Спостерігаючи за сучасним суспільством, добре видно, що потрібні фундаментальні зміни. Мені зустрічаються люди, які прагнуть змінити своє життя. Часто починають зміни з харчування. Тому нині однією із важливих тем є здорове харчування. Проте, поглянувши глибше, стає зрозуміло, що людина потребує правильного способу життя. А це вже включає в себе не лише правильне харчування, а й зміну світогляду й поведінки. Якщо діяти комплексно, то можна досягнути сталого результату.
Добре відомо, що інформація, яка наповнює людину, формує її. Важливо розуміти, що людина не захищена від проникнення в неї бруду. Якщо вона в забрудненому стані, то нею дуже легко маніпулювати. Для повноцінного розвитку потрібне Світло. Накопичуючи позитивну енергію, людство зможе розвиватись і процвітати, формуючи фундаментально правильну поведінку.
Наповнення енергією відбувається різними способами. Одним із таких джерел є продукти харчування. Проте тілом керує душа. Отже, що хоче душа, те тіло робитиме і їстиме. Якщо піти далі, то є ще Дух, який керує душею. Тому найважливіше вдосконалювати, розвивати, очищати саме Дух. А тіло, як лакмусовий папірець, проявляє стан душі і Духу. Можлива дія і навпаки, спершу змінювати тіло, потім душу і Дух, але такий процес забере багато часу. Буде багато «зривів» і взагалі результат буде не стабільний.
У розвитку людини найважливішою базою є формування здорового способу життя. Зараз є багато інформації на цю тему, проте зазвичай це або не ефективно або не всім підходить. Починати треба з того, що кожна людина має тіло-душу-Дух. І працювати потрібно одночасно у всіх трьох напрямках, для досягнення сталих результатів.
Здоровий спосіб життя включає в себе в першу чергу правильний світогляд. Маючи розуміння, що добре, а що погано людина, починає сама шукати відмінності і сама з власної волі приймає чи відкидає різного роду інформацію. Також важливою ланкою в формуванні здорового способу життя є харчування, проте без зміни свідомості така зміна ні до чого не приведе, в кращому випадку. Бо з часом нове харчування набридне, так як не буде прийняте тілом як «своє». Окрім того, таке нав’язування – це свого роду насильство над собою. Тому правильне харчування є лише наслідком правильного світогляду. Для різних рас Міжмор’я є своє харчування і обмежень тут нема, якщо це харчування не суперечить правилам Творця.
Мені надійшла пропозиція захистити диплом на тему «Здорове харчування». Тема цікава і дуже актуальна. Проте саме по собі харчування – це просто кулінарія. Мене ж цікавить практичне застосування вже накопичених знань і здобуття нових, також практичних навиків з перетворення людини. Для впорядкування послідовності дій в перехідний період і визначення подальших дій при сталих результатах. Думаю, що це можна зробити виведенням базового, узагальнюючого алгоритму для зміни світогляду, харчування і як наслідок формування нової здорової людини. Це потрібно хоча б тому, що саме в здоровому стані людина може змінювати світ, наповнювати радістю і любов’ю простір навколо себе. Так як у моєму розумінні здорова людина – це світла людина.
Таким чином, ми зможемо впорядкувати, примножити, вдосконалити, згрупувати свої знання. Також новачкам в подальшому буде легше зрозуміти і застосувати в своєму житті перехід до здорового способу життя і, як наслідок, бути здоровими людьми.
Зараз можна розпочати роботу над дипломним проектом в Інституті Міжмор’я. Звісно, якщо ця тема цікава і знайде прихильників.
Так як диплом - це спільна справа, прошу зацікавлених гравців висловити свою думку про те, як краще назвати дипломний проект - «Здорове харчування» чи «Здоровий спосіб життя». Або напишіть власний варіант.
Якщо є зацікавленість гравців НО і є ті, кому буде цікаво приєднатися до проекту, прошу висловити думки на цю тему.
Здобуття нових знань. Впорядкування послідовності дій для формування здорової людини.
Здорове харчування чи здоровий спосіб життя...На мою думку для такої важливої теми такі назви не підходять.Бо в кожного своє уявлення про здоров'я і про потреби саме його організму чи то потреби шкідливої програми у свідомості,яка постійно бубнить у головах про потребу непотрібних продуктів харчування...і знову буде купа сперечань і все таке...
Думаю,що правильніше буде назвати цю тему природне харчування або адекватне харчування чи щось в цьому напрямку...
Вірю в те, що розумію.
Коментарі
Тема цікава, корисна і актуальна!
І підходити до її розкриття треба і з духовними критеріями, і з науковими. Якщо торкатися корисності тих чи інших продуктів харчування/страв або говорити про їх шкідливість, то необхідно спиратися на відповідні наукові чи експериментальні дані. Апелювати до голослівних свідчень авторитетних людей, на мій погляд, недоцільно в силу суб'єктивності такої інформації.
Успіхів, пані Ірино!
Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!
Мені це подобається. Хочу взяти в цьому участь.
Але бажано це робити на окремому адаптивному сайті. Маю певні знання з основ веб-програмування.
#ВсеБудеДобре!
Бойовик, з'їдаючи в кущах смажену яєшню, вгледів профіль ґрунтознавця.
У нас на початку буде типова заготовка сайту, яку потім можна персоналізувати на власний розсуд.
Освячуйся! Озброюйся! Плодися!
Браво, Світе!!!
Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !
Якщо робити наголос на харчуванні (а це правильно, адже для більшості найзрозуміліше), то назва цілком нормальна.
У підназві можна буде додати і про правильний спосіб життя.
Все, що робиться з власної волі, – добро!
Вітаю, Ірино!
Сама підготовка диплому може багато чого впорядкувати і злагодити.
Або, зробити кілька рівнів практики, послідовність яких може пристосовуватися до кожного практиканта, тобто :
- здорове харчування - здорове тіло
- здорове харчування, чиста душа
- здорове хархування, чиста душа, світлий дух
А для ще когось навчання може бути «многогранне»...
(лат. "mens sana in corpore sano" — «у здоровому тілі — здоровий дух»)
Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !
Здорове харчування чи здоровий спосіб життя...На мою думку для такої важливої теми такі назви не підходять.Бо в кожного своє уявлення про здоров'я і про потреби саме його організму чи то потреби шкідливої програми у свідомості,яка постійно бубнить у головах про потребу непотрібних продуктів харчування...і знову буде купа сперечань і все таке...
Думаю,що правильніше буде назвати цю тему природне харчування або адекватне харчування чи щось в цьому напрямку...
Вірю в те, що розумію.
Для мене теж є цікавим практичний досвід, як розширення свідомості, удосконалення власних уявлень про природу матерії, простору, часу та людини змінюють фізичне тіло та сутність людини в цілому. Спосіб харчування лиш один з проявів таких змін - від живої їжі до прани.
Можливості розширення свідомості через досвід від експериментів на фізичному рівні практично вичерпані та й теорії Світобудови створені на такому досвіді не вельми переконливі. Очевидно треба експериментувати з урахуванням інших складових сутності людини, матерії та простору.
Особистості яким вдалося чогось досягти у таких експериментах, передають свої враження через послання в яких іноді викладають і цілі теорії Світобудови, як наприклад у книзі Урантії чи інформації від Засновників. Ми можемо лише досліджувати ці послання на предмет гармонії з власними уявленнями та інтуїцією.
Серед таких теорій світобудови мені імпонують погляди викладені у монографіях Миколи Левашова "Неоднорідність Всесвіту", " Сутність та розум" та інших. Багато практичних досягнень цієї людини переконують у достовірності саме таких уявлень про природу матерії, простору та сутності людини. На мою думку, викладена у працях академіка Левашова технологія формування думки від рецепторів органів відчуття через іонні комбінації у нейронах та нейрони на рівні фізичного мозку до їх копій у тонких матеріальних тілах та спосіб формування оперативної і довготривалої пам'яті людини через нейрони у астральних тілах, є найбільш достовірною на сьогодні. Через взаємодію створених у ментальних тілах ланцюжків нейронів - фактично думок з егрегорами, що утворені поколіннями наших предків - носіїв рідної мови, можливо пояснити вплив Живого слова Філатовича на фізичні тіла людей та події.
Органи відчуття людини на думку Левашова створені для адаптації виду у проміжному стані між мікро та макро космом і для пізнання Всесвіту є недостатніми. Якщо це так , то подібні до Левашова просвітлення можуть бути тільки наслідком подолання свідомістю такої людини завіси до її Вищої сутності. Можливо таке подолання стається коли твердо проявлене бажання отримати відповіді на свої запитання підтверджується відповідними емоціями утвореними на рівні астрального тіла, а може потрібні ще інші чинники.
Знати можуть лише ті у кого щось подібне вже було. Може такі є і серед нас, поділіться!
Коли я читав роботи Левашова у мене час від часу виникала думка про те,чому він при всіх своїх можливостях не зміг впорядкувати до якогось адекватного стану своє фізичне тіло.І ця його дружина із якою він працював у парі... в той же час вона рекламувала хутряні вироби...
Вірю в те, що розумію.
У Левашова багато туману і помилок, тому до його діяльності треба ставитися надзвичайно критично.
Освячуйся! Озброюйся! Плодися!
Одне тільки прізвище його чого варте.
Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)
Друзі!
Дипломний проект - це індивідуальний погляд на якусь/якісь проблеми, індивідуальний досвід на основі вивчення, аналізу інформації та практичних висновків. Пані Ірина бажає захистити дисертацію на тему "Здорове харчування" на основі власного аналізу і сприйняття інформації, на основі практичного застосування певної кулінарії, правил споживання продуктів харчування тощо.
Чудово!
Але це не означає, що її дипломний проект повинен стати догмою та еталоном для всіх членів нашої спільноти.
По-друге, захист кожного дипломного проекту - це захист певної концепції і пропозиція певних рекомендацій для інших, а також перевірка на міцність самої концепції в процесі дискусії з опонентами.
А ми повинні спокійно і доброзичливо вести обговорення дисертації пані Ірини.
Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!
У нас взагалі нема догм. В ідеалі мають бути конкуруючі групи, які змагаються в ефективності. Головне, щоб усе робилося чесно.
Це стосується не лише харчування чи оздоровлення. Наприклад, якщо у нас буде кілька конкуруючих дизайнерських бюро - це буде просто супер. Здорова змагальність - джерело прогресу.
Кожний дипломний проект має лідера, проте він передбачає наявність групи однодумців, тому авторська робота неминуче перетворюється на колективну.
Старшина демосу (лідер, радник, суддя, шериф, скарбник), сформованого навколо здобувача вченого звання, це, фактично, наукові консультанти з різних питань.
Наприклад, правильний підхід до харчування має включати здобутки сучасної науки (радник), чинного законодавства (суддя), безпеки (шериф), економіки (скарбник).
Все, що робиться з власної волі, – добро!
На сьогодні ми вже маємо дві конкуруючі групи... :-)
Пані Ірина і її прихильники та Аз, тобто Володимир у якого теж є прихильники :-).
Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!