Однак, поки що у персоналі готелю не тільки роботи. В ньому також працюють 10 людей. При цьому фахівці планують, що в майбутньому роботи будуть виконувати в Henn-na 90% всіх робіт.
Роботи були розроблені компанією Koroko, яка зуміла надати бездушним машинам людську подобу. Наприклад, роботи, що працюють на ресепшені, виглядають як милі молоді японські дівчата. Вони вміють дихати, моргати, встановлювати зоровий контакт зі співрозмовником, володіють кількома інтонаціями, а також вільно говорять японською, китайською, корейською та англійською мовами.
Після реєстрації на ресепшені гостей Henn-na чекає зустріч з роботом-портьє (подібний є поки що тільки в готелі Yotel в Нью-Йорку), який з легкістю доставить речі до потрібної кімнати.
Крім того, в японському робоготелі також є роботи, що відповідають за приготування кави, прибирання, доставку свіжої білизни та іншого. Для виклику потрібного робота в номер гостям потрібно лише натиснути пару кнопок на планшеті, який видається кожному відвідувачеві готелю, зі спеціально встановленим програмним забезпеченням.
Сам готель побудований за останнім словом техніки: на дверях в номерах використовується технологія розпізнавання облич, а в самих кімнатах встановлені системи визначення температури тіла людей, щоб виставити в приміщенні найбільш підходящу для гостя температуру. Плюс до цього Henn-na використовує сонячну енергію та інші енергозберігаючі методи. Власники готелю вважають, що так вони зможуть знизити витрати і тримати ціну за номер в робоготелі на прийнятному рівні.
Поки незвичайний готель не дуже великий: у ньому всього 2 поверхи і 72 номери. Проте вже через рік власники планують збільшити кількість кімнат у два рази. Незважаючи на високий технологічний рівень готелю, ціни на проживання в готелі вельми доступні для Японії: $ 60 за ніч в одномісному номері і $ 153 за розміщення в тримісному.
Якщо ідея виявиться вдалою і готель буде користуватися популярністю. Фахівці планують і надалі розвивати робоготелі і побудувати ще близько тисячі подібних готелів по всьому світу.
Привіт майбутнє..Цікаво почути думки на рахунок цієї статті футурологів..Куди повинні дітися люди,яких витіснять роботи із ринку праці..Одні перейдуть на прану і знайдуть себе у безмежних можливостях духовного світу..а ось ті,котрі живуть потребами тіла,яких у відсотковому вимірі набагато більше..що їм робити..плодитися дальше..
Вірю в те, що розумію.
Коментарі
Привіт майбутнє..Цікаво почути думки на рахунок цієї статті футурологів..Куди повинні дітися люди,яких витіснять роботи із ринку праці..Одні перейдуть на прану і знайдуть себе у безмежних можливостях духовного світу..а ось ті,котрі живуть потребами тіла,яких у відсотковому вимірі набагато більше..що їм робити..плодитися дальше..
Вірю в те, що розумію.
"Готовьтесь к профессиям, которые еще не существуют"
http://startupwikiru.usefedora.com/courses/renata-s-blog/lectures/288987
Творю, отже існую.
Робот і Френк.
Цей фільм гарно показує, що дуже скоро весь обслуговуючий персонал буде замінений на роботів.
У Набокова є оповідання, де головний герой після тривалої перерви приїхав у місто і відвідав бордель. Бордель високотехнологічний, персонал - роботеси. На спинках ліжок відвідувач набирає свій код - і в пам'яті борделю зберігаються всі забаганки постійних клієнтів, отже роботеси "підстроюються" під стиль клієнта. Герой оповідання все ніяк не може зрозуміти, що ж цього разу "не так". І вже після всього, коли йде по вулиці, раптом розуміє, що саме "не так":
"Ах сволота! Вони ж підсунули не робота, а ЖИВУ дівчину!"
Творю, отже існую.
У романі "Дюна" Френк Герберт розповідає, як після намагання розумних машин знищити людство, відбувся Батлеріанський джихад, внаслідок якого були заборонені будь-які машини, що імітують людський інтелект. Відтоді людство почало інтенсивно розвивати свої природні якості: фізичне тіло, пам’ять, спостережливість, знання психології, знання багатьох мов, вольові якості, екстрасенсорні здібності, вміння бачити правду тощо.
Освячуйся! Озброюйся! Плодися!
Мабуть сучасні діти передчувають зміну напрямку розвитку людства і читають не Френка Герберта чи братів Стругацьких, а Джоан Роулінг і Крістофера Паоліні. Ці дитячі книжки пояснюють, що те що ми зараз називаємо магією, є лише спеціально розвиненими задатками людини.