Карма, або Чим відрізняється відсторонення від роботи медиків у порівнянні з іншими громадянами (відео)
01/10/2022 - 18:10
Карма, або Чим відрізняється відсторонення від роботи медиків у порівнянні з іншими громадянами (відео)
Світ
Здоров'яСпецтема
Стрес-тест Covid-19https://ar25.org/node/50226
Image
Через два роки після початку так званої пандемії ковід-19 багато речей прояснилося.
Сьогодні ми не лише підозрюємо про неефективність вакцин, а маємо певні дані про шкідливість вакцин. Через 7-8 місяців після вакцинації значно знижується імунітет.
Медичний експерт Анатолій Якименко пояснює ситуацію, яка склалася з вакцинацією, і відверто розповідає, хто такий міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.
Наші інтереси
Знати, що вакцинація шкідлива для здоров'я, а влада змушує людей вакцинуватися, щоб підняти відсоток вакцинованих і прозвітувати перед Світовим банком за надані ним виплати та кредити.
Останні записи
Опубліковано
Андрій Гарас
10 January, 2022 - 20:24
Правда і нічого крім правди!
Опубліковано
Ігор Каганець
10 January, 2022 - 20:48
Яскраве висловлювання про нинішнього очільника МОЗ: "Ляшко – це соціальний непотріб".
Опубліковано
Микола Стригунов
10 January, 2022 - 22:52
А, навіщо потрібна вакцинація Світовому Банку? Навіщо він за це платить шалені гроші? Навіщо вона потрібна і нашій владі? Навіщо вона так ризикує? Бо, зниження імунітету у вакцинованих - це лише початок відповіді...То, навіщо оцим всім можновладцям потрібно велике масове зниження імунітету в людей?
Опубліковано
Олена Каганець
12 January, 2022 - 10:53
Тому, що вони - психопати! Хочуть контролювати держави та уряди, щоб все було по-їхньому. Є думка, що пландемію влаштував Світовий банк.