Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag yt-formatted-string invalid in Entity, line: 3 в simple_table_of_contents_generate_table_of_contents() (рядок 108 із /var/www/vhosts/kth/observer/ar25.org/observer/www/sites/all/modules/contrib/simple_table_of_contents/simple_table_of_contents.module).
Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag yt-formatted-string invalid in Entity, line: 5 в simple_table_of_contents_generate_table_of_contents() (рядок 108 із /var/www/vhosts/kth/observer/ar25.org/observer/www/sites/all/modules/contrib/simple_table_of_contents/simple_table_of_contents.module).
Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag yt-formatted-string invalid in Entity, line: 7 в simple_table_of_contents_generate_table_of_contents() (рядок 108 із /var/www/vhosts/kth/observer/ar25.org/observer/www/sites/all/modules/contrib/simple_table_of_contents/simple_table_of_contents.module).
Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag yt-formatted-string invalid in Entity, line: 9 в simple_table_of_contents_generate_table_of_contents() (рядок 108 із /var/www/vhosts/kth/observer/ar25.org/observer/www/sites/all/modules/contrib/simple_table_of_contents/simple_table_of_contents.module).
Як ЄС топитиме Росію у її власній нафті – Лана Зеркаль, радниця міністра енергетики
Категорія:
Світ:
Спецтема:
Радниця міністра енергетики України та колишня заступниця міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції Лана Зеркаль розповіла, що європейські політики йдуть позаду суспільства та бізнесу. Німеччині зараз набагато важче відмовитися від російського газу, ніж від нафти. За свої енергоносії РФ отримала віє європейських країн понад 47 млрд від початку цієї війни.
191202.jpg
Вона також розповіла, чому найбільшим противником нафтового ембарго є Угорщина. Бо Угорщина користується особливими умовами постачання нафти. Ціни на пальне в Угорщині нижчі майже на 25%, ніж ціни в інших країнах Європи.
Для поетапного ембарго на російську нафту має бути консолідоване рішення усіх країн ЄС. І без підтримки США та механізму заміщення російської нафти це рішення неможливо було прийняти. Україні знадобилося більше ніж місяць на переконання і роботу з різними постачальниками та політиками, щоб вони нарешті дійшли цієї згоди. Але це не відбудеться миттєво – вони проситимуть від 3 до 9 місяців.
Тільки за період від початку війни, з 24 лютого, РФ отримала понад 47 млрд від країн-членів Європейського Союзу за енергоносії. На обстріли по Україні РФ витратила 7 млрд.
Німеччині зараз важче відмовитися від російського газу, набагато важче, ніж від нафти.
Росія вимагає платежі в рублях, тому що боїться, що грошу будуть накопичуватися на її рахунках за кордоном, до яких вона не матиме доступу.
Стежимо за подіями. Росія має бути ізольованою від світової економіки.
Зверніть увагу
Сенсар – ельфійська мова Гіперборії в Євангелії Ісуса Хреста та в українській мові