Вважаю, питання, пов"язані із зачаттям і вихованням дітей більш важливими, ніж політика чи економіка.
За древніми традиціями, перші 3 дитини краще, щоб були хлопчиками, не випадково слово первенець має чоловічий рід, а в жіночий не модифікуєтсья. Якщо народжується первенець, вважається, це прихильністю вищих сил. Стать дитини можуть визначати батьки ще до запліднення, це досить легко, якщо в сім"ї дійсно є культура. А от під час вагітності і як мінімум у перші місяці після пологів (тобто, мінімум рік після запліднення) статеві акти мудрими людьми не рекомендуються з багатьох природніх причин (якщо для когось актуально - можу описати).
Для того, щоб мати багато дітей, треба вміти жити верхньою головою...
Якщо дерево - нація, то чоловіки - наземна частина, гілки, а жінки - коренева система. Одне без іншого зникне. Одне тягнеться вгору, до Сонця, забезпечує повітрям і вогнем, інше -заглиблюється в Землю, забезпечує землею і водою. Стовбур - це передання предків, відповідає за ефір. За чоловічою лінією ведеться рід - окремі гілочки, які дають плоди. Корінь не може дати плоду, але від нього залежить живлення.
Чоловіки несуть кармічну відповідальність за рід, їх дії впливають на стан померлих і ненароджених, часом за десятки поколінь в обі сторони. В авторитетних писаннях різних релігій вказуєтся, що сини можуть навіть з пекла витягнути своїх батьків, а дочки на цей процес взагалі не впливають, їм дуже важко допомогти батькам і то тільки при їх житті. В древніх текстах наголошується, що для щастя чоловіку слід напрацьовувати позитивні риси і можливості. Тобто еволюція роду іде "чоловічими" кроками, хоча над собою має працювати і жінка (очищати душу і т. ін.), але результат буде втілювати чоловік.
Жінки ж народжені очищатись і живити/підтримувати/спрямовувати чоловіків, і їх природа більш відповідає виполенню бур’яна з душі. Жінками роди обмінюються, як брахмани енергією і благословіннями. Це як прищепа. За кожним гетьманом стоїть гетьманша, за кожним бідняком - злодійка. Не існує несправедливих союзів. Хоча слід згадати, хиби чоловіка видно відразу, як хворобу на гіллячці, хворобу ж кореневища дуже важко помітити, і для цього дивляться на гілля. За гіллям можна оцінити все дерево.
Так само, як мета дерева - плоди, так само мета нашої нації -- еволюційне перетворення і створення нових подібних націй, ми виконували цю функцію тисячі років.
Аналогію можна довго проводити...
Для того, щоб зачати Хлопчика:
чоловік має "відгодовуватись" близько місяця - їсти багато смачного, жирного і страстного, має бути повне задоволення від їжі. Жінка - навпаки, піст, строге обмеження в солодкому, їжі.
Статевий акт має тривати максимально короткий час. мінімум жіночої секреції і задоволення.
Дівчинку: навпаки.
В статевому акті чоловік має отримати максимум задоволення (і тіло, і "ум"), жінка - концентруватись на бажаннях чоловіка і виконувати їх.
Має значення "смак" процесу. Він має бути чоловічим. Також Ч - домінуючою психоенергією в полі.
Також впливають: астрологія. співвідношення Сонця до фази Місяця, але вже точно не пам’ятаю...
Ось найпростіші методи корегування статі, всього ж їх десятки, і в виконанні вони чим далі - тим екзотичніші. Інфу можна дістати з вед.бабліотек (аудіо, текст, відео)
Ману-Самхіта (Закони Ману), 3:46-49: "Менструальний період жінки триває 16 днів, включаючи особливі 4 дні, які осуджуються мудрецями. З цих 16 днів на перші 4, 11й і 13й дні накладається заборона для зачаття дітей, інші 10ть дозволені. Сини повинні зачинатись в чотні дні, дочки - в нечотні, тому для народження сина треба враховувати відповідний час. Якщо під час зачаття сім"я чоловіка домінує(преобладает) - народжується син, при домінуванні секреції жінки - народжується дочка, якщо сім"яні секреції секреції рівні - народжується гермафродит, або одночасно хлопчик і дівчинка."
3:61: "Якщо жінка не прикрашає себе і не намагається бути привабливою, чоловік не буде натхнений створювати потомство" (згідно з ведами, дух дитини спочатку притягуєтсья чоловіком, входить з їжею в його тіло, проходить по всіх видах тканин, попадаючи в сім’я, тоді, у чоловіка з’являється бажання зачинати дітей. Просто секс. потяг може бути внаслідок розбалансування першоелементів в чол.тілі, бажань статків, престижу і ін. у жінки, вселення хворобливого духу в одного з них тощо. Такий акт не є актом зачинання дітей, а прямо називається відповідними описами)
В менструальний період для брахманів не сприятливо зачинати дітей.
В Ману-самхіті також описано, що треба робити, щоб сини були здорові, довго жили і мали численні хороші якості починаючи від багатства кінчаючи святістю.
Якщо хто буде це питання для себе детальніше опрацьовувати - раджу в список літератури Ману-Самхіту і Кама-сутру - там і про зачинання і про виховання дітей є інформація. Тільки шукайте нормальний переклад. Я користувався перекладом якоїсь укр.наук.спілки, якому вже десь 15-25 років.
Досвід зачинання дітей і "вибору" статі "про це я точно не думав" є у багатьох, досвід осмисленого планування - інша справа, це участь небагатьох.. так завжди було.. для цього треба не просто мати/знати цілі В житті, а й відноситись до них як до цілей життя, "ось заради чого я народився, ось що я тут роблю".
Тепер модно глузувати і лаяти владу, буцім "ви що з країною зробили, защо народ мучите?". А є за що, до речі. Тепер модно виставляти себе ярим патріотом в соц.мережі. Але, якщо ти патріот, то дай своїй країні здорову освічену глуздом дитину. Це найвагоміше природнє служіння нації, яке повністю в наших руках.
ерудиція
Опрацьована теме - актуальна.
Прошу виправити: "зв’язані з зачаттям" на "пов’язані з зачаттям"
(зв’язаний може бути хіба шнурком).
"...схильність вищих сил" на "прихильність..."
"вглиблюється" на "заглиблюється".
Творімо разом мову Сенсар!
Коментарі
Опрацьована теме - актуальна.
Прошу виправити: "зв’язані з зачаттям" на "пов’язані з зачаттям"
(зв’язаний може бути хіба шнурком).
"...схильність вищих сил" на "прихильність..."
"вглиблюється" на "заглиблюється".
Творімо разом мову Сенсар!
Далі - " напрацьовувати позитивних рис і показників..." - набувати позитивних рис і (може) вищого рівня...
"важко замітити" - важко зауважити...
"як ціль дерева" - мета дерева - відповідно роду...
Творімо разом мову Сенсар!
Дякую за підказки, виправив.
Правда щодо "напрацьовувати" і показників - точні слова.
Як думається: набути можна різними ж методами, заробити, отримати в подарунок, в спадок, з вкладу, нечесними методами і т.д.. а напрацювати - то чітко вказується, як це здобуваєтсья. і по сенсу - наголос на праці над собою.
ДуББлог https://t.me/+vcjh0iZEug00YjFi
Гарні стаття, мені сподобалася і причому дуже актуальна в наш час..
Але там ще потрібно деякі моменти підкорегувати для більш приємнішого перечитування.
Тим не менш хочу ще також і від себе додати, що на мою думку аби зачати хлопчика, чи/або дівчинку, то до цього вдосталь аби тільки самі батькі (як чол. то так і жін.) обидвоє дуже-дуже хотіли і прагнули мати ту чи іншу дитинку (тобто стать дитини) =)