Знищення російського Су-57 – важливо, але на Росії ще залишається серйозний авіапарк – Євлаш
Знищення російського Су-57 – важливо, але на Росії ще залишається серйозний авіапарк – Євлаш
Про це 9 червня повідомило Головне управління розвідки МО України і зауважило, що Су-57 – найсучасніший винищувач ворога, який здатен використовувати для ударів ракети Х-59 та Х-69.
Але попри ураження одного Су-57, Росія має значний авіапарк сучасних винищувачів. Втрата такого літака важлива, але більше це удар по іміджу російської авіації, сказав речник командування Повітряних сил України Ілля Євлаш в ефірі телемарафону 10 червня.
Євлаш розповів, що застосування росіянами літаків Су-57 було нечастим, але його кілька разів фіксували у повітряному просторі біля кордонів з Україною.
"Вони розуміли, наскільки дорогим є цей літак та розуміли, наскільки небезпечно підходити цим літаком до українських кордонів. Ураження такого літака – це насамперед іміджеві втрати", – сказав він.
За словами Євлаша, знищення одного чи двох літаків – це дуже потужно, але на Росії ще залишається серйозний авіапарк, який може нести не лише керовані ракети типу Х-69, а й інші керовані авіаційні бомби.
За його даними, в державі-агресорі знаходиться до 1500 різних літаків, що виконують різні бойові завдання.
Бити по ворогу на його території, знищувати літаки та усі засоби, якими ворог веде війну.