Звернувшись до кожного депутата, Асоціація попередила, що результати опитування будуть викладені на офіційному сайті УАВЗ та стануть предметом обговорення в ЗМІ та Інтернет-виданнях, а ігнорування запиту або надання інформації в неповному обсязі буде сприйматися як байдуже або негативне ставлення до надважливого для України питання.
“Не зважаючи на останні заяви Президента України та Міністра внутрішніх справ, всім добре зрозуміло, що законотворча функція покладена саме на Парламент, і тому депутати мають усвідомлювати свою персональну відповідальність”, – зазначив Голова наглядової ради УАВЗ Георгій Учайкін.
“Для численної зброярської спільноти принципово важливо знати позицію кожного народного обранця. У подальшому ми не тільки відобразимо її у наших зброярських рейтингах політиків, але і зможемо порівняти результати голосування з позицією, зазначеною в анкеті. Сподіваюсь, що розуміння цього допоможе народним обранцям відповідальніше поставитись до надважливого для України питання” – додав Учайкін.
1. Чи поділяєте Ви думку про те, що право на захист власного життя є невід’ємним правом кожної людини?
2. Чи відомо Вам, що Україна залишається єдиною країною в Європі, яка не має свого зброярського законодавства?
3. Чи відомо Вам про значне скорочення рівня злочинності в пострадянських країнах (Литва, Латвія, Естонія, Молдова) після ухвалення відповідних законів про зброю?
4. Загальновідомим фактом є те, що в Україні велика кількість зброї знаходиться у нелегальному обігу, який динамічно збільшується завдяки воєнним діям на Сході України. Чи вважаєте Ви, що МВС та СБУ здатні приборкати обіг нелегальної зброї в Україні?
5. Чи погоджуєтесь Ви з тим, що ухвалення необхідного Україні зброярського законодавства сприятиме зменшенню попиту на нелегальну зброю та частковій легалізації вже придбаної нелегальної зброї?
6. Чи поділяєте Ви думку про те, що громадяни України повинні отримати законодавче право захищати власне життя, майно та життя оточуючих за допомогою вогнепальної зброї?
7. Станом на сьогодні, весь обіг цивільної зброї серед населення регулюється виключно внутрішньо відомчими наказами МВС. Чи поділяєте Ви думку про те, що необхідно надати законодавчий статус обігу зброї в Україні?
8. Чи поділяєте Ви думку про те, що громадяни України повинні мати можливість захищати своє життя за допомогою короткоствольної нарізної вогнепальної зброї?
9. Чи згодні Ви з тим, що до Конституції України мають бути внесені зміни наступного змісту:
Доповнити статтю 27 частиною четвертою такого змісту: “Кожен громадянин України має право на вільне володіння вогнепальною зброєю для захисту свого життя і здоров'я, житла та власності, життя і здоров'я інших людей, конституційних прав і свобод у разі узурпації влади, посягань на конституційний лад, суверенітет та територіальну цілісність України. Реалізація права на вільне володіння вогнепальною зброєю регулюється відповідним законом та може бути обмеженою лише за рішенням суду щодо окремої особи.”
10. Чи будете Ви підтримувати Проект закону про цивільну зброю і боєприпаси (1135-1), коли він потрапить до сесійної зали ВРУ?
11. Чи володієте Ви нагородною зброєю?
Гарно придумано! Цікаво побачити, як вони викручуватимуться. Так їх до стінки ще ніхто не припирав. Вони будуть кусатися.
Si vis pacem, para bellum
Коментарі
Гарно придумано! Цікаво побачити, як вони викручуватимуться. Так їх до стінки ще ніхто не припирав. Вони будуть кусатися.
Si vis pacem, para bellum
От молодці!!!!!! Ух ти!!!!!
Дуже гарна ідея і її реалізація!!! ))))))
"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)
Добре було б дізнатися про результати цього опитування (моніторинг!).
1. Що саме тобі дадуть друже ці дані результатів?
2. Що саме тобі буде якщо ти їх ніколи не отримаєш?