Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Хрест – графічний аналог жовто-блакитного прапора

Графічним аналогом жовто-блакитного прапора є зображення хреста, в якому горизонтальна лінія символізує розділення на божественне і земне, а вертикальна – діалектичне заперечення (подолання) цього розділення і проникнення божественного в земне, «запліднення» матерії божественним первоначалом.

Початок:
Всесвіт, Сварга, Брахма
Три поверхи духовного світу
Фізичний світ: душа, плоть, реінкарнація
Нова раса
Перша людська раса – неоантропи
Егрегори
Егрегор Сварога – Творця Всесвіту
Егрегор Лади – Матері Землі
 

Продовження: 

Якщо в арійському прапорі принципово важливим є розташування кольорів (жовте над блакитним), то при накресленні знаку хреста принципово важливим є послідовність: спочатку проводиться горизонталь (зліва направо – з минулого в майбутнє), а потім вона перекреслюється вертикаллю (згори донизу – від божественного до земного). Сакральний сенс цієї дії полягає в символічному відтворенні процесу Хрещення – поєднання божественного і земного. Відтак процес зображення знаку хреста в правильній послідовності також називається «хрещенням».

Протилежна послідовність зображення знаку хреста (антихрещення) несе в собі зовсім інший сенс: проведення вертикалі означає розділення на праве і ліве, а перекреслююча горизонталь їх поєднує (долає розділення). У традиційній символіці білої людини «праве–ліве» символізує «правду–обман», «добро–зло», «чисте–нечисте», «святість–гріховність», «здорове–хворе», «сильне–слабке». Це речі, які не можна поєднувати, адже якщо брудне змішати з чистим, то все буде брудне, а якщо до правди додати брехню, то все разом стане брехнею. Цей принцип непоєднання добра і зла виразно проголошено в «Добрій Новині»: «Хто не зо Мною, той проти Мене, і хто зо Мною не збирає, той розкидає» (Матвій 12.30).

Якщо правильне хрещення символізує поєднання божественного з земним, то антихрещення означає спотворення і паплюження чистого, святого, здорового. Хрещенню відповідає арійський жовто-блакитний прапор, а антихрещенню – перевернутий блакитно-жовтий (синьо-жовтий) – символ перевертання природного порядку і протидії задумам Творця.

Отже, егрегори Небесного Батька і Матінки Землі перебувають у стані ієрархічного підпорядкування: земний егрегор є підсистемою божественного егрегора, подібно до того, як Земля є підсистемою Всесвіту. Такий природний порядок символізується жовто-блакитним прапором.

(клацайте на фото, щоб збільшити)



Хрестоподібний ідол (ідеальна людина) з хрестом на шиї з Помоса, 3 тис. до н.е. (Кіпрський музей, Нікосія).

Символ хреста вказує на можливість і необхідність поєднання божественного і земного. Про це завдання Людини нагадує жест хрещення: горизонтальна лінія зліва направо (констатація існування божественного і земного) і наступне її перекреслення згори донизу – подолання розділення на божественне і земне та їх ієрархічне поєднання (одухотворення матерії).

Водночас знак хреста символізує Людину – втілену божественну сутність, а жест Хрещення нагадує їй про це і включає її в захисне поле двох головних егрегорів – Творця Всесвіту і сотвореної ним Матері Землі.

Продовження: Культ вепра – вчителя і захисника 


В тему:
Арійський хрест
Про книгу «Пшениця без куколю»
Відповіді на запитання, що мучили все життя
Правий і лівий шлях
Банк-що-не-збанкрутує
Бути арієм!
Ми – арії, новий український етнос! 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Щасливі приязні, бо вони успадкують Землю

Чеснота приязності та ельфійський реактор – другий крок до вічного життя та опанування планети Земля

Євангельська концепція палінгенетичного реактора об’єднує надлюдську самореалізацію, соціальну взаємодію та трансформацію людства. Щасливі скромні та приязні, бо вони опанують Землю.

Останні записи