Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Три настанови Святого Вепра

Спостерігаючи за поведінкою свого тотема, Народ Вепра отримував настанови щодо правильної поведінки. А повчитися було чому! Вепр – це дивовижна тварина, неначе спеціально сконструйована «небесною лабораторією» для навчання першого народу Білої раси. Психологію вепра можна звести до трьох комплексів з умовними назвами «Святість», «Войовничість», «Плодючість».

Початок:
Всесвіт, Сварга, Брахма
Три поверхи духовного світу
Фізичний світ: душа, плоть, реінкарнація
Нова раса
Перша людська раса – неоантропи
Егрегори
Егрегор Сварога – Творця Всесвіту
Егрегор Лади – Матері Землі
Хрест – графічний аналог жовто-блакитного прапора
Культ вепра – вчителя і захисника 

Продовження:

«СВЯТІСТЬ»

Вепр – дуже миролюбна істота, він ніколи перший не нападає, а при загрозі конфлікту вважає за краще якомога скоріше віддалитися, щоб мати спокій. Вепру не потрібне стадо, він вільний, самодостатній і живе сам по собі, тому гелленською мовою його називають «монос», що значить «монах», «самітник», а також «самодостатній», «цілісний».

У спостерігача складається враження, що вепр заглиблений у свій внутрішній космос, де ховаються таємні знання. Він неперевершений у мистецтві маскування, вміє рухатися майже безшумно навіть у густих хащах, намагається бути «невидимим» і, незважаючи на свою фізичну потужність, є на диво обережною істотою. Йому властиві утаємниченість, потаємність, обережність, недемонстративність, ненав’язливість. Якщо ж подивитися на симпатичних і кумедних поросят, то описаний комплекс можна доповнити словом «веселість».

«ВОЙОВНИЧІСТЬ»

Якщо вепра пораниш або чимось дуже допечеш, тоді він раптово розвертається на нападника і ПРЕ наПРОлом, відкрито (вепр не визнає засідок), в лобову атаку. Мисливці знають, що немає небезпечнішої тварини, ніж поранений вепр; надзвичайно важко протистояти цій масивній, потужній і стрімкій тварині, коли вона на тебе ПРЕ.

Під час атаки вепр здійснює вибуховий викид енергії, перетворюється на цілеспрямовану, запрограмовану на знищення «бойову машину», смертника-«камікадзе». Це його останній бій, тому для цієї смертельної атаки вепр залучає всі свої внутрішні резерви, що й дозволяє йому розвивати таку неймовірну потужність.

Якщо ж додати, що лобова кістка дорослого самця нерідко витримує постріл жаканом, то порівняння з броньовиком не буде великим перебільшенням. У цей момент атаки інстинкт самозбереження вепра повністю заглушується інстинктом збереження роду: поранений звір кидається на агресора і йде на самопожертву не для захисту себе, а для усунення джерела загрози для свого роду.

«ПЛОДЮЧІСТЬ»

Вепр і свиня є носіями великої життєвої сили і плодючості. Донині вепр асоціюється з чоловічою статевою силою і біологічною життєспроможністю, а свиня – з родючістю, багатодітністю, здоров’ям, матеріальним достатком. «У Давній Русі свиняча голова була обов’язковою весільною стравою. Наречена мала скуштувати хоча б один шматок: за повір’ям, це забезпечувало велику кількість і здоров’я майбутніх дітей» (Завадська В., Музиченко Я., Таланчук О., Шалак О. 100 найвідоміших образів української міфології. – К.: Орфей, 2002. – 448 с., с. 257).

За багатьма параметрами (склад крові, анатомія, фізіологія харчування, всеїдність) свиня дуже близька до людини (фізіологічно ближчими є тільки мавпи). Свиня хворіє багатьма «людськими» хворобами і лікують її майже так само, як людину. Свиню використовують для кращого вивчення внутрішніх органів людини.

Жодної критики не витримують семітські вигадки про те, що свиня – це брудна і неохайна тварина. Брудною її роблять умови утримання. Насправді свиня любить купатися, чухатися, легко привчається до окремого «туалету», як і кіт. Свині легко дресируються, їхній інтелект вищий за собачий. «Якщо собака догідливо покірний, кішка лицемірна, мавпа підступна, то свиняча поведінка базується на осмисленні ситуації: на добро та ласку вона відповідає відданістю, а за образу намагається не лишитись у боргу» – див.: Свиня — це звучить гордо.

Продовження: Стратегія Вепра 


В тему:
Земля Сонячного Вепра: Борія, Гіперборія, Вишня Борія
Сяйво жертовності
Архетип вепра у психологічних війнах Богдана Хмельницького
АРСА-2

Наші інтереси: 

Знати свою глибинну історію!

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Щасливі приязні, бо вони успадкують Землю

Чеснота приязності та ельфійський реактор – другий крок до вічного життя та опанування планети Земля

Євангельська концепція палінгенетичного реактора об’єднує надлюдську самореалізацію, соціальну взаємодію та трансформацію людства. Щасливі скромні та приязні, бо вони опанують Землю.

Останні записи