Зображення користувача Миро Продум.
Миро Продум
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

22 червня 1941 року почалася Велика вітчизняна брехня. Але чи було офіційне оголошення війни?

Категорія:

Катастрофа Червоної армії 22 червня 1941 року відбулася, бо мала відбутися. Радянський союз готувався до атаки, а не до оборони, та й сам «радянський народ» не хотів воювати за комуністів. Звідси така кількість полонених і тих, хто перейшов на бік Німеччини. Навіть вражаюча військово-технічна перевага СРСР не змогла компенсувати небажання людей захищати червоний тоталітаризм...

Німецький напад розпочався о 4 ранку 22 червня. За півтори години – о 5.30 ранку – німецький посол в Москві граф Шулленберг, дочекавшись прийому в народному комісаріаті іноземних справ, вручив Молотову ноту про оголошення війни.

Сам Шулленберг отримав текст ноти телеграмою вночі на 22 червня і намагався додзвонитися Молотову з 2 до 3 години ночі. Однак той всі дзвінки проігнорував і натомість зателефонував Сталіну. Письменник Іван Стаднюк наводить відповідь Сталіна Молотову: «Езжай в Москву, но прими немецкого посла только после того, как военные нам доложат, что вторжение началось...» Ось звідки ростуть ноги у брехні про "віроломне вторгнення без оголошення війни".

Читайте про це у статті Максима Віхрова 22 червня 1941 року – початок Великої Вітчизняної брехні

Додатково:

22 червня 1941 року Гітлер випередив Сталіна на лічені години - «1941. Заборонена правда»

Наші інтереси: 

Пізнаємо реальну історію – це нам ще знадобиться.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Щасливі приязні, бо вони успадкують Землю

Чеснота приязності та ельфійський реактор – другий крок до вічного життя та опанування планети Земля

Євангельська концепція палінгенетичного реактора об’єднує надлюдську самореалізацію, соціальну взаємодію та трансформацію людства. Щасливі скромні та приязні, бо вони опанують Землю.

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача ДЗен ДЗелень.
0
Ще не підтримано

Цитата:
Радянський союз не готувався до оборони

тому, що готувався до нападу.

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Коментарі

Зображення користувача ДЗен ДЗелень.
0
Ще не підтримано

Цитата:
Радянський союз не готувався до оборони

тому, що готувався до нападу.

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Зображення користувача Арсен Дубовик.
0
Ще не підтримано

А от Москва не попереджувала, Ще й бреше, що її військ не було.
Не лише через одне небажання воювати потрапляли солдат в полон у перші дні війни, а й через відсутність зброї і нормального узгодженого командування. Так потрапив у полон мій дід.
Хіба зараз ми бачимо щось інше?!

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача ДЗен ДЗелень.
0
Ще не підтримано

Звісно, Масква намагалась приховати бажання напасти на Третій Райх і перекидання військ до західного кордону. Але німецька розвідка все одно про це знала. Власне тому німці і напали першими, щоб випередити супротивника і заволодіти ініціативою.

Зброя і солдати, що мали здійснити напад на Райх, доставлялась нарізно. Зброю вони мали отримати десь у липні, безпосередньо перед нападом. Цим і пояснюється те, що багатьох солдатів захопили зненацька.

Тепер відбувається дещо інше, Україна не планувала нападу на Масковську імперію...

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Цікаво, що Гітлер випередив Сталіна тільки на 2 години. Після того, як до четвертої ранку німці розпочали наступ на СРСР, через якихось дві години – о 6.05 того ж таки 22-го червня СРСР бомбардував Фінляндію.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!