Аудіоверсія: Інтертипні стосунки у квадрі та релігійна технологія дуалізації
Попередні статті:
Як ми вже з’ясували, рушієм переходу України до постіндустріального суспільства є український середній клас. Цим терміном ми позначаємо соціальну групу, для якої властива «тріада продуктивності»:
Проте під приводом «карантину» індустріальний паразитичний конгломерат здійснює рішучу системну атаку, спрямовану на повну ліквідацію середнього класу. В цих умовах єдино адекватною формою протидії є самоорганізація середнього класу в Аріянську Церкву. На початковому етапі її на 90% складатимуть українці з соціотипами (психологічними типами), які належать до Четвертої квадри. Ці люди тяжіють до Аріянської Церкви тому, що аріянський світогляд ідеально відповідає чотирьом психологічним вартостям Четвертої квадри:
Ці чотири психічні функції необхідні для будь-якої творчої продуктивної діяльності. Усі інші 12 психічних функцій, які є цінностями трьох інших квадр, необхідні для утилізації неактуальних або невдалих проектів Четвертої квадри. Середній клас є найбільш продуктивною соціальною групою, тож не дивно, що він переважно складається з осіб, що належать до Четвертої квадри.
Отже, принаймні 90% потенційних прихильників аріянства належать до Четвертої квадри, яка складається з 4 соціотипів:
«Миротворець»: етико-інтуїтивний інтроверт (ЕІІ)
«Адміністратор»: логіко-сенсорний екстраверт (ЛСЕ)
«Майстер»: сенсорно-логічний інтроверт (СЛІ)
«Психолог»: інтуїтивно-етичний екстраверт (ІЕЕ)
Оскільки соціотипи однієї квадри поділяють спільну систему цінностей, то будь-які стосунки всередині квадри кращі, ніж будь-які стосунки з членами інших квадр.
А тепер погляньмо на внутрішньо квадрові стосунки всередині Четвертої квадри. Між чотирма соціотипами можливі чотири види стосунків. Погляньмо на них з погляду продуктивності, тобто спроможності творити нове, розв'язувати проблеми, розвиватися.
Тотожні стосунки виникають між тими ж самими соціотипами, наприклад, між двома «Психологами». Тут нема ні доповнення, ні протистояння. З погляду продуктивності тотожні стосунки – це застій, при якому працює формула 1+1=1. Тобто нема нової якості. Якщо до синього кольору додати такий самий синій, то в сумі нічого не зміниться. Тотожні стосунки – це психологічна пастка: на самому початку вони приваблюють надзвичайною легкістю і відчуттям, що зустрілися однодумці. Проте незабаром ця легкість переходить у байдужість, а потім і порожнечу.
Дзеркальні стосунки виникають у соціотипів з такими ж самими психічними функціями, але по-іншому розміщених: що для одного є найбільшою цінністю, те для іншого – інструментом (наприклад, логіко-сенсорний екстраверт і сенсорно-логічний інтроверт). Це призводить до дрібних непорозумінь і взаємних повчань про те, як правильно жити.
У порівнянні з тотожними стосунками, тут з’являється нова динаміка – адже «дзеркальні» соціотипи відрізняються за ознаками «екстраверсія–інтроверсія» і «рішучість–гнучкість». Проте ця динаміка мало продуктивна. В результаті отримуємо ту ж саму формулу: 1+1≈1. Дзеркальні стосунки виникають між «Миротворцем» і «Психологом», між «Адміністратором» і «Майстром».
Активаційні стосунки виникають у квадрі між двома інтровертами або двома екстравертами, а саме в парах «Миротворець–Майстер» і «Адміністратор–Психолог». Це надзвичайно приємні стосунки, сповнені новизни і, водночас, щирості. Активатори надзвичайно інтенсивно обмінюються інформацію, але проблема – не вміють вчасно зупинитися. У цих стосунках відсутні «гальма». Відтак насолода від спілкування завершується «перебором», втомою і спустошенням. Активаційні стосунки дають потужний поштовх для продуктивної взаємодії, проте постійні підйоми і спади заважають взаємному розвитку. Активація – це тактичний союз. Формула продуктивності: 1+1=2.
Дуальні стосунки виникають у парах «Миротворець–Адміністратор» і «Майстер–Психолог». Вони дещо подібні до активаційних, але спокійніші та гармонійніші. Кожен з партнерів отримуємо багато яскравого, нового і корисного – і це не веде до втоми. Екстраверти та інтроверти вдало збалансовують один одного: експансія доповнюється глибиною, етика – логікою, сенсорика – інтуїцією. Дуальні стосунки мають довгостроковий характер, відтак сприяють постійному розвитку. Найголовніше те, в цих стосунках з’являється нова якість, подібно як поєднання синього і жовтого кольору дає зелений колір. Тому формула продуктивності дуальної пари: 1+1>>3. Дуалізація – це стратегічний союз.
Релігійною метою аріянства є еволюційне зростання людини – «гомо люденс», «гравця». У ході цього зростання людина набуває нових якостей, властивих для щораз вищих рівнів розвитку, а саме – «реалізованої людини» (арія), «універсальної людини» (ельфа) і «боголюдини» (спаса).
Найкращими для вироблення вищих якостей є дуальні стосунки. Тому дуалізація розглядається в аріянстві як базова релігійна технологія. Що більше дуальних зв’язків, то потужніша аріянська спільнота.
Понад те, Аріянська Церква – це передусім простір гармонійних стосунків. Досягнення максимального рівня дуалізації – це критерій ефективності нашої діяльності, головна мета для розробки церковного софту, основа досягнення індивідуального і колективного Щастя.
Продовження: Спонукання до дії в чотирьох квадрах: чому це важливо для Аріянської Церкви
В тему:
Аріянська релігія: 5 головних особливостей і відмінностей від антирелігій
Описи 16 соціотипів для надійної самоідентифікації: перший крок пізнання себе
Мистецтво ідентифікації: головні ознаки соціотипів
Експрес-ідентифікатор соціотипів – швидкий генератор гіпотез для наступної перевірки
Квадри, дуали, системні ролі, етносоціоніка, форми державного правління
Творимо Аріянську Церкву – ядро Вільної Української Держави.
Для пізнання себе є така чудова річ, як змагання. Бо, сутність пізнання себе полягає в порівнянні своїх важливих рис з аналогічними рисами інших. Наприклад, для гравців в настільний теніс найбільш важливою якістю є хоробрість. І, в змаганнях з настільного тенісу хоробрість кожного гравця проявляється дуже яскраво!
Якщо прагнеш чуда - створюй його!
Коментарі
необхідність організувати свої думки так, аби їх можна було пояснити іншим, показує мені нові шляхи для просування вгору
То, так. Тому й потрібно писати статті.
Якщо прагнеш чуда - створюй його!
А потребу в дуалізації підтвердую своїм власним досвідом! Це дуже й дуже корисно! І приємно, так. То трохи згодом буде відповідне відео. Якщо є дуалізація, то створення-організація громади є цілком можливою справою!
Якщо прагнеш чуда - створюй його!
У нас цілком конкретне і технічно просте завдання: створити умови -
1) для пізнання себе - через пізнання свого соціотипу (за допомогою спілкування з гравцями тотожного соціотипу);
2) для прискореного розвитку - завдяки дуалізації, тобто можливості спілкування з гравцями дуального соціотипу.
Все, що робиться з власної волі, – добро!
Для пізнання себе є така чудова річ, як змагання. Бо, сутність пізнання себе полягає в порівнянні своїх важливих рис з аналогічними рисами інших. Наприклад, для гравців в настільний теніс найбільш важливою якістю є хоробрість. І, в змаганнях з настільного тенісу хоробрість кожного гравця проявляється дуже яскраво!
Якщо прагнеш чуда - створюй його!
Є думка, що створюються пари не для доповнення одне одного, а для взаємного виховання. А дуала датуть тому, хто вже досяг певної досконалості.
Якщо відомо, що народ має найкращу (для власного росту) владу, то і людина отримує найкращу (для власного свого розвитку) пару, і це навряд буде дуал. То варто потренуватись і вирости на негативних відносинах, а дуал з'явится, можливо, лише в наступній реінкарації, хіба що, продовжимо своє житя.
Все починається з Любові.
Це вже кожен сам собі вирішує, який розвиток йому подобається: у щасті з дуалом чи у боротьбі з конфліктером.
Усе, що робиться з власної волі, - добро!
Все, що робиться з власної волі, – добро!
Дякую за комплімент!
Якщо прагнеш чуда - створюй його!
Я маю на увазі те, що моя мати була моїм дуалом. Щоправда, з лише з буттям рівня пригод. В молодості. І, з буттям рівня страждань в передпенсійному віці. А, дівчину, свого дуала, з буттям рівня позитивних подій, я знайшов. Щоправда, аби бути з нею разом, мені треба буде дуже себе покращити. Більше омолодитись, серед іншого. Бо, їй зараз лише 12 років, а мені вже 41. Тобто, через 6 років, в мене повинен бути біологічний вік 21-25 років. Ну, і багато чого іншого...
Якщо прагнеш чуда - створюй його!
Так, тут, як і у всіх діях людини, проявляється її карма. Зауважу, що для найбільш швидкого особистосного зростання найбільш сприятливими є саме дуальні стосунки з людьми однакового з тобою, рівня буття.
Якщо прагнеш чуда - створюй його!
Я вже здавна шукаю свого дуала, але мені не щастить: мождиво я до нього ще не доріс. А що робити з рештою стосунків, відкидати чи використовувати іншим (яким?) чином?
Все починається з Любові.