Правильне харчування нас цікавить як засіб підняти свій рівень вібрацій і зробити крок до метаморфози згідно з філософією динамізму.
А в книзі "Арійський стандарт" про вегетаріанство йдеться тільки з егоїстичної сторони покращення здоровя.
Що стосується ставлення до тварин, то арійська людина з повагою ставиться до всіх живих істот, в тому числі комах, а також до технічних виробів, бо це все результати творення, а вона шанує будь-яку творчу працю. Жива клітина є складнішою і досконалішою за атомну електростанцію.
Я завжди негативно ставився до загальноприйнятого християнства зі зрозумілих причин. Проте відчував, що вчення Ісуса Хреста побудоване на правильних засадах, і просто було дуже сильно викривлене з часом. Але сам не намагався розібратися в цій темі, тому що мої думки завжди були звернуті в першу чергу до східних релігій. Після прочитання "Арійського Стандарту 2014" багато чого прояснилося. Звичайно, я тепер готовий повністю прийняти вчення Ісуса Хреста, в варіанті аріохрестиянства, принаймні в такій його формі, як подає п. Каганець в книзі.
Проте мене ще дуже цікавить одна тема. Як відомо, в хрестиянстві, на відміну від багатьох інших релігій, не приділяється уваги такому важливому питанню як шанобливе ставлення до всіх живих істот. Вважається, що саме тому, в Європі найжорстокіше ставлення до тварин. Хоча їх також можна розглядати як втілені частинки Бога, але з дещо іншими завданнями на Землі. А в книзі "Арійський стандарт" про вегетаріанство йдеться тільки з егоїстичної сторони покращення здоровя.
В східних релігіях цій темі приділяється дуже багато уваги. Зокрема в давніх індійських книгах і буддизмі. Там вегетаріанство практикується в першу чергу, для збереження життя та шанобливого ставлення до всього живого. Саме це мене там дуже приваблює.