Проект називається «Де хата?»
Андрій за професією веб-програміст, а Михайло має гуманітарну освіту та цікавиться технологіями «розумного будинку» та енергозберігаючими технологіями.
Своїм завданням-мінімумом автори сайту вважають будівництво 2 купольних будинків з різними типами фундаментів, опаленням, з різною площею (на 3 і на 5 осіб) і фільмування всього процесу на відео. Також будівельники планують приготувати докладну інструкцію з будівництва (з проектом та кошторисом), щоб, користуючись нею, можна було б побудувати повноцінне еко-житло за мінімальну ціну.
Вже зараз на сайті працює декілька інструментів для майбутнього будівництва, наприклад – калькулятор купола.
Але найбільше проект цікавий тим, що пропонує створити мережу будівництв таких дешевих житлових споруд по всій Україні, де можна буде обмінюватись технологіями, інструментами та рішеннями.
Автори пропонують створити спільний фонд, з якого купуватимуться інструменти та матеріали для всіх, хто також захоче збудувати собі недорогий купольний будинок. Наприклад, навіщо один раз купувати пилку за $ 600, щоб один раз розпиляти три кубічних метри деревини, якщо можна потім доплатити 300 гривень Новій Пошті за пересилання і надіслати цю пилку в інший регіон України. Адже там ця пилка теж знадобиться, тому що всі будуватимуть за однією технологію.
Автори проекту вже збирають пожертви на реалізацію власних ідей. В подальшому вони планують запустити виробництво деталей для таких будинків, щоб перетворити створення купольних споруд на «конструктор».
Можна підписатись на їхню сторінку у Facebook.
Це називається "будинок з відкритим кодом". Вже була стаття про електромобіль з відкритим кодом. Тенденція, однако :) Йдемо у постіндастріал.
Освячуйся! Озброюйся! Плодися!
Коментарі
Це називається "будинок з відкритим кодом". Вже була стаття про електромобіль з відкритим кодом. Тенденція, однако :) Йдемо у постіндастріал.
Освячуйся! Озброюйся! Плодися!
Ні. Це просто бізнес. Читайте уважніше.
Ідея хороша. Бачу, що дах із єврочерепиці (металопластик). Відхід від прямокутності. Гадаю, що цим скористаються оригінали. Для масового будівництва треба: камінь, дерево, глина, солома й очерет+. Оцінка - 5.
Це не дах а сама будівля у вигляду куполу. Переважно її покривають не металочерепицею (це складно) а гнучкою (бітумною) черепицею.Як це виглядає
Суть в тому, щоб робити світ кращим, а близьких людей - щасливішими )
Двоє чоловіків - переселенців хочуть мати де жити. Вони не клянчать гроші, а пропонують їх підтримати в обмін на їх досвід.
Гідно.
Суть в тому, щоб робити світ кращим, а близьких людей - щасливішими )