x
Warning: DOMDocument::loadHTML(): Attribute xml:lang redefined in Entity, line: 5 в simple_table_of_contents_generate_table_of_contents() (рядок 108 із /var/www/vhosts/kth/observer/ar25.org/observer/www/sites/all/modules/contrib/simple_table_of_contents/simple_table_of_contents.module). (x3)
x
Warning: DOMDocument::loadHTML(): Attribute xml:lang redefined in Entity, line: 45 в simple_table_of_contents_generate_table_of_contents() (рядок 108 із /var/www/vhosts/kth/observer/ar25.org/observer/www/sites/all/modules/contrib/simple_table_of_contents/simple_table_of_contents.module). (x2)
x
Warning: DOMDocument::loadHTML(): Attribute xml:lang redefined in Entity, line: 48 в simple_table_of_contents_generate_table_of_contents() (рядок 108 із /var/www/vhosts/kth/observer/ar25.org/observer/www/sites/all/modules/contrib/simple_table_of_contents/simple_table_of_contents.module). (x5)
x
Warning: DOMDocument::loadHTML(): Attribute xml:lang redefined in Entity, line: 51 в simple_table_of_contents_generate_table_of_contents() (рядок 108 із /var/www/vhosts/kth/observer/ar25.org/observer/www/sites/all/modules/contrib/simple_table_of_contents/simple_table_of_contents.module). (x11)
x
Warning: DOMDocument::loadHTML(): Attribute xml:lang redefined in Entity, line: 60 в simple_table_of_contents_generate_table_of_contents() (рядок 108 із /var/www/vhosts/kth/observer/ar25.org/observer/www/sites/all/modules/contrib/simple_table_of_contents/simple_table_of_contents.module).
x
Warning: DOMDocument::loadHTML(): Attribute xml:lang redefined in Entity, line: 63 в simple_table_of_contents_generate_table_of_contents() (рядок 108 із /var/www/vhosts/kth/observer/ar25.org/observer/www/sites/all/modules/contrib/simple_table_of_contents/simple_table_of_contents.module).
x
Warning: DOMDocument::loadHTML(): Attribute xml:lang redefined in Entity, line: 69 в simple_table_of_contents_generate_table_of_contents() (рядок 108 із /var/www/vhosts/kth/observer/ar25.org/observer/www/sites/all/modules/contrib/simple_table_of_contents/simple_table_of_contents.module). (x3)
x
Warning: DOMDocument::loadHTML(): Attribute xml:lang redefined in Entity, line: 72 в simple_table_of_contents_generate_table_of_contents() (рядок 108 із /var/www/vhosts/kth/observer/ar25.org/observer/www/sites/all/modules/contrib/simple_table_of_contents/simple_table_of_contents.module). (x5)
x
Warning: DOMDocument::loadHTML(): Attribute xml:lang redefined in Entity, line: 78 в simple_table_of_contents_generate_table_of_contents() (рядок 108 із /var/www/vhosts/kth/observer/ar25.org/observer/www/sites/all/modules/contrib/simple_table_of_contents/simple_table_of_contents.module).
x
Warning: DOMDocument::loadHTML(): Attribute xml:lang redefined in Entity, line: 81 в simple_table_of_contents_generate_table_of_contents() (рядок 108 із /var/www/vhosts/kth/observer/ar25.org/observer/www/sites/all/modules/contrib/simple_table_of_contents/simple_table_of_contents.module).
x
Warning: DOMDocument::loadHTML(): Attribute xml:lang redefined in Entity, line: 84 в simple_table_of_contents_generate_table_of_contents() (рядок 108 із /var/www/vhosts/kth/observer/ar25.org/observer/www/sites/all/modules/contrib/simple_table_of_contents/simple_table_of_contents.module).
x
Warning: DOMDocument::loadHTML(): Attribute xml:lang redefined in Entity, line: 87 в simple_table_of_contents_generate_table_of_contents() (рядок 108 із /var/www/vhosts/kth/observer/ar25.org/observer/www/sites/all/modules/contrib/simple_table_of_contents/simple_table_of_contents.module).
x
Warning: DOMDocument::loadHTML(): Attribute xml:lang redefined in Entity, line: 90 в simple_table_of_contents_generate_table_of_contents() (рядок 108 із /var/www/vhosts/kth/observer/ar25.org/observer/www/sites/all/modules/contrib/simple_table_of_contents/simple_table_of_contents.module). (x2)
x
Warning: DOMDocument::loadHTML(): Attribute xml:lang redefined in Entity, line: 102 в simple_table_of_contents_generate_table_of_contents() (рядок 108 із /var/www/vhosts/kth/observer/ar25.org/observer/www/sites/all/modules/contrib/simple_table_of_contents/simple_table_of_contents.module). (x3)
x
Зображення користувача Михайло Харачко.
Михайло Харачко
  • Відвідувань: 48
  • Переглядів: 60

Воля - чарівна паличка до здійснення бажань.

Часто вживаємо слова воля, сила волі від яких віє якоюсь таємничою силою. Та що це за сила і як її дієво користувати поговоримо далі.

Все починається з реінкарнації

Воля - це складова духу, яка полягає у повній владі над собою, керуванні своїми діями і свідомому їх регулюванні. На вищому рівні гравець контролює власні думки і емоції

Цікаво, що в процесі палінгенезії єдине, що ґарантовано ми зберігаємо в наступних втіленнях - рівень вольового начала, інші наші характеристики при перевтіленні проявляються непередбачуваним чином. Причина полягає в тому, що воля - це основна програма духу і дуже тісно пов’язана з нашим вогняним тілом. Синонімами слова воля є сила духу, дух руху.

Механізм реалізації задумів.

Будь яка подія проходить 4 фази:

1.Початку(спала на думку ідея).

2.Формування(словесна чи письмова обробка).

3.Реалізації(сума дій для досягнення мети).

4.Здійснення(отримуємо результат і корисні плоди)

Але не у всіх задуми здійснюються. Багато людей беруться за справу і зазнають невдач.

В кожному провалі захований успіх.

Дивно звучить ця фраза. Але що відрізняє успішних людей від неуспішних. Обоє ставлять мету і намагаються її досягти. Але на етапі реалізації в успішні задіюють вольове начало і знаходять в собі сили стрімко рухатись до мети. Тільки ті гравці які вміють керувати цим механізмом досягають висот. Тому варто інвестувати свій час в плекання і вдосконалення власної волі - це той скарб, який ми здатні пронести через браму перевтілень, це той двигун який рухає наше життя. Якість і швидкість долання перешкод залежить від волі

Світ належить тим хто вміє хотіти.

Якщо уважно подивитися до гравців, які досягли вагомих результатів в будь-якій царині, то побачимо наявність потужної волі, яка рухає ними як мотор літаком. Що сильніш цей дух руху, то людина отримує кращі здобутки. Адже, щоб відірватися від телевізора і зайнятись корисними приємними справами, встояти від спокус чи перейти на живу їжу потрібна неабияка сила духу. Щоб уподібнитись до них, варто усвідомити, що кожен має вольове начало. Різниця полягає в тому, що одні мають його на потужному рівні, інші - в сплячому. Є Хороша новина, дух руху як і м’язи тренується. для цього знаходимо мету, вмикаємо програму вольових дій і наполегливо працюємо для отримання задоволення і корисних результатів. Перешкоди на шляху варто сприймати з радістю, як штангу для спортсмена, яка робить сильнішим.

Щоб досягти бажаного є один секрет, він звучить так: Ніякого секрету насправді не існує, - просто зроби це.
Сильна воля народжує харизму - в перекладі з геленської (χάρισμα) означає «милість, божественний дар, благодать», тобто вона так само дається в наборі програм вогняного тіла і її лише треба розвинути.

Воля є ключем до брами царства божого: "Царство Боже здобувається силою; і ті, що застосовують силу, схоплюють його"(Добра Новина, 73)

Вищим проявом волі є опанування магічних здібностей. Ісус Хрестос є великим майстром у цій справі. В оповіданні про оздоровлення розслабленого в Капернаумі є таке: "Були ж деякі з фарисеїв, що сиділи там і думали собі: «Як може цей так говорити? Хто може прощати гріхи, крім одного Бога?» І тихо заговорили між собою: «Він богохулить». Ісус вмить збагнув духом, що вони таке собі думають, і каже до них: Чого лукаве мислите у серцях ваших? (Добра Новина, 40)". Слова "збагнув духом", означає увімкнув силою волі програму телепатії

Похідні слова у мові Сенсар

Слово воля заховалось у багатьох наших словах і топонімах:

володар-обдарований волею,

володіти - наслідок використання волі,

влада (волада) підпорядковувати своїй волі,

вільний (прибрав перешкоди для здійснення задумів),

Велес (Волос) - бог варни брахманів носій волі, бог магії і творчості - заняття для яких потрібна залізна воля. Поряд з ним зображався вовк - символ волі серед звірів. Адже відомо, що вовка майже не можливо дресирувати, в цирку їх не зустрінеш. В тему народна приказка: скільки вовка не годуй - все одно в ліс дивиться.

 

волочити - тягти силою,

воліти - мати волю до чогось,

волонтер - людина, яка з власної волі займається цікавою суспільно корисною справою,

Вільнюс після 1939р. (Вільно ) - столиця нашого союзника в Міжмор’ї - литви.

Волинь - обласний центр.

 

Висновки

 

Воля - це складова духу, яка полягає у повній владі над собою, керуванні своїми діями і свідомому їх регулюванні. На вищому рівні гравець контролює власні думки і емоції

Волю можна і потрібно вдосконалювати

 Рівень вольового розвитку ми здатні зберігати в наступних втіленнях.

 Воля має спрямовувати діяльність на добрі справи.

 Воля і віра - це потужна зброя і ключ до оволодіння магічними здібностями.

Наші інтереси: 

Творення нового світу потребує згуртованих вольових зусиль, майбутнє за людьми, які вміють підпорядковувати свої бажання волі.

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Творімо разом сонячну мову Сенсар!

Мова Сенсар – головний інструмент заснування нового світу. З чого почнемо формування словника?

Пряма і точна цитата з Гіперборійської інструкції про здобуття керованої молодості є майже в кожній українській родині. Саме з неї починається вчення Ісуса Хреста про перенародження та вічне життя...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Микола Стригунов.
0
Ще не підтримано

Раджу, з приводу волі, зазирнути в словник. І, ще раз, проаналізувати поняття "віра".

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Коментарі

Зображення користувача Микола Стригунов.
0
Ще не підтримано

Раджу, з приводу волі, зазирнути в словник. І, ще раз, проаналізувати поняття "віра".

Якщо прагнеш чуда - створюй його!