Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Голод - план Леніна, завершений Сталіним

Микола Сядристий, один із перших дослідників Голодомору в Україні, розповів «ВВ», хто ж насправді був ідеологом Голодомору і чому знищували українських селян.

- Голод був стратегічним планом Леніна проти непокірного селянства, - говорить він. - Тим, хто не вірить, пропоную відкрити сторінки 401-404 тому 43 «Повного зібрання творів». Там «вождь пролетаріату» впевнений, що «останній і рішучий бій» буде дано в 1931-му. І повторює цей термін двічі.

Про планове знищення селянства, яке «породжує капіталізм щохвилини й щогодини», Ленін казав постійно, із маніакальною нав’язливістю, особливо у 36-му, 40-му, 41-му, 44-му томах. Сядристий знає всі доктринальні ленінські тексти і цитує напам’ять: «На Кубані й Україні... кожен має клаптик землі і каже - начхати нам на уряд». І ще: «З кожного селянина виростає новий Корнілов». Для «вождя» всі селяни - і багаті, і середняки, і бідні - були потенційними ворогами. Тому й «бій з ними буде таким, якого ще не бачив світ».

- Боровся з недогідним класом, - акцентує Сядристий, - уже Сталін. Але ідея, чіткий план і тимчасові рамки Голодомору належали Леніну. Щоб не викликати масового повстання, Сталін діяв методом хвильового терору, поступально позбавляв селянство сил. А 24 і 25 січня 1933 року у «Правді» було надруковано доповідь Ворошилова, де говорилося, що найбільша історична заслуга Йосипа Віссаріоновича - в успішному завершенні стратегічного маневру Леніна.

Кому ж вигідно перекручувати історію? Микола Сядристий цитує тут істориків ХХ століття Джеймса Мейса і Роберта Конквеста.
- Після розвалу СРСР до влади вдруге прийшли вихідці з комуністичних коридорів, - говорить дослідник. - Тому ті ж самі провідні історики, які обслуговували радянську владу, і нині за інерцією прагнуть захищати Леніна і Компартію, на виправдання чого породжують міфи про посуху або одноосібну вину Сталіна в організації Голодомору.

Микола Сергійович володіє безліччю матеріалів про злодіяння тоталітарного режиму. Він автор найбільшої пересувної виставки документів щодо Голодомору 1932-1933 років, яка побувала у 20 областях країни і за кордоном.

- Голодомор 1932-1933 рр. - це однозначно був геноцид українців, причому геноцид цілеспрямований. Багато хто стверджує, що голодували в ті роки також на Кубані, Нижньому Поволжі, Північному Кавказі. Але і на цих територіях у той час 2/3 жителів складали українці. Голодомор 1932-1933 рр. був спланованою акцією зі знищення селян. Це був нокаут для українських селян і всієї республіки в цілому.

Україна була центром СРСР, без її підкорення, її хліба, вугілля і руди, без доступу через землі України, Кубані, Північного Кавказу до нафти в зоні Баку, як говорили Ленін і Троцький, Росія існувати не зможе. Тому Україну треба було взяти за будь-яку ціну. Її і «взяли» Голодомором. Я вважаю, що не визнавати це геноцидом українського народу може тільки плебей чи моральний лиходій.

Офіційно

На сьогодні 17 країн світу визнали Голодомор 1932-33 рр. в Україні геноцидом українського народу. Це - Австралія, Аргентина, Грузія, Еквадор, Естонія, Канада, Колумбія, Латвія, Литва, Мексика, Парагвай, Перу, Польща, Словаччина, США, Угорщина, Чеська Республіка.
 


В тему:

Офіційна московська статистика підтверджує факт Голодомору в Україні

Загальні втрати від Голодомору 1932–33 рр становлять 10 мільйонів 63 тисячі осіб, з яких 91,2%, — це українці

Промова Президента України Віктора Ющенка в День пам’яті жертв Голодомору

Реквієм Голодомору. "Жалібна" (аудіо)

СБУ назвала винних у Голодоморі: Косіор, Постишев, Чубар

Смерть ворогам! 4 квітня - річниця початку народного Павлоградського Повстання

Причина смерті: Українець

Комуністичний Голодомор = ліберальний геноцид

Хто проти правди?

СБУ оприлюднила перший список осіб-організаторів Голодомору

Ющенко: Україна втратила ціле покоління від Голодомору. 50% загиблих - діти.

Нацизм і більшовизм

52 мільйони (аудіо)

ВОНИ ОРГАНІЗУВАЛИ ГЕНОЦИД УКРАЇНЦІВ: Керівний склад НКВС УСРР сер. 1930-их рр.

Постгеноцидна нація має право на нестандартні програми відродження

Ізраїль: голод – це не геноцид

Голодомор і Голокост

Правда про Бабин Яр

Толерантна шизофренія на кістках мільйонів

Пробуджену націю не зупинити!

Василь Марочко: Голодомор треба визнати геноцидом

600 тисяч людей померли на Харківщині за два місяці 1933-го року

У Росії донині бояться говорити про голодомор 30-их років

Чому Сталін ненавидів українців?

Серійні вбивці як комуністично-радянський синдром
 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Щасливі приязні, бо вони успадкують Землю

Чеснота приязності та ельфійський реактор – другий крок до вічного життя та опанування планети Земля

Євангельська концепція палінгенетичного реактора об’єднує надлюдську самореалізацію, соціальну взаємодію та трансформацію людства. Щасливі скромні та приязні, бо вони опанують Землю.

Останні записи