У багатьох країнах створюють спеціальні структури — бізнес-інкубатори, теплиці для інновацій, акселератори тощо — для того, щоб стимулювати роботу творчих людей і допомогти їм втілювати оригінальні технологічні рішення у реальні продукти.
Український Greencubator поки що не є повною мірою такою структурою. Це громадська організація, котра фактично виконує деякі функції, які мав би виконувати бізнес-інкубатор. Такий собі волонтерський рух у галузі впровадження “зелених технологій”.
Хакатон — це така творча тусовка. Сама назва є об’єднанням слів “хакер” і “марафон”. На хакатоні на один-два дні збирається концентрат творчих людей і команд, котрі беруться разом вирішувати цікаві технологічні завдання і влаштовують “марафон” творчих пошуків. Завдяки такій концентрації вони генерують масу цікавих ідей, котрі потім починають втілювати у життя. Радість творчості, змагальність і одночасно взаємодопомога команд, фонтани цікавих ідей, друзі, однодумці, соратники, задоволення від вирішення важких завдань — ось що таке хакатон.
Hack4energy – це хакатон зі створення технологічних та поведінкових рішень, які дадуть сотням тисяч українських родин можливість економити на енергії, спільно боротися з енергетичною окупацією, стабілізувати енергосистему, знизити тиск енергетики на довкілля та навчитися простими кроками змінювати енергетичні звички та якість життя.
Цього року хакатон Hack4energy було організовано одночасно в 11 містах України, які були з’єднані між собою за допомогою інтернету, що надавало ефект присутності. Творці шукали, як знизити енерговитрати, як більш раціонально використовувати енергію, оригінальні джерела “зеленої енергії” тощо. Найбільш цікаві рішення будуть поступово викладатись на сайті Greencubator.
Проектуємо майбутнє.
Енергонезалежність - мета хороша. Я дивуюся, що й досі ніхто з нашого товариства не випробував, наприклад, РОТОР ОНІПКА. Я б взявся за це, якби його можна було виготовити з дерева.
Коментарі
Енергонезалежність - мета хороша. Я дивуюся, що й досі ніхто з нашого товариства не випробував, наприклад, РОТОР ОНІПКА. Я б взявся за це, якби його можна було виготовити з дерева.
Якщо ці хакатони можна відвідувати дистанційно, то нам теж варто брати в них участь. І вивчати, удосконалювати методи гуртової співпраці.
Добра стаття, від мене 3 гали.
Розмір видива слід зменшити ( я ставлю 500 рх довжину )
#ВсеБудеДобре!
Бойовик, з'їдаючи в кущах смажену яєшню, вгледів профіль ґрунтознавця.
Дуже цікава і розумна передача! Давай ще!
Освячуйся! Озброюйся! Плодися!