Політика ЄС шкідлива для Польщі у багатьох сферах: економіці, енергетиці, екології, безпеці. Відсутність спільної зовнішньої політики в Євросоюзі означає, що Польща має розраховувати лише на себе. Чудовий приклад - криза в Україні.
Вражений байдужістю західноєвропейських країн до подій в Україні. Бізнес із Росією для них важливіший. Велика Британія навіть не застосувала фінансових санкцій проти Москви. Франція продала їй кілька військових кораблів. Один із них Росія збирається назвати "Севастополь”. Німеччина теж не запровадила серйозних санкцій, були тільки гучні виступи в Бундестазі.
ЄС блокує розвідки сланцевого газу та вугілля в Польщі. Зона вільної торгівлі надає такі права великим корпораціям, що місцева промисловість не витримує конкуренції.
Як результат, більшість сфер нашої економіки контролює іноземний капітал - німецький, британський, французький, нідерландський. Ціни зростають, зарплатня лишається такою ж, польські емігранти перетворюються на дешеву робочу силу.
Але я далекий від думки, що ЄС не має існувати. Багато речей є чудовими, як, наприклад, програма навчання для студентів Еразмус - говорить Рафал БАРАНОВСКІ.
Якщо ЄС має парламент, валюту, кордони, уряд, армію - то це держава. Натомість, країни учасники вже не є незалежними державами, бо є членами конфедерації де-факто
Коментарі
Польща лине в Україну! Все йде до того, що Європу знову бачитимуть там де й тисячі років тому - в Україні! РаДіймо!
"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)
Відмічаю для себе: Останні події в світі демонструють: національні держави й суверенітет залишаються найважливішим елементом міжнародної архітектури".
Якщо ЄС має парламент, валюту, кордони, уряд, армію - то це держава. Натомість, країни учасники вже не є незалежними державами, бо є членами конфедерації де-факто