Нині зареєструватися на нашому сайті може кожен бажаючий.
Якщо новачок має правильні ігрове ім’я і аватар, то адміністратор сайту під власну відповідальність може надати йому статус гравця (блогера).
Розвиток сайту залежить від зростання кількості його гравців та інвесторів, тому адміністрація докладає значних зусиль, щоб якомога більше прихильників долучалося до сайту і якомога менше його покидало.
Проте якщо діяльність гравця шкідлива для нашого стартапу (агресивність, флуд, образи, порушення правил сайту), то адміністратор може на власний розсуд і під власну відповідальність позбавити його статусу гравця або заблокувати.
У близькому майбутньому статус гравця надаватимуть керівники груп – при умові долучення такого гравця до своєї групи. Якщо керівник групи видалить такого гравця зі своєї групи, то цей гравець втрачає наданий йому статус гравця і повертається до статусу зареєстрованого користувача. У цьому випадку відповідальність за надання статусу гравця і позбавлення його статусу гравця покладатиметься на керівника групи.
Проте адміністратор (а в майбутньому – і керівник групи) може помилитися з позбавленням статусу гравця. Тоді користувач (колишній гравець) може звернутися з проханням до будь-якого іншого гравця-інвестора (тобто акціонера) «подати апеляцію» – провести голосування інвесторів сайту на предмет повернення статусу гравця. Для цього згаданий користувач (понижений у статусі) також має бути інвестором.
Нині в ролі апеляційного суду виступають всі акціонери (гравці-інвестори) нашого стартапу, які бажають висловити свою думку щодо апеляції.
У майбутньому, коли статус гравця надаватимуть керівники груп, в ролі апеляційного суду виступатимуть тільки акціонери стартапу з цієї ж групи, що й керівник групи.
Можливість апеляції потрібна для виправлення організаційних помилок і підтримання згуртованості акціонерів стартапу. Сенс апеляції полягає в тому, що неоднозначне рішення адміністратора (керівника групи) ставиться на консенсусне голосування.
Рішення вважається ухваленим консенсусом тоді, коли його підтримали або не заперечили акціонери з загальною інвестиційною часткою понад 90%. Якщо ж проти цього рішення виступили акціонери з загальною «вагою» 10%, то рішення адміністратора (керівник групи) скасовується: він зобов’язаний протягом доби відновити у користувача статус гравця.
Механізм виявлення консенсусу вже працює у нашому стартапі у формі голосувань інвестиційними частками.
Зараз ми здійснимо консенсусне голосування щодо цієї пропозиції. Діємо як ділова корпорація. Голосування відбувається інвестиційними внесками: що більший внесок акціонера у розвиток Третього Гетьманату, то більша вага його голосу.
Голосування передбачає три варіанти відповідей: «Підтримую», «Не заперечую», «Проти».
1. Якщо «Підтримую», то треба написати будь-який коментар і бути готовим відповідати на запитання інших акціонерів для захисту своєї позиції.
2. Якщо «Не заперечую», то можна нічого не писати, адже акціонер просто погоджується з тими, хто підтримує.
3. Якщо «Проти», то акціонер має обґрунтувати своє рішення і бути готовим відповідати на запитання інших акціонерів для захисту своєї позиції.
У процесі голосування прагнемо дійти консенсусу, тобто однозгідності. Консенсус досягається тоді, коли інвестиційна частка тих, хто «проти», не перевищує 10%.
В загальному підтримую..Як вийде на практиці не знаю..Але це на мою думку прогрес..
Вже давно хотів запропонувати,щоб на полосі,де розміщені значки Галів за коментар,з іншої сторони було відведено місце на АнтиГали..Вони нічого не вирішували б із загальною кількістю Галів Гравця,а служили б лише таким попередженням як у футболі картки..так би мовити задумайся,що пишеш і не ображай інших..певна кількість "карток"-попереджень і Гравець автоматично іде на відпочинок на кілька днів..Користуватися функцією "позначити як образливе" під коментарями на мою думку не так ефективно,як бачити наочно,що ти Гравців вже дістав...
Вірю в те, що розумію.
Коментарі
Підтримую. Це крок до переведення етномережі в режим автоматизованої роботи.
Освячуйся! Озброюйся! Плодися!
Підтримую. Зняття проблеми недомовленостей сприяє Єдності!
РаДіймо!))
"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)
В загальному підтримую..Як вийде на практиці не знаю..Але це на мою думку прогрес..
Вже давно хотів запропонувати,щоб на полосі,де розміщені значки Галів за коментар,з іншої сторони було відведено місце на АнтиГали..Вони нічого не вирішували б із загальною кількістю Галів Гравця,а служили б лише таким попередженням як у футболі картки..так би мовити задумайся,що пишеш і не ображай інших..певна кількість "карток"-попереджень і Гравець автоматично іде на відпочинок на кілька днів..Користуватися функцією "позначити як образливе" під коментарями на мою думку не так ефективно,як бачити наочно,що ти Гравців вже дістав...
Вірю в те, що розумію.
Вилучення гравця спонукатиме його та інших гравців цінувати статус гравця. тому підтримую.
Внесок можу здійснити 17 серпня
Тут просто треба проголосувати, ніяких внесків.
Освячуйся! Озброюйся! Плодися!
Підтримую, бо появилась альтернатива щодо визначень чи якихось рішень Когось одного, яким би розумним воно не було би. Вчимося злагоди і прощення. Апелюйте, всі ображені, і отримаєте підтримку. Беремо на поруки всіх ! Апелюючий гравець позбувається образи і оздоровлюється. Радіймо!
Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!
Коли Ісуса били, то він казав своєму кату "добра людина". Він казав, що поганих чи злих людей немає, а поганими вони стали потім. Це в фільмі Булгакова "Майстер і Маргарита". Слово, яке ми вимовляємо, ми кажемо самим собі і так називаємо себе. Отже вчимося благословляти себе
Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!
Підтримую. Хай Буде.
Живе Слово творить і перемагає
Підтримую.Це допоможе більш грамотно і справедливо вирішувати суперечливі питання із суперечливими гравцями.
Змінися сам і світ зміниться навколо тебе!
Pidtrymuju, bo ce vyxovuje v nas jasnist, cyvilnu vidvahu, zhurtovanist, i projawlaje nashu volu vdoskonaluvatysia.
Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !
Вітаю шановне товариство. Думаю, не завжди є сенс виключати якогось гравця. Бо, наприклад, людина може просто комусь не подобатись. І тоді вже починаються всякі підкилимні ігри, зведення рахунків, з’ясування стосунків і таке інше. Просто тому, що хтось має відмінну від решти користувачів думку. Натомість, доцільно "прописати" на НО можливість для кожного з користувачів блокувати повідомлення від людини, котра є йому не до вподоби. Тобто, "баниш"/заносиш певного користувача до персонального "чорного списку" і все - жодних повідомлень та коментарів тобі від нього не надходить. Все просто. І він тебе не дратує. Бо ж, є такі люди, котрі своєю манерою спілкування чи поглядами обов’язково будуть когось дратувати, навіть, якщо поводять себе формально коректно. Або, є люди, котрі самі, по життю - легко дратуються, ображаються і т. ін. Або, просто, буває в людей взаємна антипатія. Або, просто, хтось дурні коментарі пише - не будемо лестити собі, таке дійсно буває.
Даний принцип, вибіркового персонального блокування, за моїми спостереження, реалізовано на багатьох успішних майданчиках в інтернеті, в соціальних мережах, на форумах і т.д.
Таким чином виключення гравця з НО залишиться, але буде вже виключною, крайньою мірою, котра застосовуються щодо осіб явно неадекватних, або таких, котрі свідомо порушують певні, усталені правила та норми.
Ми тут зібралися не для того, щоб блокувати один одного, а щоб робити спільну справу. Якщо хтось сильно дратівливий, то хай працює над собою. Якщо хтось дратує інших, то хай знайде причину і виправиться.
Наш стартап має діяти як цілісний гармонійний організм. Хто не вписується - хай шукає інший стартап.
Освячуйся! Озброюйся! Плодися!
Павло Богданович, ласкаво просимо!
Підтримую, бо правило передбачає відповідальність за сказане слово. В житті не може бути по-іншому.
Підтримую. Так, необхідно вчитися відповідати за кожне слово і думку. Але... скалку в оці іншого видно, а колоду у своєму чи завжди? Дякую всім, хто допомагає це усвідомлювати мені
Радіймо! Тільки шляхом творення сьогодення, майбутнє вітаємо чистотою, світлом перемагаємо!
Підтримую.
Приєднуюсь до пропозиції Явсе Світ впровадити "антигали" за коментарі - тільки окремо від "плюсів". По собі знаю: велика кількість "мінусів" спонукає адекватного коментатора принаймні замислитись, що він тут робить, коли з ним ніхто не згоден, і або покращити власну аргументацію, або тихенько зникнути.
Так само можна ввести "антигали" за публікації - але тут уже з обов'язковим пояснювальним коментарем щодо причин неприйняття. Гадаю, що, наприклад, велика кількість "антигалів" по тих чи інших питаннях спонукатиме Керівника стартапу вчасно проводити відповідні коригуючі дії.
Система "покарань" має бути більш гнучкою і передбачати, крім "вилучення з поля", також "жовті картки", "лавку штрафників" (тимчасове відсторонення від гри), тощо. За словами пана Ігора Каганця, перед вилученням гравців він проводить з ними певну виховну роботу, але мабуть про такі речі треба стисло повідомляти десь на дошці оголошень або навіть на "дошці ганьби" :-)). Це також працюватиме на розвиток fair play та зменшить кількість звинувачень у надмірному авторитаризмі.
Можна запровадити "гани" :) - від слова "ганити".
Давати гали - хвалити, славити (галорія-глорія - лат. "слава"),
а давати гани - ганити, гнати на когось.
До речі, вже нині до кожної статті автор може додавати голосування, наприклад,
- "добре"
- "так собі"
- "погано"
Це можна розглядати як елемент культури публікації, як ознаку доброго тону. Написав? То дізнайся, що про тебе думають.
Голосування за "добре" або "погане" вимагає обов’язкового коментаря з обґрунтуванням своєї позиції.
Освячуйся! Озброюйся! Плодися!
На слух "гали" і "гани" надто близькі, можна сплутати. Може "бульки"? Це звучатиме по-дружньому і не образливо. Але за мінусування я б теж відраховував гали з гравця - щоб не булькав просто так :-)).
Є крутіша ідея. Не для слабаків. Зараз опублікую.
Освячуйся! Озброюйся! Плодися!
"Ганити" - суголосне до "гонити" або "гнати".
А означатиме воно не що інше як "та ти гониш!" ;), що натякатиме Гравцю на "потік свідомості". Це слово слугуватиме також сигналом про необхідність звернути увагу на перший імператив "Освячуйся!" ))
"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)
Підтримую.
Підтримую, бо це спонукатиме гравців цінувати час один одного і добре міркувати перед тим як лаконічно, по суті, висловлювати свої думки.
Світлана
Підтримую. Тільки питання-чому саме 90 та 10 відсотків?
У нас первинна громада - десяток. Якщо у десятку хоча б один проти, то це 10%.
Якщо взяти 5%, то сенс той самий. Ось така логіка. Проте це справа домовленості. Можна домовитися і про 7%.
Освячуйся! Озброюйся! Плодися!
Я за, має бути і такий механізм.
Сидить Мамай, в кобзу грає, що замислить - то все має.
Погоджуюсь.
Пропоную наступну умову при вилученні.
Особа, яка вилучає гравця, повинна письмово обгрунтувати своє рішення. Така процедура надасть можливість контролю над судом першої інстанції, удосконалить правила користування мережею та відкритість судового процесу.
Також буде дотримано процес навчання-вдосконалення як для того, кого
вилучають, так і для того кого вилучають.
Хай буде!
Все тільки починається!
Так, погоджуюсь. Нам треба формувати чіткі правові процедури. Щодо вилучення можна буде створити спецтему для фіксації усіх подібних випадків.
Освячуйся! Озброюйся! Плодися!
Підтримую. Цей механізм має бути.
І повіє огонь новий з Холодного Яру!