Типовий масовий онлайн-курс складається з відеолекцій викладача, різноманітних інтерактивних завдань та форуму, на якому слухачі можуть ставити запитання, а викладач та інші студенти відповідати на них. Складання всіх проміжних і фінального іспитів – обов’язкова умова для успішного закінчення курсу.
В Україні такі он-лайн курси стартували 15 жовтня 2014, коли було відкрито реєстрацію на перші чотири масові онлайн-курси проекту «Prometheus» від викладачів КНУ ім. Тараса Шевченка, КПІ та Києво-Могилянської академії.
Громадський проект «Prometheus» надає вільний і абсолютно безкоштовний доступ до найкращих навчальних курсів університетського рівня всім охочим, незалежно від місця проживання, віку чи статків.
«Prometheus» не лише самостійно створює та розміщує масові відкриті онлайн-курси на власному сайті, але й надає безкоштовну можливість університетам, провідним викладачам та компаніям-лідерам в своїй галузі публікувати й розповсюджувати курси на цій платформі.
Мета проекту – не просто окремі курси, а взаємопов’язані цикли курсів з найактуальніших для країни тем (бізнес, IT, іноземні мови, право, історія тощо).
Першими курсами проекту стали «Історія України: від Другої світової війни до сучасності» викладача КНУ ім. Тараса Шевченка Івана Патриляка, «Фінансовий менеджмент» викладача Києво-Могилянської бізнес-школи Олексія Геращенка, «Основи програмування» викладача КПІ Нікіти Павлюченка та «Розробка та аналіз алгоритмів» викладача КПІ Олексія Молчановського.
Також відкрито реєстрацію на Вступ до бізнес-аналітики, на Психологію стресу та способи боротьби з ним, на Вступ до Теорії обмежень та Процеси мислення як потужний підхід до управління бізнесом, на Комунікаційні інструменти для побудови репутації, на Основи інформаційної безпеки та на Захист прав споживачів
Хтось вивчав історію за цими курсами?
Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)
Commentaires
Хтось вивчав історію за цими курсами?
Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)