Легенда говорить, що ніщо не проходить безслідно - кожен вчинок людини, кожне слово, кожне її бажання і навіть кожна думка вкарбовуються автоматично в скрижалі, які ми не бачимо. Все заноситься в "Книгу Життя" людини - і за все рано чи пізно доводиться звітувати.
Таким чином, нічого не може отримати людина, чого б вона не заслужила сама. Недолік пам'яті і знання з боку людини не може перешкодити виконанню Закону. Ні в якому разі людина не може постраждати, коли сама не заслужила цього. Те, що прийнято вважати кармою, приходить не із-зовні. Коли людина робить якусь шкоду, перш за все, вона шкодить собі.
Звідки стільки нещасних? Це перевтіленні зрадники, злодії, вбивці… Зазвичай в їх минулому є старі борги і вони несуть за них плату.
Часто легка карма є тяжким випробуванням, бо надзвичайно рідко, щоб людина могла піднятися серед благополуччя на наступний щабель духовного вдосконалення. Краще бути платником, ніж людиною, яка отримує, бо кожна плата зменшує наслідки минулого, тоді як отримання - може знову збільшити.
Людина може йти своїм шляхом так, як вона вважає за потрібне. Хто пішов правильним шляхом, той і прийде до правильної мети; кожне викривлення відверне від прямого шляху і мети.
Коли людина заблукала в хащах, їй доводиться долати чимало перешкод. Надлишок зарозумілості і брак знання породжують масу помилок, за які доводиться розплачуватися, а за кожною помилкою незмінно буде слідувати страждання - до тих пір, поки людина не зрозуміє, що порушувати космічні закони не можна.
Страждання є головний учитель людства. Людина, яка не знає космічних законів або не виконує їх, і вчиняє дії, керуючись власними егоїстичними мотивами, здійснює вчинки, які їй самій завдають страждання. Таким чином, незнання космічних законів є для людини джерелом постійних страждань. І до тих пір, поки вона цих законів не буде знати і буде їх порушувати - вона буде страждати, бо буде створювати собі погану карму.
Спостерігаючи життя людей у всьому світі, не буде перебільшенням сказати, що в більшості цих людських життів більше "поганої", ніж "хорошої" карми, тобто взагалі більше стомлюючої праці і печалі, ніж щасливою діяльності і радості. На сучасному рівні людської еволюції ми взагалі маємо більше страждань, ніж задоволення і радості. Наш поганий баланс перевищує хороший, бо в наших минулих життях ми не бажали керуватися мудрістю, вважаючи за краще вести егоїстичне життя, не піклуючись про те, чи не буде шкоди комусь від нашого егоїзму.
Карму створює не тільки кожна людина окремо, а й різного роду колективи. Створюючи свою карму, людина пов'язує себе при цьому з іншими людьми, стаючи таким чином членом різних груп: сімейної, національної, расової. Як член цих груп, вона бере участь в створенні карми кожної групи. Тому, крім своєї індивідуальної карми, людина може мати карму сімейну, групову, партійну, народну, державну, загальнолюдську.
Групова карма утворюється діями і прагненнями до досягнення якоїсь мети сім'єю, суспільством, партією і т. д. Всі, хто брав участь в утворенні подібного роду карми, повинні будуть зустрітися не тільки зі своїми противниками, яким вони заподіяли якоїсь шкоди, а й між собою, щоб розплутати ті вузли карми, які колись були ними ж зав'язані. Погана карма таких великих колективів, як народ і держава, втягує народи в такі колективні лиха як війна.
Джерело: Микола Реріх. Закон космічної справедливості. Заборгував - розплачуйся.
Вивчаємо Космічні закони. Виконуємо їх. Творимо гарну особисту і групову карму.
Найпростіший спосіб поліпшити карму - це писати коментарі без помилок.
Освячуйся! Озброюйся! Плодися!
Коментарі
Чому буде?
Звiтує.
Завжди.
Приклади - передчасна смерть дуже заможних людей вiд онкологiчних захворювань. Грошi й лiкування у найдорожчих лiкарнях свiту не врятувало.
Хай Буде!
"Буде" - це в нашому звичайному лінійному вимірі.
Щодо Космiчного Права:
Зоряний Корсар. Олесь Бердник, 1971 рiк.
Хай Буде!
Пане Сергію Остапенко, не варто у статті тричі повторювати її заголовок. Якщо хочеш дати підпис до картинки, то придумай щось оригінальне.
Освячуйся! Озброюйся! Плодися!
До вечора Сергій приїде. Скажу йому. Вчора він мені говорив про це і питав поради. А я і сама не знаю як це технічно зробити при розміщенні статті.
Повернувся і отримав вже...настанови від тебе навіть без компа... Дякую пане Миро. Передивився твої і свої публікації і зрозумів свої помилки. Ще б знати як їх виправити. Розберуся.
Хай Буде!
Пане Сергію, там, де поле "Резюме" пишете головну думку статті або її початок. Якщо написали початок статті, то у наступному полі "Дані" продовжуєте статтю - вже без того початку, який пішов у поле "Резюме"
Дякую пані Олена!
Хай Буде!
?Як визначити чи ми на правильному шляху - спостерігаємо за якістю подій навколо нас в довгостроковій перспективі, бо, на перший погляд, негативні події через певний час можуть приносити багато благ! Вони як дорожні знаки - вказують напрям руху.
Сидить Мамай, в кобзу грає, що замислить - то все має.
Слушно, я ще б додала, аналізуємо власну реакцію на подію. І як змінюється реакція на ту ж подію через деякий час. Я намагаюсь 'зловити' частку секунди, поки розум нічого ще не коментує. Коли розв'язується 'вузлик' - це відчутно як полегшення. В іншому випадку трохи роздратованість. (Це у мене так, може і вам згодиться).
Чому кармою не переймаються люди,котрим доступні знання всієї людської цивілізації?
Вірю в те, що розумію.
?Це ти про яких людей.
Сидить Мамай, в кобзу грає, що замислить - то все має.
Наприклад ватиканські "діячі",котрим доступні тисячолітні архіви Мудрованих усіх народів.Але вони продовжують сміятися кармі у лице.
Вірю в те, що розумію.
Найпростіший спосіб поліпшити карму - це писати коментарі без помилок.
Освячуйся! Озброюйся! Плодися!
Підкажіть будь-ласка, до кого можна на сайті звернутись. Вже декілька днів не можу редагувати свої коментарі. При натисканні "редагування" відкривається сторінка: "немає доступу, зареєструйтесь буль-ласка". (буква "є" вийшла не правильною, бо така розкладка української мови на планшеті, хотіла поправити з ПК, а не має доступу).
Для того, щоб дискусія була "документованою", коментарі можна редагувати тільки протягом 5 хвилин після їх публікації. Тому старайтесь писати начисто.
Освячуйся! Озброюйся! Плодися!
"Наші інтереси:
Вивчаємо Космічні закони. Виконуємо їх. Творимо гарну особисту і групову карму. "
Пане Сергію, може в наших інтересах позбуватись карми? А творити гарну особисту і групову дгарму?
Дгарма буває колективна чи тільки особиста?
Чи я знов щось не зрозуміла?
Микола Реріх пише: «карму створює не тільки кожна людина окремо, а й різного роду колективи» - відчуваю, що так воно і є.
Розумію так, що абсолютної порожнечі (відсутність енергії) немає. Енергія нікуди не зникає, вона просто переходить з одного виду в інший. Для себе маю термін – «переплюсувати», наприклад негативну інформацію.
Окрім закону Карми є багато інших незмінних законів Всесвіту. Коли ми всі будемо виконувати всі ці Закони, то всі піднімемося в Простір Волі. І позбавимося карми, яку маємо в наслідку порушення законів Всесвіту.
Далі ще необхідно в цьому просторі утриматися...
Тому: Працюємо! Творимо!
Хай Буде!
Дивно, але останнім часом (десь протягом року) буває «провалююся» в стани свого минулого (20 і більше років). Таке враження: фізично знаходжуся в сьогоденні, а між тим досить реально відчуваю певні моменти зі свого далекого минулого, ніби там перебуваю. Ці «провали» тривають від 1 до 5 секунд в будь-якому місці (чи в громадському транспорті, чи вдома). Щось схоже на ностальгію, але не те. Я сам не обираю ці моменти з минулого. Здається, ніби мені хтось щось хоче показати чи підказати.
<b>За добро заплатимо добром,</b>
<b>а за зло — по-справедливості.</b>
Ті моменти з минулого пов'язані із сильними емоційними переживаннями,чи буденні?
Вірю в те, що розумію.
Буденні, з дитинства чи підліткового віку. Але це не якийсь стан, а певні відчуття, які я вже ніби переживав в минулому. І вони доволі сильні і яскраві. Щось ніби того, як думаєш про лимон, і тут же відчуваєш, що ти вже його їси.
<b>За добро заплатимо добром,</b>
<b>а за зло — по-справедливості.</b>
Зрозумів.Мене минуле "тримало" через негативні події пов'язані із потужними емоційними викидами.Тож прийшлося заново переживати деякі момент свого життя із минулого у позитивному ключі через вдячність усім особам,які були пов'язані із тими подіями у минулому.
Вірю в те, що розумію.