З огляду на все прожите, моє рішення стати вкладником нашого стартапу є логічним продовженням попередньої діяльності. Адже саме тут ми творимо новий світ: для нас і наших дітей.
Коли я був малим, то чув від бабусі різні пророцтва про кінець світу, але при цьому сподівався, що частина людей врятується і започаткує нову цивілізацію. Тож природно, що хотів бути з тими людьми, що перейдуть у новий світ, і тому змалку ходив вузькими стежинами. Але потім зрозумів, що не всі вузькі стежини ведуть до життя.
Від батьків Я дізнався, що за останні роки суттєво погіршився стан довкілля і кінець світу може настати через хімічне або радіоактивне забруднення. Тож , будучи дитиною, думав стати ученим, щоб винайти спосіб відвернути екологічну катастрофу.
Час мого дитинства і юності був сповнений повідомленнями про інопланетян, екстрасенсів, магів, йогів, тому цікавився і їх пророцтвами. А це стимулювало інтерес до релігії. Десь у віці 14-15 років прочитав юдохристиянську Біблію повністю і зрозумів, що підручник з алгебри написаний значно краще. Тому відкинув її, як нісенітницю.
Став цікавитись буддизмом, індуїзмом. Мене приваблювала ідея реінкарнації, бо вважав, що багато разів втілюватись логічніше, ніж вічно жити в потойбіччі.
Якось Я довідався, що у хрестиянстві теж колись було поняття реінкарнації, але його вилучили з певних міркувань. Змін зазнали і інші постулати віровчення і, навіть, найважливіші молитви. А рішення про це приймали на зборах шляхом голосування. Тож вирішив, що мій голос теж чогось вартий і почав опрацьовувати Євангеліє по другому разу. Але цього разу уважно порівнював усі чотири його частини, співставляв, перевіряв логічну цілісність. Адже не може встояти царство, котре саме собі суперечить. Також вивчав історичні праці, що розповідали про 1 століття і містили відомості про Ісуса Хреста та інших дійових осіб Доброї Новини. Шукав видання Євангелія різними мовами, щоб порівнювати їх. Зокрема виявив, що молитва Отче наш геленською мовою добре римована.
І ось так в ході своїх пошуків натрапив в інтернеті на Євангеліє без вставок. Почав читати і зрозумів, що ту працю, котру Я розпочав, уже хтось виконав до мене. Прочитавши, погодився майже з усім, що там написано і вирішив, що це найкращий релігійний текст, котрий колись читав, і прийняття Очищеного Євангелія може стати чинником до великих суспільних перетворень.
Тому почав придивлятись до сайту, на котрому знайшов це письмо. Потроху писав на форумі, який тепер називають старим, знайомився з людьми. А дві тисячі одинадцятого року приєднався до руху. Наступного року в мене народилась дитина. З огляду на все прожите, моє рішення стати вкладником Народного Оглядача є логічним продовженням попередньої діяльності. Адже саме тут ми творимо новий світ: для нас і наших дітей.
Метою «церкви програмістів» Aryan Softwerk є колективне досягнення Царства божого шляхом розробки софту для самоорганізації шляхетних духовних демосів – арійських церков. Розробка церковного софту –...
4 фрази з буддизму:
1) світ сповнений страждань;
2) існують причини страждання;
3) страждання можна усунути;
4) спосіб позбутись страждання - це досягнення небуття
Помітна зацикленість на стражданнях.
Власне це і спонукало мене вести заочну дискусію з Буддою ще з п'ятнадцятилітнього віку з притаманним юнацьким максималізмом.
Ви трошки помилились з четвертим пунктом, буддизм не досягає страждання, а досягає звільнення від нього :) Правильніше буде "і досягти повного заспокоєння — Нірвани"
По-перше, дослідники буддизму зараз визнають, що слово "страждання" як переклад із санскриту слова "дуккха" є невірним. Набагато більше підходять терміни: неприємність, непостійність, хвилювання, переживання, незадоволення, дискомфорт
І про це незадоволення говориться тільки в першому з чотирьох постулатів. В наступних трьох описується як подолати це "незадоволення" і вийти на вищі рівні розвитку (при чому зробити це ще за життя), те саме що по п. Каганцю "вийти в простір волі, подолавши в собі всі негативні сторони, або вийти зі стану гріха (роблення помилок)"
Саме тому сприйняття буддизму як негативної релігії зацикленої на стражданнях є абсолютно неправильним, і на цьому завжди активно наголошують буддисти.
Але ваше припущення я зрозумів, дякую за відповідь!
Тоді я це сприймав саме так, хоча один мій знайомий казав мені, що сучасний буддизм спотворений порівняно з первісним.
Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)
Опубліковано Явсе Світ 12 Жовтень, 2014 - 12:50 посилання
0
Ще не підтримано
Дозволю собі відповісти на ваше запитання пане Доброслав..Кожна релігія започатковувалася на основі слів чи опису слів Пробуджених людей:Будда,Ісус,Арджуна та інших Великих..Коли на базі вчення Боголюдини простими писаками пишеться нова релігія,то відповідно на неї діє величезний вплив тієї чи іншої культури,притаманний певному етносу.Це створює певний "наліт",який помилково приймається за вчення..Для нас Сонячне Хрестиянство генетично близьке і рідне..ми це відчуваємо серцем..Дякую.
Коли на базі вчення Боголюдини простими писаками пишеться нова релігія,то відповідно на неї діє величезний вплив тієї чи іншої культури,притаманний певному етносу. Це створює певний "наліт",який помилково приймається за вчення
Уточніть будь ласка, яку саме нову релігію Ви тут маєте на увазі?
Опубліковано Явсе Світ 12 Жовтень, 2014 - 19:11 посилання
0
Ще не підтримано
Дякую Доброслав..Я мав на увазі усі релігії,які були написані і які будуть писатися чи пишуться..Зазвичай можна побачити де духовне вчення переписується і стає частиною політики і контролю людей..Маю думку,що чим давніші пророки,тим частіше переписувалися їхні слова не пророками....
Ага, тобто Ви маєте на увазі, що всі релігії є злом, тому що вони засновані не самими джерелами (наприклад, Хрестом, Буддою та ін), а є просто деяким перекрученням їхніх вчень з боку непросвітлених людей, які їх придумали і розвивали ці релігії, часто використовуючи їх для маніпулювання людьми?
Опубліковано Явсе Світ 12 Жовтень, 2014 - 22:18 посилання
0
Ще не підтримано
Ні не зовсім так..Я не думаю,що усі релігії є злом.У кожній є багато цікавого..Просто вони надто багато на себе беруть.. коли людина йде з відкритим серцем і хоче знайти відповіді для себе,вона отримує ще більше запитань.Немає простоти розуміння..постійно ти або грішний або карма або раб...Тут багато можна говорити,але думаю,що релігія повинна бути одна,як є наприклад одна математика,чи хімія...У китайців вода Н2О і у шведів вода Н2О..У китайців одна релігія а у шведів інша..У цьому щось не так..Не може бути вода одна для всіх однаковою,а Творець різним..
Можливо тому що релігія і наука це різні речі. Завдяки хімії можна, наприклад, зрозуміти з чого складається вода. Оскільки вода однакова всюди, то і результати досліджень в різних країнах покажуть однаковий результат. А завданням релігії є не тільки "дати відповідь на запитання, яким є насправді те то і те то, і що собою представляє Бог, а також вона включає в себе етичні системи, організаційну складову і ще багато чого. І на це все має вплив етнічна складова, в першу чергу досвід етносу. Тому вона в різних країнах і не може бути однаковою.
В цьому плані мені подобається буддизм. Тому що він якраз є швидше наукою ніж релігією. Його основним завданням є "пояснення того, яким все є насправді" без прив’язки до суб’єкта. А "вода є всюди вода", як Ви сказали. Тому буддист з Тибету, з Америки і з України, дійдуть завжди однакових висновків, якщо будуть безпристрасно щось досліджувати.
Ви маєте на увазі, що результати можуть дещо відрізнятися, наприклад через різне обладнання? Так це вже проблема суб’єкта (того хто досліджує), що він не може побачити ідеальну картину, а не об’єкту дослідження. Вода в трьох випадках буде однаковою (якщо звичайно не було на неї інших впливів, після того як її розділили). Якщо результати дослідження будуть різні або будуть інтерпретувати неправильно, то це говорить про недосконалість інструментів дослідження або неповні знання тих, хто досліджує. От якраз у випадку з релігіями те і маємо. Кожен народ або кожна людина по-своєму їх може сприймати через призму свого досвіду і свого рівня розвитку. Тому релігій багато, і часто вони фокусуються не на тому, щоб побачити справжню картину світу, а на тому щоб розширити свій вплив.
Цитата:
Спробуйте взяти пробу води і віднести в три різні лабораторії.
це вже проблема суб’єкта (того хто досліджує), що він не може побачити ідеальну картину, а не об’єкту дослідження .
Суб'єктивізм присутній і в релігієзнавстві.
До речі, що ви знаєте про невизначеність Гайзенберга? Як поводять себе квантові об'єкти, коли їх досліджують?
https://t.me/ETEPHET
Опубліковано Явсе Світ 7 Грудень, 2014 - 13:15 посилання
0
Ще не підтримано
дивно вони поводяться..вся велич науки в тупіку..))))
Суб'єктивізм присутній і в релігієзнавстві.
До речі, що ви знаєте про невизначеність Гайзенберга? Як поводять себе квантові об'єкти, коли їх досліджують?
Є така думка, що поведінку людей теж можна описувати квантовими матрицями.
https://t.me/ETEPHET
Опубліковано Явсе Світ 22 Грудень, 2014 - 12:49 посилання
0
Ще не підтримано
Думаю пане Леонід,що ми живемо у пору,коли будуть спростовані деякі нерушимі думки науки..Уявити важко навіть всю безкінечність глибини гірчичного зерняти,не говорячи вже про Людину...
Вірю в те, що розумію.
Опубліковано Михайло Харачко 15 Жовтень, 2014 - 21:22 посилання
0
Ще не підтримано
!Всі ознаки чудової статті: стисло, влучно і змістовно. Так тримати!
Сидить Мамай, в кобзу грає, що замислить - то все має.
Чисту Н20 можна отримати внаслідок дистиляції на спеціальному обладнанні)
Природна вода у вигляді опадів, вода з одного водогону набрана в різних місцях буде мати іншу формулу. Не кажучи про різні озера/ставки, ріки, моря/океани.
Так і релігія в кожного своя)) В межах однієї водойми вода загалом схожа, але не ідентична: в глибіні та біля поверхні, біля берегу чи посеред водойми. Так і релігія: В межах океану (Буддизм, Іслам, тощо) безліч течій, в межах ставка (церковної парафії в селі) кожен парафіянин має свої особливості)))
Мені подобається цей НАШ ставок, докладаю зусиль щоб він став широким морем. Успіху усім нам!!!
Суть в тому, щоб робити світ кращим, а близьких людей - щасливішими )
Коментарі
Цікаво написали. Маєте перші 10 галів. Думаю, їх у Вас буде ще багато.
Дякую за побажання.
Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)
Дякую, Арію, за щиру сповідь. Тепер я знаю, що ви молодий чоловік і маєте малу дитину. Як її ім"я? Бажаю вашій родині доброго здоров"я!
Ви знаєте її ім'я.
Дякую за гарні побажання і вітаю Вас з тим, що ви стали інвестором. Бажаю сповна реалізувати можливості, котрі надає цей статус.
Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)
Це теж гарно, сказали!
І чим вони Вас не влаштували, що Ви вирішили продовжити пошуки в хрестиянстві?
4 фрази з буддизму:
1) світ сповнений страждань;
2) існують причини страждання;
3) страждання можна усунути;
4) спосіб позбутись страждання - це досягнення небуття
Помітна зацикленість на стражданнях.
Власне це і спонукало мене вести заочну дискусію з Буддою ще з п'ятнадцятилітнього віку з притаманним юнацьким максималізмом.
Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)
Ви трошки помилились з четвертим пунктом, буддизм не досягає страждання, а досягає звільнення від нього :) Правильніше буде "і досягти повного заспокоєння — Нірвани"
По-перше, дослідники буддизму зараз визнають, що слово "страждання" як переклад із санскриту слова "дуккха" є невірним. Набагато більше підходять терміни: неприємність, непостійність, хвилювання, переживання, незадоволення, дискомфорт
І про це незадоволення говориться тільки в першому з чотирьох постулатів. В наступних трьох описується як подолати це "незадоволення" і вийти на вищі рівні розвитку (при чому зробити це ще за життя), те саме що по п. Каганцю "вийти в простір волі, подолавши в собі всі негативні сторони, або вийти зі стану гріха (роблення помилок)"
Саме тому сприйняття буддизму як негативної релігії зацикленої на стражданнях є абсолютно неправильним, і на цьому завжди активно наголошують буддисти.
Але ваше припущення я зрозумів, дякую за відповідь!
Тоді я це сприймав саме так, хоча один мій знайомий казав мені, що сучасний буддизм спотворений порівняно з первісним.
Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)
Дозволю собі відповісти на ваше запитання пане Доброслав..Кожна релігія започатковувалася на основі слів чи опису слів Пробуджених людей:Будда,Ісус,Арджуна та інших Великих..Коли на базі вчення Боголюдини простими писаками пишеться нова релігія,то відповідно на неї діє величезний вплив тієї чи іншої культури,притаманний певному етносу.Це створює певний "наліт",який помилково приймається за вчення..Для нас Сонячне Хрестиянство генетично близьке і рідне..ми це відчуваємо серцем..Дякую.
Вірю в те, що розумію.
Уточніть будь ласка, яку саме нову релігію Ви тут маєте на увазі?
Дякую Доброслав..Я мав на увазі усі релігії,які були написані і які будуть писатися чи пишуться..Зазвичай можна побачити де духовне вчення переписується і стає частиною політики і контролю людей..Маю думку,що чим давніші пророки,тим частіше переписувалися їхні слова не пророками....
Вірю в те, що розумію.
Ага, тобто Ви маєте на увазі, що всі релігії є злом, тому що вони засновані не самими джерелами (наприклад, Хрестом, Буддою та ін), а є просто деяким перекрученням їхніх вчень з боку непросвітлених людей, які їх придумали і розвивали ці релігії, часто використовуючи їх для маніпулювання людьми?
Ні не зовсім так..Я не думаю,що усі релігії є злом.У кожній є багато цікавого..Просто вони надто багато на себе беруть.. коли людина йде з відкритим серцем і хоче знайти відповіді для себе,вона отримує ще більше запитань.Немає простоти розуміння..постійно ти або грішний або карма або раб...Тут багато можна говорити,але думаю,що релігія повинна бути одна,як є наприклад одна математика,чи хімія...У китайців вода Н2О і у шведів вода Н2О..У китайців одна релігія а у шведів інша..У цьому щось не так..Не може бути вода одна для всіх однаковою,а Творець різним..
Вірю в те, що розумію.
Можливо тому що релігія і наука це різні речі. Завдяки хімії можна, наприклад, зрозуміти з чого складається вода. Оскільки вода однакова всюди, то і результати досліджень в різних країнах покажуть однаковий результат. А завданням релігії є не тільки "дати відповідь на запитання, яким є насправді те то і те то, і що собою представляє Бог, а також вона включає в себе етичні системи, організаційну складову і ще багато чого. І на це все має вплив етнічна складова, в першу чергу досвід етносу. Тому вона в різних країнах і не може бути однаковою.
В цьому плані мені подобається буддизм. Тому що він якраз є швидше наукою ніж релігією. Його основним завданням є "пояснення того, яким все є насправді" без прив’язки до суб’єкта. А "вода є всюди вода", як Ви сказали. Тому буддист з Тибету, з Америки і з України, дійдуть завжди однакових висновків, якщо будуть безпристрасно щось досліджувати.
Спробуйте взяти пробу води і віднести в три різні лабораторії.
https://t.me/ETEPHET
Ви маєте на увазі, що результати можуть дещо відрізнятися, наприклад через різне обладнання? Так це вже проблема суб’єкта (того хто досліджує), що він не може побачити ідеальну картину, а не об’єкту дослідження. Вода в трьох випадках буде однаковою (якщо звичайно не було на неї інших впливів, після того як її розділили). Якщо результати дослідження будуть різні або будуть інтерпретувати неправильно, то це говорить про недосконалість інструментів дослідження або неповні знання тих, хто досліджує. От якраз у випадку з релігіями те і маємо. Кожен народ або кожна людина по-своєму їх може сприймати через призму свого досвіду і свого рівня розвитку. Тому релігій багато, і часто вони фокусуються не на тому, щоб побачити справжню картину світу, а на тому щоб розширити свій вплив.
Суб'єктивізм присутній і в релігієзнавстві.
До речі, що ви знаєте про невизначеність Гайзенберга? Як поводять себе квантові об'єкти, коли їх досліджують?
https://t.me/ETEPHET
дивно вони поводяться..вся велич науки в тупіку..))))
Суб'єктивізм присутній і в релігієзнавстві.
До речі, що ви знаєте про невизначеність Гайзенберга? Як поводять себе квантові об'єкти, коли їх досліджують?
Вірю в те, що розумію.
Є така думка, що поведінку людей теж можна описувати квантовими матрицями.
https://t.me/ETEPHET
Думаю пане Леонід,що ми живемо у пору,коли будуть спростовані деякі нерушимі думки науки..Уявити важко навіть всю безкінечність глибини гірчичного зерняти,не говорячи вже про Людину...
Вірю в те, що розумію.
!Всі ознаки чудової статті: стисло, влучно і змістовно. Так тримати!
Сидить Мамай, в кобзу грає, що замислить - то все має.
Дякую. Так тримаю!
Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)
Дякую Андрію! Ваш допис викликав цікаву дискусію)
Чисту Н20 можна отримати внаслідок дистиляції на спеціальному обладнанні)
Природна вода у вигляді опадів, вода з одного водогону набрана в різних місцях буде мати іншу формулу. Не кажучи про різні озера/ставки, ріки, моря/океани.
Так і релігія в кожного своя)) В межах однієї водойми вода загалом схожа, але не ідентична: в глибіні та біля поверхні, біля берегу чи посеред водойми. Так і релігія: В межах океану (Буддизм, Іслам, тощо) безліч течій, в межах ставка (церковної парафії в селі) кожен парафіянин має свої особливості)))
Мені подобається цей НАШ ставок, докладаю зусиль щоб він став широким морем. Успіху усім нам!!!
Суть в тому, щоб робити світ кращим, а близьких людей - щасливішими )
Може це не став, а річка!
Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)
Погалила "руками й ногами" кілька разів бо моя дія чомусь не підтверджувалася...
Але то не міняє мого задоволення від прочитаного! :))
Дякую, Арію!
Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !