Про це в суботу, 6 жовтня, повідомило британскьке видання The Times з посиланням на американських дослідників, які проаналізували тисячі облікових записів у соцмережах.
Російські фейкові акаунти позиціонують себе як прихильники Гаррі Поттера, а також використовували образи знаменитостей, таких як Емма Вотсон (виконавиця ролі Герміони у фільмах про маленького чарівника), щоб вплинути на думку молоді.
Крім того, через один з фінансованих Кремлем Youtube-каналів тролі поширювали дезінформацію про отруєння в Солсбері.
Росія також спробувала викликати публічну паніку після терористичних атак в Лондоні та поширити дезінформацію про Brexit і незалежність Шотландії.
"Те, що вони роблять, - це політична війна в промислово розвинених масштабах, і вона спрямована на всю західну демократію", - прокоментував дії інтернет-тролів співробітник університету Клемсона в Південній Кароліні Даррен Лінвілл. The Times називає його фахівцем із російській дезінформації. За його словами, ці дії добре фінансуються і становлять серйозну небезпеку, оскільки вони приховані.
Зусилля тролів у соціальних мережах координуються Агентством інтернет-досліджень з Санкт-Петербурга та ймовірно фінансується "шеф-кухарем" Путіна Євгенієм Пригожиним, пише видання. Один з акаунтів, створений за допомогою цього агентства, намагався звернутися до західних підлітків, позиціонуючи себе як прихильника прав геїв. Опубліковане на сторінці інтернет-троля повідомлення закликало школярів зривати уроки політичними протестами. "Час від часу в класі необхідна невелика драма", - писав троль.
Інший фейковий обліковий запис нібито шанувальника Сільвії Платт змішував цитати з віршів поетеси, фотографії Емми Уотсон з постами з критикою американського втручання в Сирію, де Росія підтримує режим сирійського лідера Башара Асада.
Інші акаунти тролів намагалися привернути увагу молодих феміністок, активістів із захисту довкілля і прихильників європейських військ.
Брати до уваги методику москалів щодо розвалювання держави зсередини, щоби вміти її одразу ж нейтралізувати.
Гарна стаття! Варто розвинути цю тему.
Крім того, варто придивитися до інтернетних іграшок на кшалт "Синій кит", які закінчуються вимогою самогубства.
Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!
Коментарі
Гарна стаття! Варто розвинути цю тему.
Крім того, варто придивитися до інтернетних іграшок на кшалт "Синій кит", які закінчуються вимогою самогубства.
Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!
До речі їхні фільми "На ігрі" та "На ігрі 2" в свій час у мене викликали якісь такі інтуїтивні відчуття що Росія тим явно користується, а саме введенням в інтернет дезінформації. А ще завдяки різним там інтелектуальним технологіям намагається знешкодити супротивника (ворога).. Тож ось і бачимо тепер за ці останні 3-4 роки їхню усю красу у веденні кібернетичних воєн.
А про гру у якій має відбутись фінал смертю також американці гарно зняли це діло в одному з фільмів.. Чим власне тут або москалі тією ідеєю фільму скористалися, або як варіант янки ту їхню методику вивідали і у вигляді фільму продемонстрували..
Головна мета цих ігр - перехоплення управління психікою людини, повна керованість людиною і, як перевірка ефективності управління психікою індивідуума, - наказ про здійснення самогубства з відеофіксацією виконання наказу.
Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!
Дякую, Альберте, це з серії ... дідівщини- булінгу.
Радіймо! Тільки шляхом творення сьогодення, майбутнє вітаємо чистотою, світлом перемагаємо!