Спробую на скріншотах показати, як працює нова система завантаження файлів. Почнемо з додавання файлів при створенні статей.
У нас зараз є 4 типи файлів:
Поки що для кожного типу файлів є окремий блок для завантаження та кнопки Вставити у статтю. У кожен окремий блок можна додавати тільки файли того типу, до якого відноситься блок. Кожен завантажений файл зберігається у особистій бібліотеці файлів кожного користувача. Тобто якщо завантажити файл один раз, його можна будь-коли взяти з бібліотеки і додати до нових статей.
Тепер скріншоти на прикладі цієї статті.
Додаємо Зображення до анонсу:
Приклад відео:
Ми створили окрему сторінку у профілі користувача, де можна переглянути раніше завантажені файли. Тут гравець може знайти потрібний файл, відредагувати його, подивитися, у яких статтях цей файл використовується, або видалити його.
Увага, поки що підтримується mp3 формат, формат ogg потрібно тестувати.
А ось і приклад завантаженого трека:
voplividoplyasova-koliskova.mp3
Сьогодні - завтра буде оновлено сайт та викладено перелік нововведень.
На скріншотах сторінки Мої файли можна побачити іконки, але вони з'являться після оновлення.
При додаванні зображення в галереї поки нема підписів до них. У найближчий час спробуємо доробити цей функціонал
Якщо виникли запитання чи пропозиції, чекаю їх у коментарях.
Коментарі
!Дякую!
Підкуємось браття, знаннями вишніми!
?А якщо відео не з ютуба, а, наприклад, з офіційного каналу? Як його додати?
"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)
з офіційного каналу звідки? зараз підтримується тільки автоматичне додавання з ютуба. інші онлайн сервіси не підтримуються.
якщо є побажання про інші сервіси пишіть
Проблема була сьогодні. Хотів вставити відео з телеканалу ICTV. Там навіть код для вставки відео передбачений є. Але вставити відео сам не зміг... Добре, друзі допомогли :)
"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)
Коли є код для вбудування на сайти, його можна також вставити в статтю
Для цього потрібно в редакторі натиснути на кнопку Embed Media і в новому віконці вставити ваш код
Дякую!
"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)
Буває, стаття насичується багатьма світлинами... Загайно кожну окремо завантажувати.
Раніше була можливість вибирати кільканадцять і одним махом завантажувати, а потім почергово вставляти в статтю.
Чому зараз таку можливість відключено? Повторюю, це займає багато часу - завантажувати кожне зображення окремо.
"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)