Для чернеток при роботі в архіві використовую зошити на 48 і 96 сторінок. За останні 5 років не зустрічав зошитів з українською тематикою на обкладинці!
Зверніть увагу!
На українські зошити і досі розповсюджується радянський стандарт: ГОСТ 13309-90, тобто стандарт 1990 року!
А ось так на Заході виховують почуття власності!
Олівець школяра підписується власником!
Виховувати любов до України!
Коментарі
Та чого є зошити і з українською тематикою також, але це вкрай велика рідкість щоб такі знайти. Але стосовно того чого наші виробники їх не виробляють то це все дуже ясно, бо того що діти їх не будуть просити у батьків купити.. Це якщо займатися продажем і бачити наприклад коли у великому асортименті є дещиця української тематики і при цьому той великий асортимент розбирається майже під нуль, а українська тематика продається у кількості кількох шт. то звісно що стає очевидним чого наші виробники не розміщують українську тематику.. До речі я колись у школі на прозорих обкладинках іноді ручкою вимальовував тризуб)) через що мене завжди висміювали у класі) бо того що я був патріотом) на відмінно від них рускоязічних)
Без зошиту школяр існувати не може і батьки куплять зошити, незалежно від того, що на обкладинці! Таким чином від Міносвіти залежить формування художнього оформлення зошитів.
Українські пейзажі, картини українських художників... Та багато яких сюжетів можна винести на обкладинку!
Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!