Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Якщо PayPal не розвиватиме український ринок міжнародних грошових переказів, це зроблять конкуренти, – експерт

Однією з найбільш обговорюваних в медіа тем понеділка був п'ятничний ефір на "5 каналі". У ньому перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов сказав, що "PayPal не хоче заходити в Україну", чим викликав як згоду деяких аналітиків, так і обурення тих, хто переконаний, що єдиною перешкодою на шляху до повноцінної роботи PayPal в нашій країні є законодавча база. 

Альтернативну думку щодо дискусії висловила глава фінансової компанії "Леогеймінг Пей" Альона Дегрік.

"Статус "непріоритетний регіон" характерний для бізнес-стратегії всіх міжнародних компаній. Вони будують довгограючі плани розвитку і вкладають ресурси в першу чергу у ті напрямки, які вважають найбільш вигідними.

Аналітики оцінюють ризики, вивчають ринок по кожному перспективному регіону – найчастіше залучаючи міжнародні аналітичні служби з офісами в країнах, ринок яких підлягає вивченню, – пояснює Дегрік Аьона. – Якщо вони не бачать перспективу, то ці цифри об'єктивні – саме для цієї конкретної компанії в даний період часу.

У близькій перспективі це може змінитися, особливо з огляду на активні дії НБУ щодо розвитку фінансового ринку України", – закінчила свою думку Альона Дегрік.

В Україну заходять інноваційні платіжні сервіси, що вкотре підтверджує думку про внутрішнє рішення PayPal, а не про радикальні законодавчі перешкоди.

"В Україну зайшов Google Pay, а потім в найкоротші терміни – і Apple Pay. Останні залишилися задоволені, адже кількість токенізованих транзакцій багаторазово перевищила очікування компанії з Купертіно. Про це в п'ятницю говорили під час Mastercard Day. До речі, активно розвивається Masterpass, що став в один рівень з названими вище гаманцями. Вони почали працювати тут, тому що побачили перспективи", – розповідає директор ФК "Леогеймінг Пей" Альона Дегрік.

Також спікер додає, що PayPal не є унікальною платіжною системою. Незважаючи на статус лідера, у компанії є ряд конкурентів, які вже працюють в Україні і нарощують свою присутність тут.

"В Україні успішно працює Payoneer – друга за значимістю платіжна система після PayPal, давно знайома всім, хто шукав зручну альтернативу для бізнесу чи фрілансу. Також з одним з найбільших українських банків працює Skrill. І одного погляду на постійно зростаючі обороти міжнародних грошових переказів до України досить, щоб зрозуміти, як важливо надавати якісний сервіс для цієї галузі. І якщо PayPal не розвиватиме ринок, це зроблять їх конкуренти", - резюмувала Дегрік Альона.

Наші інтереси: 

В Україну заходять інноваційні платіжні сервіси.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Творімо разом сонячну мову Сенсар!

Мова Сенсар – головний інструмент заснування нового світу. З чого почнемо формування словника?

Пряма і точна цитата з Гіперборійської інструкції про здобуття керованої молодості є майже в кожній українській родині. Саме з неї починається вчення Ісуса Хреста про перенародження та вічне життя...

Останні записи