Кожен з 262 автобусів, що курсують містом, тепер можна побачити і на карті в режимі реального часу: веб-версія сервісу уже доступна для користувачів за адресою http://www.mak.lutsk.ua/guest.
На карті можна переглядати як усі автобуси одразу, так і окремі напрямки або певний маршрут у вигляді лінії. Таким чином, жителі та гості міста зможуть більш точно знати, де знаходяться потрібні їм автобуси у конкретний момент часу та планувати з врахуванням цього свій власний маршрут кожного дня.
Так, цю ситуацію я бачу з середини і спілкувався з усіма "задіяними персонажами".)
ДуББлог https://t.me/+vcjh0iZEug00YjFi
Коментарі
Тільки та система має шалені похибки і примітивне обладнання. І обслуговувати все це може тільки фірма яка вдарила хабарями по можновладцях, які підтримують "київ"/вищу владу". Адміністратори "на місцях" вже кілька років воюють як з тою фірмою так і з тими тендерами... З поганою якістю всі легко змиряються, але з абон.платою, яка в 2 рази перевищує якісніші аналоги - переівзники миритись не хочуть. Зам мера тільки шукає привід змінити цей стан справ.. Але, якщо подивитись з іншої сторони - на кого ляже плата за завищену вартість трекерів (бл.6000грн/од.) і абон.плата (бл.110грн/од.)? На перевізників вона лягає. А вони де це будуть брати - в пасажирів, зменшенням якості автобусів, зменшенням зарплат водіям тощо.
Раніше маршрутчики могли обганяти один одного. Було ряд звернень по цьому питанню до МіськРади. Щоб "обгонів" і суперечок за територію не було. Також в МР поступало багато скарг від жителів крайніх районів, буцім маршрутівки ходять дуже нерегулярно - вирішили ввести. Ввели. Тепер, буцімто, і за виконанням нормативів слідкувати можна буде. Бо є документ, в якому розписано, скільки часу водій може "нон-стоп" знаходитись в русі, скільки часу має їсти, відпочивати і т.д.. На справді, здорового глузду там десь половина. А якщо зважати на луцькі реалії - виконати ті нормативи буде важко.
Система, яку поставили, на справді, не дає реального контролю над трекерами (маршрутівками). Позбавлена аналітики і т.д.. Щоб не ставити цю дорогу безглуздість дир. електротранспортного підприємства зв"язувався аж з білоруською фірмою і ставив їх трекери. Видно, "стара закалка" - ще кілька років тому зметикував, що швидше ставим щось більш-менш прийнятне, щоб потім не відбиватись від примусу з боку влади.
У Луцьку цим "передовим" нововведенням ніхто з учасників, крім кількох депутатів і власника обслуговуючої фірми, не задоволені.
ДуББлог https://t.me/+vcjh0iZEug00YjFi
Для порівняння мапа для Дніпропетровська http://transit.in.ua/
Ясно. Отже незавжди те, що пишуть, відповідає дійсності. Можна оцінити тільки будучи на місці. Як кажуть, "ізнутрі".
Так, цю ситуацію я бачу з середини і спілкувався з усіма "задіяними персонажами".)
ДуББлог https://t.me/+vcjh0iZEug00YjFi
Виявилось, система підглючує.
ДуББлог https://t.me/+vcjh0iZEug00YjFi