Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Вікіпедія запустила Вікімандри

Категорія:

Український розділ Вікімандрів був започаткований в Інкубаторі 13 листопада 2012 року. Ініціатором створення став користувач Base.

Український розділ Вікімандрів був започаткований в Інкубаторі 13 листопада 2012 року. Ініціатором створення став користувач Base. Після обговорення і голосування учасників спільноти українських проектів Фонду Вікімедіа для української версії проекту прийняли назву Вікімандри.

Український розділ є 12-м серед усіх мовних версій. Наразі українські Вікімандри редагують понад 50 зареєстрованих редакторів, з яких шість зробили більше 100 редагувань: Voll, RLuts, Nickispeaki, Will D, Leinbach, Base.

У Вікімандрах створена докладна довідка і повна географічна ієрархія континентів, а також статті-заготовки для більшості країн, що дає добре підґрунтя для розвитку. Для пожвавлення головної сторінки і стимулювання учасників до створення хороших статей кращі з путівників будуть регулярно вибиратися кращими статтями місяця.

До участі у розвитку проекту запрошуються всі бажаючі, наповнення інформацією існуючих або знову створюваних путівників є захоплюючою роботою. Будь-хто може почати з опису свого рідного міста чи написати про особливості своєї недавньої туристичної поїздки. Ті, хто добре володіють іноземними мовами, можуть спробувати створити розмовник. Адже така інформація може стати корисною і унікальною для мандрівника.

Нагадаємо, що в січні 2013 року фонд Вікімедіа запустив Wikivoyage - безкоштовний інтерактивний туристичний путівник по всьому світу, який може редагувати кожен користувач інтернету.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ласкаво просимо до церкви програмістів Aryan Softwerk

Стартап Aryan Softwerk запрошує ІТ-фахівців спільноти Народний Оглядач до освоєння ринку самоорганізації арійських церков

Метою «церкви програмістів» Aryan Softwerk є колективне досягнення Царства божого шляхом розробки софту для самоорганізації шляхетних духовних демосів – арійських церков. Розробка церковного софту –...

Останні записи