Для творення нової цивілізації необхідна нова парадигма. Для формулювання нової парадигми необхідна спеціальна мова, в якій кожне слово несе правдивий, чіткий та однозначний сенс. Для позначення такої мови традиційно застосовується термін «Сенсар», що значить «носій сенсу».
Сенсар твориться тоді, коли настає час творення нового світу. Це тому, що для будівництва будь-чого нового треба мати новий інструментарій. Інструментом світотворення є мова Сенсар – носій знань нової парадигми.
Народження Гіперборійської, або ж Трипільської цивілізації починалося з Гіперборійського Сенсара. Для творення цивілізації нового циклу нам необхідно створити новітній Сенсар. Але з чого почати?
Починати завжди треба з найголовнішого. Як ми вже знаємо, ключовою технологією заснування Гіперборійської цивілізації була технологія керованої молодості. Опанування цієї технології дозволяло засновникам жити стільки, скільки було необхідно для досягнення поставленої мети. Так що головним ресурсом тодішніх світотворців був необмежений часовий ресурс. Цей найголовніший у світі ресурс їм дала технологія керованої молодості.
Володіння технологією омолодження було і є обов’язковою умовою заснування нової цивілізації, отже для успіху сучасного світотворення необхідно відродити цю технологію. З цього випливає, що формування Сенсара треба починати з базових термінів технології керованої молодості.
Що це за терміни? В ідеалі, їх треба було б узяти з Гіперборійського Сенсара, на основі якого й була успішно реалізована згадана вище технологія. Якби була інструкція зі створення Трипільської цивілізації, то найкраще було б просто взяти з неї найголовніші цитати. Але хіба це можливо?
Так, можливо. Причому це вже не можливість, а реальність. Понад те, цитата з Гіперборійської «інструкції вічного життя» є майже в кожній українській родині. Цитата називається «Сім блаженств». Як ми вже знаємо, в сакральних посланнях найголовніше завжди дається на початку. Вчення Ісуса Хреста про вічне життя якраз і починається з найголовнішого – з Гіперборійської цитати.
Афористичний стиль «Семи блаженств» вказує на те, що це прадавній і добре відшліфований«мнемотехнічний каркас», тобто пам’ятка-нагадування про те, як здійснювати палінгенезію – перехід з третього на четвертий рівень розвитку. Це концентрат Гіперборійської стратегії подолання «тваринного» обмеження тривалості життя людини (умовних 150 років) і перехід до режиму керованої молодості.
Очевидно, що успішна реалізація цієї стратегії відкриває простір для масштабної технологічної та соціальної творчості, адже те, що окрема людина не може здійснити за сто років, вона може здійснити за тисячу років.
Судячи з усього, блок із семи блаженств було створено ще сім з половиною тисячоліть тому – на початковому етапі формування Трипільської цивілізації. Це був час, коли технологія керованої молодості набула масового застосування – звідси античні легенди про вічно молодих гіперборійців, які жили стільки, скільки вважали за потрібне. Звідси ж повідомлення книги «Буття» про патріархів післяпотопного світу, тривалість життя яких досягала тисячі років.
Сім блаженств передавалися з уст в уста в поетичній формі – як білий вірш або вірш у прозі – подібно до текстів Живого Слова, що їх створив український лікар, цілитель і мислитель Олександр Філатович. Наприклад, ось так Живе Слово навчає про чотири етапи матеріалізації задуму – 1) думка, 2) бажання, 3) віра, 4) реалізація події:
Гіперборійські сім блаженств були сформульовані трипільською, або ж гіперборійською мовою. Через п’ять тисячоліть вони були перекладені на гелленську (давньогрецьку) мову та записані в Євангеліє. Гелленська мова є відгалуженням від трипільської. Згідно з античними джерелами, геллени (давні греки) отримали письмо від трипільського народу пелазгів («лелек»), частина якого у 3–2 тис. до н.е. переселилася з України на Балкани. Геродот писав, що Геллада початково називалася Пелазгією. Прабатьківщина племені гелленів, які дали назву всьому народу «давніх греків», знаходилася приблизно на території сьогоднішніх Полтавської, Харківської та Дніпропетровської областей. Їхньою столицею був Гелон і, згідно з Геродотом («Історія», IV, 108), ці гелонці говорили гелленською (гелонською) мовою.
Природно, що через кілька тисячоліть гелленська мова далеко відійшла від свого першоджерела. Тож у євангельські часи в тодішній гелленській мові вже не було точних відповідників термінам гіперборійського оригіналу. З цієї причини Ісусу довелося застосувати деякі штучні конструкції, наприклад, «убогі духом», які, проте, виявилися для нас корисними при відтворенні сенсу оригінальних термінів.
Сучасною українською мовою гіперборійський дороговказ вдосконалення «людини духовної» (Гомо дуплекс) та її перетворення на «людину божественну» (Гомо триплекс) виглядає так:
У лівій частині кожного блаженства названі базові чесноти, необхідні для палінгенетичного перетворення. У п’яти випадках носії цих чеснот позначені одним словом – скромні, приязні, реалісти, милосердні, світотворці. Відповідно, чесноти, які їм належать, позначаються одним словом: скромність, приязність, реалізм, милосердя, світотворчість.
У двох інших випадках носії чеснот позначаються двома словами – «спраглі правди» і «чисті серцем». Але як тоді можуть називатися самі чесноти? «Правдоспраглість» і «чистосердечність»? Такі громіздкі конструкції не властиві для трипільської мови, яка відрізняється простотою та гармонійністю. Ось типові трипільські слова: «мова», «небо», «вода», «молоко», «сила», «рада», «корова», «кобила», «собака» тощо.
Очевидно, що для таких базових речей як чесноти «вічного життя» мають бути точні та короткі терміни – і, судячи з усього, вони були в Гіперборійському Сенсарі. Проте їх уже не було в гелленській мові, тому при перекладі з гіперборійської (давньоукраїнської) на гелленську довелося застосувати вирази «спраглі правди» та «чисті серцем», а також «убогі духом» (скромні).
Проте на Сенсарі – окультуреній українській мові нового циклу – носії чеснот і самі чесноти мають позначатися одним словом з точно визначеним сенсом. Настав час знайти такі слова або створити нові.
Отже, основні поняття Гіперборійської традиції були сформульовані священною мовою, яку називають «Сенсар» – носій сенсу. Для повної однозначності ми її називаємо «Гіперборійський Сенсар», адже вона була ключовим інструментом творення цивілізації Гіперборії у 55 столітті до н.е. (офіційна дата початку світу – 5508 рік до н.е.).
Нині починається новий цивілізаційний цикл, тож для заснування нової цивілізації необхідно створити новий інструмент – Новий Сенсар, або просто Сенсар. Його початкові терміни знаходимо в Євангелії, а передусім у Семи блаженствах, які є концентрованим описом технології переходу до вічної молодості. Ці сім блаженств є «цитатою» з Гіперборійської традиції, адже перехід до вічної молодості був головною технологією успішного заснування цивілізації Гіперборії–Трипілля. Відтак сім блаженств – це метафізичне ядро не тільки Євангелія, якому дві тисячі років, а й Гіперборійської традиції, якій сім тисяч років.
Знання про «вічне життя» передавалися усно, про що свідчить вірш з викладом семи блаженств. Досліджуючи ці знання, ми можемо діткнутися до способу мислення наших трипільських предків, уточнити деякі фундаментальні поняття нашого життя, записати їх у новий Сенсар і застосувати для творення нового світу.
Для творення нового Сенсара у нас є два надійних джерела – Добра Новина і Живе Слово.
Терміни, які потребують першочергового визначення: простір подій, бог, Царство боже, скромність, приязність, реалізм, праведність, милосердя, святість, світотворчість, арії, сини божі, ближні, допомога, дух, душа, духовне серце, радість, веселість, палінгенезія, молодість, вічне життя.
З чого почати? Про це – у наступній статті: Євангельський Сенсар, ельфійська мова і як нам її опанувати за один рік
Творячи мову Сенсар, ми творимо в собі нову людину і творимо навколо себе новий світ.
Дякую за статтю, Ігоре!
Якщо нова мова – це інструмент творення нового світу, а ми вже будуємо новий світ за допомогою текстів, які піднімають у вищий простір подій, то первинній варіант такої мови вже існує. Основу її складають тексти Живого слова, Евангеліє Ісуса Хреста, світотворчі статті на сайті НО.Кожен може додати сюди ті тексти, книги, відеоматеріали, які дарують стан подяки, доброти, цінування і любові.
Коментарі
Цитата: "...офіційна дата початку світу – 5508 рік до н.е."
Виходячи з цього, зараз закінчується 7 532 рік від "офіційної дати початку світу».
Одразу виникають крамольні запитання:
А ЩО офіційно вважається "початком світу"?
Наскільки достовірна дата «початку світу»?
За якими джерелами визначена дата "початок світу"?
І це далеко не безглузді запитання з мого боку, оскільки створення світу, створення людини, походження рас і народів, загальний розвиток людської цивілізації, повинні мати логічне пояснення в часі і просторі планети Земля. Інакше ми будемо постійно блукати в полоні релігійної та політичної міфотворчості.
***
Цитата: «блок із семи блаженств було створено ще сім з половиною тисячоліть тому – на початковому етапі формування Трипільської цивілізації».
З цього можна зробити висновок про те, що «початок світу» хронологічно співпадає з «початковим етапом формування Трипільської цивілізації».
А що було до цього?
Простий приклад з Вікіпедії свідчить про те, що людська цивілізація існувала за 2000 (!) років до офіційного «початку світу»:
«Кіт сві́йський, або кі́шка сві́йська (лат. Felis silvestris catus, Felis lybica catus або Felis catus) — невеликий ссавець ряду хижих родини котових. Сучасна назва походить від латинської назви catus, що використовується для свійського кота, на відміну від дикого, який латиною називається felis.
Кіт перебуває в тісному співіснуванні з людиною понад 9500 років [1] та є найпоширенішою хатньою твариною.
То ж якою була ця людська цивілізація періоду 9500 - 7500 до н.е.?
І на яких землях географічно вона існувала?
***
[1]. Oldest Known Pet Cat? 9500-Year-Old Burial Found on Cyprus. National Geographic News. 8 квітня 2004. Архів оригіналу за 3 березня 2007. Процитовано 6 березня 2007.
Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!
Термін "Початок світу" або "Сотворення світу" має два значення: 1) сотворення нашого Всесвіту, 2) заснування нового, післяпотопного світу.
Дата 5508 рік до н.е. є даниною церковній традиції Візантійської церкви. Хай там як, а ця дата збігається з Циркумпонтійською катастрофою у 55 ст. до н.е. і з часом заснування перших трипільських поселень. Найдавнішим відомим трипільським поселенням є Бернашівка. Воно розташоване в Подністров’ї біля с. Бернашівка Могилів-Подільського району Вінницької області. Сучасне – каліброване – датування вказує на 5367±56 р. до н. е., тобто Бернашівка існувала вже з 55 ст. до н.е. (Енциклопедія Трипільської цивілізації, Київ, Укрполіграфмедіа, 2004, т. І-ІІ. Том 2. – С. 40).
Все, що робиться з власної волі, – добро!
Перед післяпотопною цивілізацією "ГіперБорія" (Трипілля, Нова земля) була допотопна цивілізація "Борія", яку ще називають "Атлантида" (Стара земля). Про неї мало що відомо. Ось, наприклад, що вміли будувати "атланти" – Борія і «стара земля», тобто Атлантида
Все, що робиться з власної волі, – добро!
"Технологія керованої молодості" - слушна ідея. Щодо пошуку первісних слів-понять, як гадається, було б цікаво звернутись до достовірного тексту "Законів Ману".
А щодо слів доби "трипільської цивілізації", хоча за канонами сучасної археологічної науки вона мала б носити назву-визначення - київська (бо перші знахідки посуду були зроблені у Києві, а не у Трипіллі), то відоме й нині прислів'я: "Гуртом і Батьку легше бити" - є мудрість і слова з тих часів.
Хай Буде!
VitaYou!
Кожен з нас, це точно, переживав психологічний стан, коли щось незрозуміло, а запитати публічно боязно... Бо подумають, що ти тупий!
Так от, давайте не будемо боятися, а задамо другу Ігорю запитання щодо слів, яким би ми бажали отримати пояснення і які, як ми вважаємо, повинні бути у словнику!
Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!
Дуже слушна думка! Робота надлюдського розуму Народного Оглядача відбувається завдяки тому, що ми ставимо запитання і пропонуємо відповіді. Запитання надзвичайно цінні, адже кожне запитання вже містить в собі половину відповіді. Кожне запитання є результатом значної свідомо чи несвідомо проробленої розумової роботи. Друзі, ставте запитання!
Все, що робиться з власної волі, – добро!
Радіймо, Ігоре!
Чи не стане Сенсар біднішим за інші мови, як штучним і недолугим? Ми ж не хочемо, аби на ній говорили тільки ми? Колись подібна історія була зі штучною мовою Есперанто, що претендувала на всезагальність.
Дякую, Ігоре!
Все починається з Любові.
Сенсар – це окультурена українська мова. Це мова спільноти, яка орієнтована на персональну та колективну палінгенезію, на оновлення України та перехід людства до нової, постіндустріальної формації.
Ця мова розвиватиметься разом з усією спільнотою і зростатиме разом зі зростанням завдань, які ставитиме перед собою ця спільнота.
Тексти, написані Сенсаром, будуть зрозумілішими та ефективнішими, ніж нинішня українська мова. Якщо Сенсар стане дієвим інструментом омолодження та притягування удачі, то він буде власною силою поширюватися світом – подібно до ефективних комп'ютерних мов програмування.
Все, що робиться з власної волі, – добро!
На мій погляд, Сенсар не є і не повинен бути замінником української мови. Тим паче, що це технічно та організаційно нереально!
Сенсар - це тлумачний словник, перш за все, до досліджень Євангелія та інших світоглядних публікацій друга Ігоря. Він дозволить уникнути з боку читачів різних трактувань термінів і понять.
Наприклад, друг Ігор вжив термін "початок світу". Я одразу запитав, що мається на увазі, і отримав вичерпну відповідь.
Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!
Будь-яка мова може мати три стилі – високий, середній і низький. Сучасна українська мова має два стилі: середній (літературна мова) і низький (побутова, соцмережі). Сенсар займе нішу високого стилю завдяки своїй високій точності, інформаційній насиченості, чистоті, позитивності, оптимізму. Сенсар – це мова спілкування духовної еліти. Це мова Євангелія та релігії. Це мова зв'язку між Гіперборією і Вишньою Борією – цивілізацією нового циклу.
Все, що робиться з власної волі, – добро!
Ніхто з нас не проти Сенсару і намагаємось українізувати українців, що спотворені радянською та московською пропагандою. Ще складніше привити їм Сенсар, - є способи?
Все починається з Любові.
Дійсно, за Сенсар можна говорити на переході від 3-го до 4-го рівня українця. То в чому тоді ми упевнюємо один одного? Просто продавжуємо формувати Сенсар самі для себе. А для народу є ще нижчій рівень укранської мови, - це суржик, от з ним і боремося.
Все починається з Любові.
Цитата:
"А для народу є ще нижчій рівень укранської мови, - це суржик, от з ним і боремося."
Цитата:
"Відповідно до даних Національної Академії Наук України, сучасна українська мова містить приблизно 256 тисяч слів."
Скільки слів на даний момент нараховує Сенсар?
Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!
Дякую за статтю, Ігоре!
Якщо нова мова – це інструмент творення нового світу, а ми вже будуємо новий світ за допомогою текстів, які піднімають у вищий простір подій, то первинній варіант такої мови вже існує. Основу її складають тексти Живого слова, Евангеліє Ісуса Хреста, світотворчі статті на сайті НО.Кожен може додати сюди ті тексти, книги, відеоматеріали, які дарують стан подяки, доброти, цінування і любові.