськ уже називають другою «силіконовою долиною». Маємо надію, що невдовзі «відтік мізків» закордон у цій галузі  припиниться та відбудеться відчутне зростання економічних показників країни у сфері інтернет-технологій та маркетингу.
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Щасливі приязні, бо вони успадкують Землю

Чеснота приязності та ельфійський реактор – другий крок до вічного життя та опанування планети Земля

Євангельська концепція палінгенетичного реактора об’єднує надлюдську самореалізацію, соціальну взаємодію та трансформацію людства. Щасливі скромні та приязні, бо вони опанують Землю.

Останні записи