Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

«Rzeczpospolita»: Ціна емоцій у польсько-українських взаєминах

Ніколи раніше польсько-українські взаємини не були такими близькими і водночас напруженими. У Києві і Варшаві не бракує політиків, які готові грати трагічною історією, як на кожному іншому інструменті. Ми наближаємося до червоної лінії емоцій, а якщо її переступимо – відробити втрати буде дуже важко. Нині в Польщі існують три підходи до України.

Про це пише у виданні «Rzeczpospolita» польський історик і політик Павел Коваль.

Що стосується Польщі: країна, яка має погані взаємини з Росією, Литвою і Україною, не матиме визнання, особливо, у Сполучених Штатах, бо жодна американська адміністрація не захоче брати на себе проблем союзника.

Нині в Польщі існують три підходи до українського питання. Перший – емоційний, він зрозумілий, ми хочемо, щоб українці бачили історію так, як ми. І поки такого не станеться, жодна справа не рушить із місця.

Другий – торговий. Частина політиків побачила, наскільки легко підігріти конфлікт, і таким чином здобути більшу підтримку. Політичні купці готові використати шляхетні інтенції тих, у кого емоції і біль після втрати рідних під час Волинської трагедії залишаються живими.

І є третій підхід – державний, реалістичний. Він означає, що ми плекаємо історію з лояльності до минулих поколінь, проте майбутнім поколінням показуємо таку ж лояльність.

На Заході прем’єри, президенти, міністри не змінюють своїх цілей під впливом інцидентів, тільки тоді, коли цього вимагає інтерес їхньої держави. Нині в ціні стриманість і перспектива того, що буде завтра - наголошує Павел Коваль у виданні «Rzeczpospolita».

Наші інтереси: 

Тверезий підхід поляка. Українсько-польські відносини сьогодні, як ніколи, важливі. Їх треба оберігати від провокаторів і корисних ідіотів.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ласкаво просимо до церкви програмістів Aryan Softwerk

Стартап Aryan Softwerk запрошує ІТ-фахівців спільноти Народний Оглядач до освоєння ринку самоорганізації арійських церков

Метою «церкви програмістів» Aryan Softwerk є колективне досягнення Царства божого шляхом розробки софту для самоорганізації шляхетних духовних демосів – арійських церков. Розробка церковного софту –...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Тверезий і розумний підхід до дуже складної історії взаємин між Україною і Польщею!

Цитата:
Нині в ціні стриманість і перспектива того, що буде завтра - наголошує Павел Коваль у виданні «Rzeczpospolita».

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Тверезий і розумний підхід до дуже складної історії взаємин між Україною і Польщею!

Цитата:
Нині в ціні стриманість і перспектива того, що буде завтра - наголошує Павел Коваль у виданні «Rzeczpospolita».

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Явсе Світ.
0
Ще не підтримано

Важко знайти дві країни сусідки у Європі,у яких би не було складних відносин у минулому.Та мудрі люди завжди домовляться заради майбутнього.У відносинах Польщі і України потрібно вже нарешті називати речі своїми словами.Бо навіть простий студент історичного факультету розуміє звідки "ростуть" проблеми у відносинах наших народів...

Вірю в те, що розумію.