Комітет Палати представників США підтримав резолюцію про передачу Україні ATACMS
Комітет Палати представників США підтримав резолюцію про передачу Україні ATACMS
"ATACMS мають радіус дії до 190 миль (понад 300 км – ред.), що дозволяє українським силам завдавати ударів по територіях, які утримують росіяни", – сказав Маккол на засіданні Комітету, повідомляє Європейська правда.
ATACMS також можуть бути використані для ударів по іранських дронах у Криму, додав він.
При цьому, за його словами, побоювання адміністрації Байдена щодо можливості ударів по території Росії є невиправданими.
"Україна обіцяла не використовувати їх для ударів по території Росії", - сказав Маккол, нагадавши, що Британія вже передала Україні далекобійні ракети Storm Shadow.
Нагадаємо, українські офіційні особи ще з минулого року почали закликати США до передачі ракет ATACMS, оскільки вони дозволять завдавати ударів по тилових районах зосередження ворога.
У Вашингтоні відхиляли усі прохання України. На позицію США не вплинула передача британських Storm Shadow.
Лише нещодавно президент США Джо Байден підтвердив, що США розглядає передачу Україні ATACMS.
Нагадаємо, Майкл Маккол закликав американського президента дати Україні далекобійні ракети ATACMS ще в листопаді минулого року.
Чому Білий дім так вперто затягує війну в Україні. Відповідь у статті: Підготовка до СКК «Вибори-2024»: у Демпартії США знайшли причину затримок зі зброєю для України.
Тиснути на Адміністрацію Білого дому, яка навмисно затримує надання зброї Україні, щоб затягнути війну та використати її у своїх цілях.