x
Warning: DOMDocument::loadHTML(): ID docs-internal-guid-fd8aa7b2-3553-597b-9ef9-35c57e69b384 already defined in Entity, line: 8 в simple_table_of_contents_generate_table_of_contents() (рядок 108 із /var/www/vhosts/kth/observer/ar25.org/observer/www/sites/all/modules/contrib/simple_table_of_contents/simple_table_of_contents.module).
x
Warning: DOMDocument::loadHTML(): ID docs-internal-guid-fd8aa7b2-3553-597b-9ef9-35c57e69b384 already defined in Entity, line: 11 в simple_table_of_contents_generate_table_of_contents() (рядок 108 із /var/www/vhosts/kth/observer/ar25.org/observer/www/sites/all/modules/contrib/simple_table_of_contents/simple_table_of_contents.module).
x
Зображення користувача Леонід Українець.
Леонід Українець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Витривалий апач

Apache - найпоширеніший веб-сервер в Інтернеті. Його використовують десятки мільйонів сайтів.

apach.png

Перо - символ веб-сервера апач

Апач Софтваре Фундація (ASF) - була сформована в 1999 році в Америці і, зокрема, сприяє розвитку веб-сервера HTTP Apache. Його архівована версія 2.4.29 займає приблизно 40 мегабайтів. Документацію стосовно інтернет-сервера можна знайти на сайтів розробника. Крім вивчення документації є курс навчання англійською мовою на сайті Ґуру. Загальний спосіб встановлення Апача описаний в документації, але для систем основаних на Убунту, зокрема для Лінукс Мінт, може підійти і такий спосіб. Ввести в терміналі команди:

apt-cache search apache

sudo apt-get install apache2

А потім відкрити браузер і ввести в ньому адресу http://localhost, якщо в ньому відобразиться щось на зразок 

Воно працює!

то це означає, що Апач працює. Це завдання можна виконувати і з кінця. З початку перевірити, чи веб-сервер встановлено, а потім при потребі його встановити. Конфігурація для Ubuntu відрізняється від конфігурації за замовчуванням і розділена на кілька файлів. Детальніше про це можна дізнатись зі сторінки /var/www/html/index.html. А головний бінарний файл розташований у /etc/init.d. До прикладу, щоб дізнатися версію апача, треба запустити команду:

/etc/init.d $ apache2 -v

А ось повний синтаксис використання:

apache2 [-D name] [-d directory] [-f file]
               [-C "directive"] [-c "directive"]
               [-k start|restart|graceful|graceful-stop|stop]
               [-v] [-V] [-h] [-l] [-L] [-t] [-T] [-S] [-X]

Але повноцінного функціонування сучасного сайта одного Апача замало. Зазвичай доводиться використовувати комбінацію: веб-сервер+база даних+гіпертекстовий препроцесор. Весь цей пакет можна знайти на сайтів друзів Апача.

 

Наші інтереси: 

Вивчаємо вільні програмні засоби.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Теги: 
софт
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Щасливі приязні, бо вони успадкують Землю

Чеснота приязності та ельфійський реактор – другий крок до вічного життя та опанування планети Земля

Євангельська концепція палінгенетичного реактора об’єднує надлюдську самореалізацію, соціальну взаємодію та трансформацію людства. Щасливі скромні та приязні, бо вони опанують Землю.

Останні записи