Зображення користувача Зоріна Небокрай.
Зоріна Небокрай
  • Відвідувань: 3
  • Переглядів: 3

Ритм безсмертя - геніальний і генітальний

Пророцтва медіум: “Гормон смерті виділяється за визначеним графіком та перешкоджає процесу омолодження. Ви називаєте це старінням ... Вчені зареєструють тінь біомагнітної структури ДНК, і ця тінь залишиться для них загадкою ... Ви навчитеся змінювати деякі магнітні команди ДНК. Ви виявите гормон смерті і навчитеся його відключати ".

 

Вченими підтверджено, що безсмертними є статеві клітини і клітини мозку. Вже встановлено, що "Клітина - це особлива матерія Всесвіту, Космосу". Одна єдина клітина містить відомості, які можна укласти в кілька десятків тисяч томів енциклопедії, крім усього іншого - .. величезний "біорезервуар" інформації ". Молекули білків і нуклеїнових кислот (ДНК і РНК) утворюють біологічну клітину, найменшу одиницю живого.

Що таке гени? Гени є носіями і передавачами біологічної спадкової інформації людини. Ця макромолекула дезоксирибонуклеїнової кислоти (також позначається DNA)
Саме від цієї біологічної речовини залежить наша фігура, особливості організму і навіть поведінка. Але, що особливо важливо, від нього залежить наше життя, старіння, хвороби і смерть.


Гени - це «головнокомандувач» людського організму. Вони регулюють і координують діяльність всього живого організму, старіння і розщеплення клітин. Коли вони піддаються зовнішній агресії, то пошкоджуються, втрачають свою активність, навіть зазнають патологічних змін, що призводить до хвороб і передчасного старіння.
Людське життя залежить від внутрішніх і зовнішніх факторів. Внутрішнім фактором є гени, зовнішнім фактором є навколишнє середовище, включаючи природне і соціальне. Старіння є процесом комплексної контрольно-регулювальної роботи багатьох генів

Лекція 1881р.  А. Вейсмана в університеті Фрайбурга була першою спробою пояснити феномен старіння і «природної смерті» багатоклітинних організмів у рамках теорії природного відбору і клітинної теорії. «Я розглядаю смерть не як первинну необхідність, а як щось, придбане ще в процесі адаптації. Я вважаю, що життя має фіксовану тривалість не тому, що по природі своїй не може бути необмеженим, а тому, що необмежене існування індивідуумів було б розкішшю без будь-якої випливаючої з неї вигоди».
«... Здатність до зростання шляхом ділення не вічна, а обмежена. Нескінченно входити в процес розподілу можуть тільки статеві клітини, які, є "безсмертними» клітинами”.

Український геронтолог Олексій Бойко говорить, що усі хвороби у голові :"У результаті незворотних патологічних змін у нейронах (і особливо в гормоносинтезуючих) починає неухильно і несприятливо змінюватися рівень гомеостазу, що завдає шкоди системам життєзабезпечення організму, від чого переривається плин його життя". Нейрони є основними компонентами нервової системи, яка включає головний та спинний мозок. З раннього дитинства в нашому мозку перестають з'являтися нові нервові клітки. Саме це, на думку Бойко, запускає програму старіння організму і його неминучої смерті.

"...Концепція феноптоза від академіка В. Скулачова - розумоглядна абстракція, яка припускає, що феноптоз (смерть людини) обумовлений апоптозом в гіпотетичніому ланцюгу подій: мітоптоз - апоптоз - органоптоз - феноптоз. Проти цього свідчить той факт, що в мозку дорослих ссавців спостерігається низький рівень апоптозу (смерті клітини) і тому пул (група) нейронів протягом їх життя зменшується незначно. Іншими словами, очевидно, що у ссавців шкідливі вікові прояви апоптозу не є причиною старіння, а наслідком постмітотичності мозку. А тому боротьба з апоптозом (смертю клітини) не може привести до значного прориву в області збільшення тривалості людського життя ". Так О. Бойко висловився про нововідкритий “іон Скулачева”, який передбачає в найближчі роки збільшення життя людей до 800 років, методом внесення нової генетичної програми в мітохондрії організму.

Ось ми знаємо, що певні області мозку, включаючи гіпокамп (де створюються нові спогади) і нюхової цибулини (центр обробки запаху) регулярно генерують нові клітини мозку. Якщо ж мозок постійно тренується, то в будь-якому віці «вирощуються» нові клітини. Мозок людини дуже пластичний, він постійно змінюється у відповідь на придбання нового досвіду або вражень. Така пластичність зберігається і в літньому віці. Все, що ми робимо і думаємо, відображено в структурних моделях мозку.

Отже, мозок не старіє — він геніальний, статева клітина не старіє - вона генітальна. Така розгадка Слова Ген, що несе безсмертя, початок і завершення людини.

А. Вейсман та інші геронтологи вважають: ... "Вектор еволюції феномена старіння йшов від початкових потенційно безсмертних форм до все більш і більш схильних до старіння. Тобто потенційне безсмертя втрачено в ході еволюції".
Принцип еволюції феномена старіння - заміна зовнішніх факторів смерті нестаріючих Metazoa запрограмованими в геномі внутрішніми факторами смерті.
У світлі «третьої концепції геронтології» зрозуміло і те, що вільнорадикальні та інші клітинні процеси у особин потенційно безсмертних видів не перешкоджають їх вічної молодості, тоді як у старіючих форм беруть активну участь у їх старінні.


Організм людини працює як фабрика смерті. Досить сказати, що кожну секунду в ньому помирають 4 мільярди еритроцитів, мільйони клітин шкіри, кришталика ока, кісток і т. д. Так що кожною миттю свого життя ми зобов'язані смерті. У хромосом є особливі кінцеві ділянки - теломіри, які після кожного подвоєння хромосом стають трохи коротшими, і в якийсь момент вони коротшають настільки, що клітина вже не може ділитися. Ось такий теломір! Виявляється, він реагує на статус, на самоповагу людини, на почуття господаря власного життя.

Якщо клітини з кожним поділом неминуче старіють, то повинен існувати і механізм омолодження, якийсь спеціальний білок, той фермент, який здатний відновлювати вкорочені кінчики хромосом. Існування такого ферменту було передбачене Олексієм Оловниковим, і це згодом підтвердилося. Був знайдений фермент, який відновлює теломіри - він отримав назву теломераза. Цей фермент працює в статевих клітинах, які не мають права старіти, але він же працює в клітинах ракових пухлин, які теж не старіють і можуть ділитися нескінченно. Здавалося, що таємниця старіння розкрита, бо теломіри і фермент теломераза захищають хромосоми. Але виявився ряд фактів, що не укладаються в теломірную теорію. Значить ці гени тільки реєструють факт того, що діється в організмі, а діяльність твориться в іншому місці.

Після 20-25 років чутливість гіпоталамуса в мозку знижується і починається найцікавіше. Гіпоталамус, як ні в чому не бувало, продовжує давати команди на вироблення гормонів - кортизолу (гормону стресу), статевих та відповідальних за апетит. Рівень таких гормонів в крові постійно збільшується і, зрештою, починає зашкалювати. Ось тут-то і запускаються процеси старіння. Гормони ж росту, які сприяють зростанню м'язової тканини і рухової активності, чим далі, тим більше пригнічуються жирами. Вечірній голод якраз і розгальмовує вироблення гормонів росту. Голодний організм економить глюкозу і починає переробляти свій власний жир, а значить і потрібні нам гормони ніщо не гнітить. Висновок: лягай спати голодним, але такий вихід тільки уповільнює, а не видаляє процес старіння.

Підраховано, що за 70 років життя наш організм виробляє з кисню, що вдихається з повітрям,  майже тонну радикалів, але переважну його частину сам же і нейтралізує. Розташована в голові шишковидна залоза (епіфіз) продукує і кидає в атаку на радикали мелатонін. Кров розносить бойову зброю по всьому організму, і з кожного мільйона шкідників воно залишає «в живих» не більше чотирьох. При старінні активність епіфіза падає, мелатоніну виробляється все менше, і виникає вікова патологія.

Мелатонін впливає на сон і також відомо, що нестача сну призводить до незворотних пошкоджень мозку. У людей, які мало сплять, білок SIRT3 не активується, через що нейрони починають масово гинути. Сон є лікувально-репаративною процедурою під дією Космосу.


Вчений Володимир Дильман вже давно припускав, що в гіпоталамусі людини цокає біологічний годинник. Але він не пояснив, що є пружиною його механізму. Він пов'язував цокання годинника з рівнем гормонів, які виконують безліч функцій в організмі. Основними гормональними центрами мозку є гіпоталамус, гіпофіз і епіфіз. В ендокринній системі працює своя система стримувань і противаг - виробляються гормони, синергисти і антагоністи, все для того, щоб надійно працювала система.

Біолог О. Оловніков вважає, що природа використовує цю управлінську ендокринну систему, ще й щоб час рахувати. Знаємо, що приблизно в п'ятнадцять років відбувається статеве дозрівання, в тридцять - інтелектуально дозріває мозок, в п'ятдесят - менопауза у жінок чи андропауза у чоловіків. Гормони підпорядковуються різним ритмам. Людина взагалі наскрізь пронизана ритмами.

Олексій Оловніков визначив, що всякий раз при діленні клітини ці теломіри на хромосомах коротшають, і що це і є причина старіння. Однак він висунув нову оригінальну теорію, яку назвав редумірною. Він визначив, що старіння пов'язане з укороченням не теломір, а редумір. Редумір ж - це новий тип ДНК, які, як маленькі петельки, розташовуються на хромосомній ДНК. На його думку, вони коротшають під впливом викидів гормонів, а пік цих викидів наступає за участю місяця Молодика. Це фаза, коли місяць перебуває між Землею й Сонцем. У цей час він обернений до Землі неосвітленою частиною й невидимий для земного спостерігача. Як правило молодик — це останній 28 день місячного циклу (безмісяччя).

Період обертання Місяця навколо Землі дорівнює періоду його ж обертання навколо своєї осі, тому до Землі він звернений завжди однією стороною. Найбільші за діаметром місячні кратери розташовані саме на зворотному боці Місяця. Кора цієї частини Місяця тонша, а ось мантія навпаки ближче до кори і більш щільна. Гравітаційне поле у нього також неоднорідне. На видимій стороні Місяця спостерігали зони збільшеної гравітації,  а ось на зворотній стороні зони гравітації розкидані у вигляді концентричних кілець по поверхні. Є догадки, що всередині Місяць пустотілий.

Так, за участю Місяця ми живемо на Землі.   Гравітаційна сила Місяця багато менша земної,  але в Молодика, коли Земля, Місяць і Сонце шикуються в одну лінію, гравітаційна сила Місяця підсумовується з сонячною. І тоді, наприклад, відбуваються найбільш потужні океанські приливи, і відбувається зміщення піщинок в епіфізі мозку людини. Саме тому епіфізарний гравісенсор вчений назвав луносенсором. Він вважає, що Т-ритм - це місячний 28-денний ритм. Сонце - наш ритмокерівник в добових ритмах, а Місяць теж наш ритмокерівник, тільки в ритмах, контролюючих тривалість життя.

Кількість прожитих років гіпоталамус людини запам'ятовує укороченими акромірами, а не теломірами великої ДНК. Так, теломіри теж коротшають, але вони є як би свідками процесу старіння. Теломіри не можуть про своє вкорочення сказати клітині, а хрономіри можуть тому, що від них зрештою залежить активність структурних генів.

Є наукова назва - пісок мозку (brain sand). Це такі кальцієві камінці, які знаходяться в міжклітинному просторі в епіфізі, або інакше в шишкоподібній залозі нашого мозку. Вони щільніші і крупніші клітин, і під впливом Місяця, особливо в період Молодика, сильно тиснуть на клітини епіфіза, і ті починають у відповідь викидати з цієї ендокринної залози нейропептідні гормони, що знаходяться в спеціальних клітинних вакуолях. Так формується пік викиду гормонів. Епіфізарні гормони атакують гіпоталамус, стимулюють його, через нього - гіпофіз, і сумарно виникає гормональний коктейль, який змушує клітини, що містять хрономіри, особливо напружено працювати і в ході цієї роботи вкорочувати їх. Ознаки молодого Місяця - фізична і нервова перевтома.

Пророцтва медіум: “Гормон смерті виділяється за визначеним графіком та перешкоджає процесу омолодження. Ви називаєте це старінням ... Вчені зареєструють тінь біомагнітної структури ДНК, і ця тінь залишиться для них загадкою ... Ви навчитеся змінювати деякі магнітні команди ДНК. Ви виявите гормон смерті і навчитеся його відключати ".

Кожна клітина, володіючи ДНК, наділена свідомістю, усвідомлює себе й інші клітини, і знаходиться в контакті зі Всесвітом, будучи, по суті, її частиною. Кількість і різноманітність клітин в організмі людини (близько 70 триліонів), всі вони самоподібні, як і всі процеси, що відбуваються в клітинах. За висловом німецького вченого Р. Глазера, конструкція біологічних клітин "дуже добре продумана". Ким добре продумана?

http://Перевернули стрілки і отримали ключ життя

http://Вона "безотлінне Боже Слово породила"

http://Програма майбутнього: Bстановлюємо справедливість

http://Чому жінки ближчi до просвітлeння?

http://Космічний зв"язок: ДНК

http://Людина позбудеться коду старіння

http://Так почалася ера язичництва

http://Пісня - О, Україно..

http://Звідки взявся символ хрестa?

http://Боги - це прибульці (дещо з книги З. Ситчина)

http://Релігія Всесвіту з гербом України

http://Механізм дії сатан

http://Золотий гомін - пророцтво П.Тичини

http://Народження русалок

http://Про простір, паралельний світ, тіло

http://Світ починається з крапки

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Щасливі приязні, бо вони успадкують Землю

Чеснота приязності та ельфійський реактор – другий крок до вічного життя та опанування планети Земля

Євангельська концепція палінгенетичного реактора об’єднує надлюдську самореалізацію, соціальну взаємодію та трансформацію людства. Щасливі скромні та приязні, бо вони опанують Землю.

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Явсе Світ.
0
Ще не підтримано

До теми пані Зоріна...
http://toloka.hurtom.com/viewtopic.php?t=51972

Вірю в те, що розумію.

Коментарі

Зображення користувача Явсе Світ.
0
Ще не підтримано

До теми пані Зоріна...
http://toloka.hurtom.com/viewtopic.php?t=51972

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Зоріна Небокрай.
0
Ще не підтримано

Дякую, п. Явсе. за посилання відео. Мені стало в пригоді.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!