Toyota в Гетеборзі, що є другим за величиною містом Швеції, перейшла на такий графік ще 13 років тому. Компанія заявила, що за цей час працівники стали щасливішими, знизився коефіцієнт плинності кадрів і, що найголовніше - збільшився прибуток.
Filimundus, розробник додатків, який розташований в Стокгольмі, ввів шестигодинний робочий день минулого року. «Восьмигодинний робочий день не так ефективний, як можна було б подумати», - заявив генеральний директор компанії Лінус Фельдт. «Зосередження на певній роботі протягом восьми годин - величезна проблема. Щоб справитися з поставленими завданнями, по максимуму уникаючи помилок, ми змушені робити перерви. Ми мало часу приділяємо особистому життю, через що з'являється ненависть до роботи », - упевнений він.
Будь=який соціялізьм закінчується, коли закінчуються чужі гроші.
Швеція не буде винятком.
Коментарі
Це добре. ))
А решту часу дня доби у нас наші люди використають на .... ще одну роботу! Щоб звести таки кінці з кінцями у своєму бюджеті...
"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)
Будь=який соціялізьм закінчується, коли закінчуються чужі гроші.
Швеція не буде винятком.
Соціалізм це коли обіцянка кращого майбутнього, проти розчарувань сьогоднішнього.
На загал Швеція капіталістична держава з націоналістичною ідеологією, коли дійсність і правда - речі тотожні.