Зображення користувача Богдан ДуБ.
Богдан ДуБ
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Звуки Золотої Ери

Оскільки ми переходимо на здорове харчування, маємо і музику слухати якісну й енергетичну. Таку, що надихне нас на якісні трансформації… Таку, в якій відчувається відбиток святих глибин наших душ. А якщо святих глибин ще нема, то якраз маємо нагоду їх створити! Це творчий процес, який навіть у фантастичному фільмі уявити важко, але це реальність. Дерзаймо!

«Хто має вуха, хай слухає»

Ісус Хрестос

«Не існує живої істоти у цьому всесвіті, яка б любила життя і нелюбила музику»

01-akaleidoscopeofmathematics.ogg

У багатьох людей життєві події чи періоди асоціюються з певною музикою, вмикаючи яку можна зачіпити глибоко заховані струни душі. Інколи заховані ще в минулих життях! І «підкрутити» розслаблені. Ми прагнемо підняти на поверхню наш позитивний досвід, усвідомити/пізнати себе ще глибше, і в цьому нам допоможе музика!

Оскільки ми переходимо на здорове харчування, маємо і музику слухати якісну й енергетичну. Таку, що надихне нас на якісні трансформації… Таку, в якій відчувається відбиток святих глибин наших душ. А якщо святих глибин ще нема, то якраз маємо нагоду їх створити! Це  творчий процес, який навіть у фантастичному фільмі уявити важко, але це реальність. Дерзаймо!

Важливість звуку в нашому житті можемо зрозуміти також з Від, священних арійських текстів Срібної доби. В Шрімад-Бхагаватам згадується, що звук – це також їжа, тільки для найтонших куточків душі. Вважається, що глибинний сенс/повідомлення і дія текстів закодовані в мелодиці віршів. І це не дивно – неможливо монотонно і повноцінно спілкуватись будь-якою мовою, тим паче на санскриті, позаяк від мелодики залежить значення слів і речень, трапляєтсья по 15 варіантів значень одного й того ж речення,  залежно від мелодії, з якою його вимовляють. Значить, мелодія первинніша і є тим фундаментом, на який накладаються фонеми (звучання літер).

Спеціалісти стверджують, що краще один раз почути уривок тексту від гуру/святого, ніж сотню разів прочитати весь текст. Останнє пояснюється тим, що тільки через звук передається інформація 8-ї, тім’ячкової чакри, сахасрари, а от текст, логічні побудови, на це не здатні – у них цільовий 6-й, горловий, і 4-й центр. Звук передається через найтонший і причинний першоелемент грубої матерії – ефір. Пов’язаний з ним орган – вухо. Не існує живої істоти у цьому всесвіті, яка б любила життя і не любила музику. В Відах вказано, що напівбоги і люди Золотого віку спілкувалися тільки співом. Ця мелодійна мова була настільки приємною, що малорозвинені істоти відчували неймовірне задоволення, слухаючи їх.

У всіх традиціях свідомо чи несвідомо вважається, що співи чують усі живі істоти. Палітра духів, що скинули грубу оболонку, духи, які мають кілька тонких тіл, сутності, що управляють всіма аспектами існування всесвіту – починаючи від егрегоріальних і локальних, закінчуючи керманичами стихій, планет, принципів буття і функціональних. Тобто, незалежно від того, чи це померла тварина, людина чи напівбог, усі ми під’єднані до ефіру. В прямому і переносному значенні. Саме він з прадавніх часів є транспростірною поштою.

В Житіях Святих часто трапляється, коли померлі святі чи ангели приваблювались мелодіями і являлись у місце співів. Згадки про ще живих святих свідчать, що ті дуже уважно ставились до якості звуку. Так, наприклад, підвозячи Паісія Святогорця водій авто отримав прохання виключити службу, яка тоді лунала з динаміків. «Добре, але чому ж, отче, це ж служба?» «Вони жахливо співають і паплюжать ім’я православного співу, вухам боляче таке слухати» (літ. переказ, точні фрази не піднімаю).

У всіх духовних традиціях вчителі чи духовні сутності говорили, і майже ніде нема/не згадуєтсья, щоб вони писали! «і сказав Він їм» і т. ін., а не «і написав Він нащадкам…» Задумайтесь, адже написати, здавалося б, вірніший метод.

Звуком очищаємо і забруднюємо простір, звуком лікуємо і зміцнюємо, звуком керуємо тонким світом, звуком живимо найтонші структури душі, звуком в древності руйнували неприступні фортеці, визивали стихійні неординарні явища, модифіковували істот. Звуком піднімали на війну і проголошували мир. В текстах Нової Епохи вказано, що наша Земля будувалась кулеподібною сіткою живих істот, описаних в Відах, методом співів і вібрацій. Просто спробуйте уявити собі божественну поліфонію, яка лунала в центрі тої сітки-кулі під час проектування Землі!

Духовна музика – це те, що спонукає до пізнання себе і Бога, створює прагнення наблизитись до вічного, заставляє нас відчути божественні почуття (любов до Бога/світу і ближнього, вдячність... спокій... справедливість... тихе щастя глибоко в серці, якому не потрібні якісь зовнішні чи внутрішні чинники), а паралельно унеможливлює демонічні емоції (страх, гнів, біль, злобу, ненависть, заздрість, похіть, образу).

Добра музика – це та, що надихає на добрі вчинки, матеріальні чи душевні. Добра музика підтримує вогонь в чистих куточках серця, підтримує в щасті і в горі, та паралельно унеможливлює зневіру, безсилля і розпач. Добра музика надихає на добро. І для кожного – це своя музика, тут як в Аюрведі – кожен має нюхати сам. Це моє розуміння Духовної і Доброї (душевної) музики.

За звуковим наповненням течії вже можна дати їй оцінку і прогноз  майбутнього, навіть без розгляду догматичного зведення. Будь-яка древня релігія має свій унікальний набір «альбомів», а ті течії, які їх не мають, є деревами на камінні, і впадуть від бурі, бо не мають кореня в ефірі. Тому розвиток музичної теми у Третьому Гетьманаті – стратегічна мета.

Під час інтерв’ю Ігора Каганця на ТРК «Волинь» пролунало запитання: «А яку музику будуть слухати оновлені українці?» Ми спільно намагатимемося вичерпно відповісти на це запитання.

У полі нашого розгляду перебуває все, що стосується звуку. Чи це вимова духовник практик (ЖС, пранава=ом, пранаяма тощо), дзвони (очищення прошарків ефіру звуком і задання їм мелодії/програми), музичні інструменти (з акцентом на українські етнічні), всі жанри музики (майбутні, сучасні і минулі), грубі і духовні, військові і любовні, одноголосні мелодії-наспівування і симфонічні багатокомпозиційні побудови…

Огляд сучасних засобів зберігання, передачі, обробки і відтворення звуку… Світоглядна призма через звук на історію, релігію, політику, мистецтво… Безліч всього цікавого і приємного.

Наші інтереси: 

музика

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ласкаво просимо до церкви програмістів Aryan Softwerk

Стартап Aryan Softwerk запрошує ІТ-фахівців спільноти Народний Оглядач до освоєння ринку самоорганізації арійських церков

Метою «церкви програмістів» Aryan Softwerk є колективне досягнення Царства божого шляхом розробки софту для самоорганізації шляхетних духовних демосів – арійських церков. Розробка церковного софту –...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Вед Медик.
0
Ще не підтримано

"Мистецька критика - древня солідна галузь"- придумана щоб бездарі "гнали" на "талановитих"(та й інших) творців. 

volhv

Коментарі

Зображення користувача Вед Медик.
0
Ще не підтримано

 Я думаю, що у даному напрямку ми маємо співпрацювати зі скандінавами типу BURZUM або Peccatum.  Які творять не різну жидо-християнську папсу, а дійсно вільну  якісну й енергетичну музику.

volhv

Зображення користувача Богдан ДуБ.
0
Ще не підтримано

Бурзум - файні хлопці. Напишіть про них! Ви їх більше любите - зможете краще їх показати.

ДуББлог https://t.me/+vcjh0iZEug00YjFi

Зображення користувача Гендельф Білий.
0
Ще не підтримано

Чудову музику творить французбький проект Era, в стилі нащадків готів аріан середньовічних катарів. uk.wikipedia.org/.../Era

Ми не фантазуємо: ми розраховуємо! Але для того, щоб розраховувати, ми спочатку фантазували.

Зображення користувача Богдан ДуБ.
0
Ще не підтримано

Скоро відкриється музичний майданчик, будемо наповнювати!

ДуББлог https://t.me/+vcjh0iZEug00YjFi

Зображення користувача Гендельф Білий.
0
Ще не підтримано

Чудовою музикою є народна музика зокрема козацькі та стрілецькі пісні, які в минулому загартовували українців у бородібі з ворогом.


Хай буде!

Ми не фантазуємо: ми розраховуємо! Але для того, щоб розраховувати, ми спочатку фантазували.

Зображення користувача Гендельф Білий.
0
Ще не підтримано

До речі про Еру. Прошу звернути увагу, на їхній кліп на пісню enae volarre mezzo. Там зображено здобуття граалю, як гру. http://www.youtube.com/watch?v=xrbDS1UX8p4

Ми не фантазуємо: ми розраховуємо! Але для того, щоб розраховувати, ми спочатку фантазували.

Зображення користувача Богдан ДуБ.
0
Ще не підтримано

Кліп зовсім не сподобався.

ДуББлог https://t.me/+vcjh0iZEug00YjFi

Зображення користувача Вед Медик.
0
Ще не підтримано

....на мою думку -музику треба або тільки слухати , або самому творити.  А різні критичні зауваження нікому не цікаві, так як у кожного свій смак на дану пору сприйняття в залежності від особистих психо-неврологічних та генних патологій .....   Тому треба створити щось "хфайне" (fine), а тоді....    

volhv

Зображення користувача Богдан ДуБ.
0
Ще не підтримано

Виходить, ті, хто творять, мають не слухати, а ті, що слухають - мають не творити.) Мені цікава думка спеціалістів-критиків, самих музикантів, також моїх знайомих і людей, яких я поважаю. Знаю людей, яким важлива моя думка. Значить, вже не нікому.)) За всіх росписуватись - некоректно, мяко кажучи.) Мистецька критика - древня солідна галузь, не потрібна? ) І яким чином наявність особистого смаку має з себе виводити байдужість до поглядів інших? ). "психо-неврологічних" - нема такого терміну, це факт. 1) неврологічні можуть бути відхилення/порушення, при патологіях використовуються інші терміни, на пр. "органіка" (з розмовної мови). 2) неврологія - підрозділ психології. виходить масло масляне.)

А сенс останнього речення, скажем, дуже завуальований.) Але підозрюю, це може бути запереченням того, з чого починається коментар. Самозаперечення в одному повідомленні.)

Для роздумів: "Як мислим, так і говорим. .. друкований текст - це логування думки." - цитата з Блоги - аріянам. Революція.

П.С. можна було просто написати "зовсім несподобалось, що ти написав "зовсім не сподобалось"").

ДуББлог https://t.me/+vcjh0iZEug00YjFi

Зображення користувача Вед Медик.
0
Ще не підтримано

"Мистецька критика - древня солідна галузь"- придумана щоб бездарі "гнали" на "талановитих"(та й інших) творців. 

volhv

Зображення користувача Богдан ДуБ.
0
Ще не підтримано

критика невід"ємна від самого мистецтва. якщо можеш оцінити - значить, можеш критикувати. ви заперечуєте вміння людини мислити і відчувати, порівнювати і аналізувати, мати бачення і могти його висловити.)

можна стримувати висловлення своєї думки, виходить свідоме подавлення. навіщо нам це робити?

вам подобаєтсья діма білан? чому? :)

ДуББлог https://t.me/+vcjh0iZEug00YjFi