Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Уряд Польщі готує пільги для польських фірм, які дають роботу українцям

Найкращі українські працівники не будуть довго чекати на необхідні документи, трудових іммігрантів з України все активніше шукають підприємці з Чехії, Словаччини та Угорщини.

18010502.jpg

Ілюстративне фото

Уряд Польщі працює над новою соціально-міграційною політикою. Як поінформував під час XI Форуму Європа-Україна міністр інвестицій та розвитку Єжи Квєцінський, вона повинна полегшити життя, серед інших, українцям, котрі працюють у Польщі. Водночас польським фірмам буде простіше працевлаштовувати трудових іммігрантів з-за східного кордону Польщі. Крім того, новий пакет пропозицій має сприяти українцям у відкритті власних фірм у Польщі.

Пільги, за словами міністра Квєцінського, будуть пов’язані, зокрема, з польським ринком праці. Уряд у Варшаві хоче уважно вивчити, у яких місцевостях Польщі та у яких галузях потрібні робочі руки з-за меж Польщі. У документі буде також вказано, які компетенції та професії необхідні нині країні.

Буде створено також інформаційну систему про роботу, освіту, охорону здоров’я та помешкання. Польська влада хоче врегулювати цілий міграційний процес. Головні тези плану, за словами міністра, стануть відомими у найближчі дні. План, як відзначив міністр Єжи Квєцінський, буде готовий до літа.

Анджей Коркус, власник фірми EWL Group, котра наймає іноземців на роботу у Польщі, каже, що Польща має ліберальну міграційну політику, однак проходження усіх формальностей пов’язане з тривалим чеканням. Підприємець пропонує найняти додаткових чиновників, котрі видають дозволи на роботу.

Водночас він застеріг, що найліпші працівники не будуть довго чекати на необхідні документи, а трудових іммігрантів з України все активніше шукають підприємці з Чехії, Словаччини та Угорщини.

Робота над новою міграційною політикою у Польщі триває кільканадцять місяців. Як додав міністр Квєцінський, вона пришвидшилася після реконструкції польського уряду. Торік уряд Польщі скасував попередній документ від 2012 року, що визначав міграційну політику країни.

У середу, 14 березня, завершився другий та останній день XI Форуму Європа-Україна у Ясьонці неподалік Ряшева у Підкарпатському воєводстві.

Наші інтереси: 

За українських працівників з Польщею вже змагаються Чехія, Словаччина, Угорщина. Якби ще Україна змагалася. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Теги: 
Польща
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Срібна монета (срібленик) Володимира Великого з гербом «Лебідь» на зворотній стороні

Ельфи Ісуса Хреста та їх символіка на гербі української ультранації (аудіо)

Лебідь – це справжня назва державного герба України. Найважливіше, що це символ ельфійської трансформації. Символ-магніт. Магічний символ української ультранації!

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Явсе Світ.
0
Ще не підтримано

Чудова новина для простих українських заробітчан.Серед моїх знайомих працездатного віку,напевне більша половина їздить до Польщі на роботу...

Вірю в те, що розумію.

Коментарі

Зображення користувача Явсе Світ.
0
Ще не підтримано

Чудова новина для простих українських заробітчан.Серед моїх знайомих працездатного віку,напевне більша половина їздить до Польщі на роботу...

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Для протидії витіканню робочої сили Україні доведеться підняти зарплати і зменшити податки. А для цього треба прискорювати очищення від паразитичних процесів, зокрема, рішучіше проводити деолігархізацію.

З другого боку, треба посилювати зв’язки з українцями, які осіли в Польщі. Об’єднані українці Європи - це і є Внутрішнє Міжмор’я.

Все, що робиться з власної волі, – добро!