Набув чинності закон "Про внесення змін до деяких законів України про добровільну сплату єдиного внеску". Документом внесено зміни до законів "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" та "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування". Цими законами регулюється визначення розміру внеску при добровільній сплаті страхових внесків до Пенсійного фонду України, а також сплата єдиного внеску до Пенсійного фонду України в іноземній валюті бізнесам, розташованим за межами України за її працівників, які є громадянами України, а також громадянами України, які працюють або постійно проживають за межами України відповідно до договорів про добровільну участь у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування.
Раніше українці, які трудяться за кордоном, платили податки до бюджету країни, на території якої вони працюють, то зараз вони будуть виплачувати ще й "єдиний внесок" до Пенсійного фонду України.
Коментарі
Існує надпотужний інформаційний ритм України, що почався дуже давно. Ця сила наскільки потужна, що змітає все, що намагається її зупинити і зашкодити. Неправильні люди просто непомітно знищуються, як і структури. Навіть цілі держави. Наприклад, СРСР... Тут занадто багато містики. Але, ще більше реальності. І вибір дуже малий. Перемога, або смерть. Якщо хтось робить перший крок, знайте – назад дороги немає. Тому – тільки вперед! Позаду – смерть!
Тому, всім українцям - дуже цінна порада – працюйте на Україну і на Україні! Є дуже коротке гасло: я працюю на Україну в Україні, бо Україна – це я! Тоді все буде добре. У всіх! Крім ворогів!
Хай Буде!
На думку «законодавця», ці зміни мають сприяти:
1) наповненню бюджету Пенсійного фонду;
2) дадуть можливість зарахувати до страхового стажу відповідні періоди трудової діяльності.
Куди йшли і йдуть гроші з бюджету Пенсійного фонду, це інша справа. Головне тут, що їх кількість збільшиться, а таким чином збільшиться і можливість подальшого «цільового» розкрадання. Таким чином, ті, хто ще розраховують на пенсію – вперед!
28 квітня 2013 року набрав чинності Закон України від 04.04.2013 року №184 «Про внесення змін до деяких законів України щодо добровільної сплати єдиного внеску». Законодавчим актом внесено зміни до законів «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» та «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».
Основні положення це:
- питання визначення розміру внеску при добровільній сплаті страхових внесків до Пенсійного фонду України;
- питання сплати єдиного внеску до Пенсійного фонду України в іноземній валюті розташованими за межами України підприємствами, установами, організаціями (у тому числі міжнародними) за її працівників, які є громадянами України, а також громадянами України, які працюють або постійно проживають за межами України відповідно до договорів про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування;
- питання одноразової сплати застрахованою особою єдиного внеску за попередні періоди (в тому числі за період з 1 січня 2004 року по 31 грудня 2010 року). При цьому сума сплаченого єдиного внеску за кожен місяць такого періоду не може бути меншою мінімального та більшою максимального страхового внеску, встановленого на дату укладення договору.
Хай Буде!
Докладніше тут: http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/184-18
Хай Буде!
Цікавий закон. Як будуть ловить тих, хто працює за кордоном? Чи це стосується тільки тих грошей, які заходять в Україну?
Подивимося, що ще вигадають законодавці. На цей час, це можуть бути тільки легальні працівники або хто самостійно це зробить. Можливо, коли буде введена декларація на видатки фізичних осіб.
Існує безліч заходів переведення власних коштів без податків.
Але є і таке. Якщо й беруть на роботу «нелегального» наймита, заробити йому вдасться у 2-3 рази менше від офіційно запрошеного співвітчизника та разів у 7-10 – від корінного мешканця. Підприємці зацікавлені в дешевій робочій силі людей, які не бажають показати, що працюють і тому не будуть активно відстоювати свої права, яким би чином вони не порушувалися. За неоголошених працівників не треба сплачувати податки, вносити соціальні платежі, робити відрахування до страхових фондів. Працевлаштування поза законом – ненадійне та ризиковане. Наприклад, в разі виробничої травми такі працівники не можуть розраховувати на безоплатне лікування, оскільки страхові внески за вас ніхто не платив.
Хай Буде!
Diakuju, Serhiju, za vajlyvyj naholos (z jakym znajomlu "zarobitchan") na vsiu tsiu nisenitnytsiu, jaka namahajetsia vidvernuty ukrajintsia vid hasla, jake nahadujesh; "Pratsiju na Ukrajinuy, v Ukrajini, bo Ukrajina - tse ja!"
Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !