США – разом з народом України і чекають на спільну роботу з новим президентом, – Перрі
20.05.2019 - 15:12
США – разом з народом України і чекають на спільну роботу з новим президентом, – Перрі
Світ
політикаhttps://ar25.org/node/42742
Image
“Послання від Америки доволі чітке. Президент США попросив нас його передати. США – разом з народом України, вони з нетерпінням чекають на спільну роботу з новим президентом, сподіваюся, і з новим парламентом”, – сказав Перрі.
США й надалі будуть підтримувати Україну.
"Промова президента Зеленського була вражаючою і дуже потужною в тому, яке бачення для майбутнього України там представлено. Суть у тому, що вибори були для народу України, а не для нього", - сказав він журналістам у кулуарах Верховної Ради після інавгурації Зеленського 20 травня, повідомляє Інтерфакс.
Наші інтереси
США продовжують підтримувати Україну.
URL до теми
У США наголосили, що допомагають Україні організаційно, економічно і технічноРакетно-ядерна Україна може стати реальністюСША затвердили законопроект з фінансовою підтримкою для УкраїниАдвокат Трампа закликає Україну заарештувати КоломойськогоТеги
Україна - СШАОстанні записи
Опубліковано
Ігор Каганець
20 May, 2019 - 20:18
Хто знає, може так і має відбуватися прискорене перетворення України. В цій грі Перрі виконує роль "доброго поліцейського", а Джуліані - "злого".
Опубліковано
Олена Каганець
20 May, 2019 - 22:45
Але чомусь Трамп прислав головою делегації саме міністра енергетики. Це просто так чи має якийсь сенс?
Опубліковано
Сава
21 May, 2019 - 11:49
Можливо через це : "Делегація США провела зустріч з українським керівництвом
Проект по створенню шляхів імпорту зрідженого природного газу (LNG) з регазифікаційного терміналу в Польщі в Україну обговорювалося під час зустрічі делегації США на чолі з міністром енергетики Ріком Перрі з президентом України Володимиром Зеленським у понеділок. Про це повідомляє прес-служба НАК "Нафтогаз України".
Як наголошується в повідомленні, у зустрічі взяв участь голова НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв."