Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 2
  • Переглядів: 2

Британський прем’єр визнав, що принципи толерантності не працюють

Прем’єр-міністр Великобританії Девід Кемерон визнав провальною політику багатокультурного суспільства, побудованого на толерантності. Як повідомляють західні ЗМІ, Кемерон готується виголосити промову про провал політики мультикультурності на 47-й Мюнхенській конференції з безпеки.

Виступ глави уряду Великобританії буде також присвячено радикалізму і витоків тероризму.

"Толерантність, заснована на невтручанні в справи тих, хто відкидає західні цінності, себе не виправдала. Необхідно перейти до м’язистого лібералізму, при якому національна ідентичність формується за рахунок демократії, рівних прав, верховенства закону і свободи слова", - говориться в тексті виступу прем’єра, котрий опинився у інформаційних агентств.

На думку прем’єра, британці мають потребу в більш визначеній і чіткій національній ідентичності, яка завадить розвитку екстремізму в суспільстві.

Зазначимо, що у жовтні 2010 року канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що якщо мусульмани хочуть жити в Німеччині, вони повинні насамперед поважати конституцію країни, а не закони шаріату.
 


В тему:

Ліберальна ідея не спрацювала. Що далі?

Меркель: «мультикультурне суспільство» не вдалося

Задля мирного розвитку треба позбутися двомовності, поліетнічності і мультикультуралізму

Межа толерантності, або що таке tolerastia

“Різноманітність” робить нас нещасними?

Мій бог – Україна, моя релігія – націоналізм

Плекаймо силу!

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Теги: 
нація
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ласкаво просимо до церкви програмістів Aryan Softwerk

Стартап Aryan Softwerk запрошує ІТ-фахівців спільноти Народний Оглядач до освоєння ринку самоорганізації арійських церков

Метою «церкви програмістів» Aryan Softwerk є колективне досягнення Царства божого шляхом розробки софту для самоорганізації шляхетних духовних демосів – арійських церков. Розробка церковного софту –...

Останні записи