Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Депутат Ярославський стане новим футбольним олігархом?

Світ:

Новим почесним президентом футбольного клуба Металіст стане народний депутат Олександр Ярославський (група "Демократичні ініціативи").
Нинішній почесний президент Металіста, народний депутат Олександр Фельдман (група "Демократичні ініціативи") у даний час передає справи клуба Ярославському, повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" прес-секретар Фельдмана Євген Севаченко.

За його словами, Фельдман "цілеспрямовано шукав і знайшов інвесторів", що зможуть ефективно керувати клубом.

Він упевнений, що нові власники зуміють вирішити головну задачу, поставлену перед командою в нинішньому сезоні - вихід Металіста у вищу лігу.

Севаченко нагадав, що рішення даного завдання харківський губернатор Євген Кушнарьов назвав одним із пріоритетів поточного року і "справою своєї честі".

Разом з тим прес-секретар відзначив, що Фельдман не має наміру припиняти підтримувати харківський футбол і збирається впритул зайнятися розвитком дитячих футбольних шкіл, допомагаючи в такий спосіб Металістові у вирішенні кадрових проблем.

Фельдман є ініціатором "Турніру тисячі команд" - найбільшого дитячого футбольного змагання в Європі.

Прес-секретар відзначив, що розповсюджена в деяких ЗМІ інформація про те, що Ярославський уже отримав нову посаду, трохи передчасна, оскільки клуб є акціонерним товариством і для офіційної зміни керівництва необхідне проведення низки формальних процедур.

ФК Металіст заснований у грудні 1925 року, власник Кубка СРСР 1988 року, фіналіст Кубка СРСР 1983 року.






В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Кокон для людини

Кокон для надлюдини, або Палінгенетичний реактор Ісуса Хреста (+аудіо)

Першим кроком перетворення на вічно молодого ельфа є особисте зусилля людини з оновлення своєї свідомості. Другим кроком – формування соціального середовища, в якому палінгенезія вважається не...

Останні записи