Цікаво, що особливо поширеною хворобою зору є далекозорість. Ця хвороба поширена через те, що багато людей безвідповідально ставляться до свого здоров’я, в тому числі й до власного зору. А це найцінніший дар кожної людини. Про правильне лікування зору можна дізнатися за адресою http://navimed.com.ua/glaznie_kliniki/lecenie_dalnozorkosti/ та успішно вивчити основні підходи до профілактики і надання допомоги. Боротьба з хворобами зору взагалі досить складна, проте, коли вже сталося якесь ускладнення, потрібно виважено і прагматично підійти до вирішення проблеми та розробити правильну методику лікування.
Зір варто лікувати відразу ж після того, як стало помітним ускладнення або погіршення. Діагностика стану очей часто допомагає виявити проблеми та попередити подальший прогрес різних хвороб. Наприклад, важливо знати про те, які зміни можуть відбуватися з віком, а також через вплив шкідливого випромінювання чи умов праці. Далекозорість, або іншими словами гіперметропія, призводить до погіршення зору та, як наслідок, зростання небезпеки пересування – наприклад, по вулицях, а також обмежує здатність управління транспортними засобами. Це може стати значним обмеженням повноцінного життя, виконання важливих виробничих функцій.
Далекозорість може розвиватися досить довго, а може проявитися надзвичайно рано, тому потрібно завжди відповідально ставитися до зору, перевіряти його та здійснювати діагностику, моніторинг, лікування, підтримку в належному стані очей і повік. Також на стан зору впливає стиль життя, навантаження, котрі характерні і типові для очей внаслідок конкретної професійної діяльності, забруднення атмосфери і навколишнього середовища загалом.
а я думав, що досить поширеною є короткозорість
Накреслю свастику на хаті, і буду спати вже спокійно...
Коментарі
а я думав, що досить поширеною є короткозорість
Накреслю свастику на хаті, і буду спати вже спокійно...
Медицина не вірно розповідає людині не тільки про спосіб у який потрібно лікувати очі,а ще й принцип роботи ока викривляє. Короткозорість виникає завдяки стистенню поперечних м`язів( за наукою "косих" м`язів),далекозорість виникає в наслідок розслаблення цих м`язів. В основному це психологічні проблеми.Приклад: дитина сидить довгий час за столом, очі напружені ,батьки кричать ,чинять психологічний тиск ,дитина нервує ,м`язи стискаються, блокуються.У такому разі збільшується ймовірність отримати короткозорість.Еле самий головний ворог очам це окуляри. Окуляри знищують зір людини. Любі окуляри руйнують зір, сонячні окуляри не виключення.
Від мрії до слова, від слова до дії, від дії до світлової події.
Цей коментар кращий за статтю.
Є кілька простих правил, якщо Ви хочете добре бачити:
1. Хочеш бачити -- йди до світла!
2. Тренуй м`язи очей.
3. Окуляри і лупу використовуємо лише в екстренних випадках.
4. Якісно харчуйся.
Є хороша лекція російського професора Жданова з Новосибірська "Відновлення зору" (російською "Восстановление зрения"). В кінці лекції даються вправи для тренування м`язів очей.
#ВсеБудеДобре!
Бойовик, з'їдаючи в кущах смажену яєшню, вгледів профіль ґрунтознавця.
Так, дуже ефективні вправи - результат відчуєте вже за кілька днів, якщо сумлінно займатиметеся.
Творімо разом мову Сенсар!
Медицина не вірно розповідає людині не тільки про спосіб у який потрібно лікувати очі,а ще й принцип роботи ока викривляє. Короткозорість виникає завдяки утистенню поперечних м`язів( за наукою "косих" м`язів),далекозорість виникає в наслідок розслаблення цих м`язів. В основному це психологічні проблеми.Приклад: дитина сидить довгий час за столом, очі напружені ,батьки кричать ,чинять психологічний тиск ,дитина нервує ,м`язи стискаються, блокуються.У такому разі збільшується ймовірність отримати короткозорість.Еле самий головний ворог очам це окуляри. Окуляри знищують зір людини. Любі окуляри руйнують зір, сонячні окуляри не виключення.
Від мрії до слова, від слова до дії, від дії до світлової події.
Дякую за ці поради.