Саме так оцінюється збиток природі, нанесений однією батарейкою, передає сайт visnyk.lutsk.ua.
З 2013 року відділом екології Луцької міської ради започатковано проведення в місті акції зі збору відпрацьованих побутових батарейок та акумуляторів. За кошти міського фонду охорони навколишнього природного середовища було закуплено та встановлено в школах міста 24 металеві контейнери для таких відходів.
За 2014-2015 роки до акції долучились дошкільнята міських дошкільних навчальних закладів, супермаркети «ПАККО», «Салют», мережа автозаправних станцій «WOG» та інші.
Загальна маса зібраних за останніх 2 роки відпрацьованих батарейок та акумуляторів склала 4160 кг, які 23 березня цього року були успішно завантажені та доставлені у Львів на підприємство «Аргентум» для подальшої переробки.
За інформацією заступника директора підприємства «Аргентум» Тараса Когута, Луцьк єдине в Україні місто, яке організувало централізований збір цього виду небезпечних відходів.
Чому тільки Луцьк налагодив процес? Може, нам потрібно натиснути на наших градоначальників і змусити їх так само організувати процес? В Україні проблеми - в менеджементі!
Дійсно Оленко.треба натиснути на градоначальників щоб скористалися досвідом Луцька
Коментарі
Дійсно Оленко.треба натиснути на градоначальників щоб скористалися досвідом Луцька
Можна в себе в підїзді чи біля смітника поставити коробку для збирання батарейок. Можна на роботі.
Суть в тому, щоб робити світ кращим, а близьких людей - щасливішими )
В Чернівцях теж є пункти прийому відпрацьованих батарейок.
https://t.me/ETEPHET
У Ніжині місцева самопоміч організувала точки збору батарейок у школах, магазинах, офісах. Працює!