Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 89
  • Переглядів: 98

Трамп продовжив на рік термін дії санкцій, введених раніше проти Росії

Категорія:

Президент США Дональд Трамп продовжив ще на рік режим надзвичайного стану, запроваджений у 2014 році через агресію Росії проти України.

25022801.jpg

Фото: Yahoo Finanzas

Про це повідомив Білий дім у заяві від 27 лютого.

"Дії та політика Росії продовжують становити надзвичайну загрозу національній безпеці та зовнішній політиці США. Тому режим надзвичайного стану, оголошений виконавчим наказом 13660 та розширений іншими указами, залишається чинним після 6 березня 2025 року. Я продовжую його дію ще на один рік", – йдеться у документі.

Режим надзвичайного стану у США було вперше введено 6 березня 2014 року після окупації Криму Росією. Він дозволяє Вашингтону запроваджувати санкції проти осіб і організацій, які підривають демократичні процеси та інститути в Україні.

 

Наші інтереси: 

Продовження санкцій проти РФ ще на рік.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Щасливі приязні, бо вони успадкують Землю

Чеснота приязності та ельфійський реактор – другий крок до вічного життя та опанування планети Земля

Євангельська концепція палінгенетичного реактора об’єднує надлюдську самореалізацію, соціальну взаємодію та трансформацію людства. Щасливі скромні та приязні, бо вони опанують Землю.

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Ігор Каганець.
5
Середнє: 5 (1 голос)

Схоже, що переговори між США і Росією остаточно забуксували. Очікувано.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.
5
Середнє: 5 (1 голос)

Схоже, що переговори між США і Росією остаточно забуксували. Очікувано.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Володимир Самотий.
5
Середнє: 5 (1 голос)

Трамп кинув Україну, очікувано з його першого терміну на посаді президента США.

Зображення користувача Костянтин Струк.
0
Ще не підтримано

Цікава така позиція щодо "мирного плану": з логіки пана Трампа виходить, що Україна сама винна. Ну, звісно ж, винна не Україна, а українська влада, зокрема Зеленський. І ті, хто проґавив російське вторгнення у 2022. Але чи можна вважати доцільною вимогу Трампа щодо мирних переговорів? Він що, збирався над путіним із лінійкою стояти, щоб бити його по руках?

Поки дихаю - сподіваюсь!